USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Протести у Німеччині: барикади, спалені машини, поранені

18 Березня 2015 11:00
Серйозні сутички між поліцією і протестувальниками сталися сьогодні, 18 березня, у Франкфурті. Перед відкриттям нової будівлі Європейського центрального банку (ЄЦБ) кілька сотень людей прорвали поліцейський кордон навколо нього і влаштували погроми: було спалено сім автомобілів, щонайменше двоє поліцейських поранені. Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на німецьке видання Die Welt.

Крім того, протестувальники кидали каміння в поліцейських і зводили барикади. Повідомляється, що поліція застосувала водомети і сльозогінний газ у відповідь на дії протестувальників.

Відомо, що, крім іншого, демонстранти блокували міст через Майн і головний транспортний вузол міста. В кількох місцях зафіксовані підпали сміттєвих баків і протестувальники в масках, які тікали з місця події.

Наразі в поліції не коментують можливі арешти учасників подій.

В аціях взяли участь представники ліворадикального руху Blockupy Frankfurt – поліція пов’язує підпали машин саме з їхньою акцією.

Перед цим натовп з розгорнутими банерами Blockupy і гаслом "Давайте почнемо вечірку!" почав несанкціонований марш з Opernplatz з шостої ранку, по дорозі розбиваючи вітрини. Рух при цьому анонсував протести у зв’язку з відкриттям нового офісу ЄЦБ.

У Blockupy звинувачують ЄЦБ у тому, що той відповідальний за "жорстку економію і злидні" в країнах Європи.

Варто зазначити, що квартал, де знаходиться будівля ЄЦБ, оточений поліцією вже кілька днів, наразі туди стягують нові сили.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Куди тягнут Україну? Показати IP 18 Березня 2015 11:12
У Blockupy звинувачують ЄЦБ у тому, що той відповідальний за "жорстку економію і злидні" в країнах Європи.
E.O.S. до Куди тягнут Україну? Показати IP 18 Березня 2015 11:23
Ти кацапський виродок, йди цілуй путіна в сраку!
Анонім до E.O.S. Показати IP 18 Березня 2015 16:45
коментар було видалено
ВОНО Показати IP 18 Березня 2015 11:22
разом їх багато їх не подолати! слава майдану!
Здобулы Показати IP 18 Березня 2015 11:24
коментар було видалено
Анонім до Здобулы Показати IP 18 Березня 2015 14:12
Путлер капут. І більше ніяких аргументів. Здохне ваш предвадітедь і отец вашої вшивої руської демократії і тоді весь світ буде мати спокій!
Анонім Показати IP 18 Березня 2015 11:34
Прівет тролі!!! Хутін пуйло!
Анонім до Анонім Показати IP 18 Березня 2015 12:08
Ты - не ты, если не помолишься своему божеству.
Анонім до Анонім Показати IP 18 Березня 2015 14:02
Хто про що а вшиві про баню. Це ти тут антилайками хутін пуйло залайкав! Ви сосіть в нього.
Анонім Показати IP 18 Березня 2015 11:36
А да і вам редакції вн розсаднику тролей тоже здрасті!
Анонім Показати IP 18 Березня 2015 12:22
Як же водомети і сльозогінний газ? А, раптом, це майдан? А як же свободи і права громадян? Невже в цивілізованій Німеччині з пані Ангелою таке можливо - протестувальників палюгою по ср...ці?
Анонім до Анонім Показати IP 18 Березня 2015 14:25
Проплачених путлером уродів тільки так і треба розганяти! І вас тролей теЖ
Яценюк-корупціонер Показати IP 18 Березня 2015 14:01
http://apostrophe.com.ua/news/society/accidents/2015-03-18/glava-gosfinspektsii-obvinil-yatsenyuk-v-korruptsii/18525
Анонім до Яценюк-корупціонер Показати IP 18 Березня 2015 14:04
Ну да а путін каламойскій і палиця це три св'ятих!
Анонім до Анонім Показати IP 18 Березня 2015 16:17
Только умные из двух зол выбирают меньшую, а свидомые - большую.
my_gift Показати IP 18 Березня 2015 14:16
Це У НИХ злидні?????
Анонім Показати IP 18 Березня 2015 14:20
коментар було видалено
Дежавю Показати IP 18 Березня 2015 14:28
ВІКІПЕДІЯ: Одной из целей тайного мирового правительства, приписываемой ему сторонниками теорий заговора, является создание общества, построенного по принципу «золотого миллиарда». По мнению приверженцев, в такой «золотой миллиард» входят члены «высших гильдий» и представители «наиболее достойных и развитых» наций. Другим нациям (африканцам, азиатам, русским) отведена роль обслуживающих чёрное производство, добычу ископаемых, всей инфраструктуры. Эта «полезная часть» якобы составляет около полутора миллиардов, тогда как остальное население (более 4 млрд.), утверждают сторонники теории, причислено к «излишнему» и планомерно уничтожается при помощи алкоголя, табакокурения, наркотиков, революций.
fkm до Дежавю Показати IP 18 Березня 2015 16:37