USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Протест проти карантину: ковельські підприємці перекрили міжнародну трасу

4 Листопада 2020 13:27
Підприємці Ковеля перекрили міжнародну трасу Київ-Варшава поблизу Люблинця.

Про це пишуть у фейсбук-спільноті "Ковель онлайн", інформує Конкурент.

Як повідомляють мітингувальники, «швидкі» та пожежні автомобілі вони пропускають.

Як розповіла речниця волинських патрульних Валентина Мельник, на місці працюють патрульні поліцейські. Учасники акції ходять пішохідним переходом. Патрульні охороняють громадський порядок та організовують рух транспортних засобів.

Нагадаємо, ковельські підприємці протестують проти посилення карантинних обмежень, які можуть нашкодити місцевому бізнесу.

Протести розпочалися у вівторок, 3 листопада, коли стало відомо, що місто віднесли до так званої червоної зони епідемічної небезпеки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Активіст Показати IP 4 Листопада 2020 15:00
Супермаркети не закривають, а базари на відкритому повітрі закрили! Мафія.
Анонім до Активіст Показати IP 5 Листопада 2020 10:36
В супермаркетах за дотриманням стежать, на базарах ні. Все правильно робиться.
цікавить Показати IP 4 Листопада 2020 15:35
Скільки це беззаконня буде тривати? В цій країні влада є, чи вулиця все вирішує?!
Українець не по Довж до цікавить Показати IP 4 Листопада 2020 22:58
А позбавляти людей шматка хліба законно? Чи законно не завжди справедливо і навпаки? "Точка зрения зависит от места сидения".
Анонім до Українець не по Довж Показати IP 5 Листопада 2020 10:36
Ніхто не позбавляє людей шматка хліба.
Анонім до Українець не по Довж Показати IP 5 Листопада 2020 13:31
Тільки потім ці самі підприємці, коли їм не хватить місця в лікарні будуть волати ,що влада нічого не робить!!
Дальнобой Показати IP 4 Листопада 2020 17:34
Головне, що Версаль і Моджо в Луцьку працюють.
Податкова Показати IP 4 Листопада 2020 17:42
А податки всі сплатили, шановні спекулянти?
Українець не по Довж до Податкова Показати IP 4 Листопада 2020 22:47
І коли це підприємці раптом стали спекулянтами, добродію? Найлегше - заздрити і критикувати, найважче - працювати. Загляньте трішки на підводну частину айсбергу.
Всім до Українець не по Довж Показати IP 5 Листопада 2020 01:27
Базарні бариги спекулянтаи були завжди
Спекулянт до Податкова Показати IP 5 Листопада 2020 12:44
А ви хабарі ще не всі позбирали, шановна податкова?
Олександра Показати IP 4 Листопада 2020 18:49
А школи чому закрили?, щоб діти геть тупими стали, зробили онлай,, тільки одна проблема, в школах інтернету нема, батьки лишають дітей самих, щоб роботу не втратити., класік закрийте,!!!!!!!! а не школи. Скоро будуть від голоду помирати а не від короновірусу!!!!
Лучанка до Олександра Показати IP 5 Листопада 2020 12:42
Щоб Вы там від голоду хоч би не вмерли!! Весь цивілізований світ зупинив роботу, ввели карантин, бо навіть з їхньою економікою, матеріально-технічною забезпеченістю.. Вони не справляються! Вони не встигають рятувати людей! Україні навіть рипатись не варто... Дуже добре якщо Вас це не торкнеться... Але реальність така, в нас немає ліжок і кисню щоб одночасно забезпечити такі потоки хворих.. І лікарям невдовзі доведеться вибирати кого рятувати.. Повірте, не треба буде вже нічого ні їсти, не роботи, ні грошей! Краще бути живим стадом ніж мертвим!
Орися Показати IP 4 Листопада 2020 22:08
Лукашенка до них викликайте. Хай половить і на 12 суток посадить, раз самі не можете навести порядок
Українець не по Довж Показати IP 4 Листопада 2020 22:54
Підприємцям - респект. І ще трішки гумору (через сльози): а хтось з новообраних депутатів був на акції?
Лучанка до Українець не по Довж Показати IP 5 Листопада 2020 12:45
Ой щоб не довелось біля кладовища і лікарень мітингувати, коли в лікарні приймати перестануть. Ви ж хочете працювати - йдіть потім на роботу нехай Вас там лікують!
Лучанин Показати IP 5 Листопада 2020 07:56
Нова фішка... перекриваємо трасу.
Медичний працівник Показати IP 5 Листопада 2020 14:07
А проти кого ви протестуєте, перекривши проїзд таким самим простим людям, як і ви???? Йдіть під міською радою стійте! Люди просто мабуть не бачили в якому режимі працюють лікарі в боротьбі з короною, і в яких умовах лікуються хворі, не вистачає банально ліжкомісць в лікарнях, а про апарати штучного дихання я взагалі мовчу, опинилися б ви, в такій ситуації, то на мітинг вже б не йшли!
Олег Показати IP 5 Листопада 2020 16:53
У нас в країні винні базари , як завжди. Ті базари ледь жевріють . Але всім всеодно хай як хочуть так і виживають . Головне показати , що вони щось роблять. Хай прийдуть і побачать скільки там покупців ходить.