USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Проїзд у тролейбусах Луцька хочуть підвищити. Громадські слухання

8 Квітня 2015 09:34
У Луцьку запланували громадські слухання щодо підвищення проїзду у тролейбусі. Принаймні, про це свідчить оголошення на сайті Луцької міської ради щодо громадських слухань.

Так, 15 квітня 2015 року о 12 годині в актовому залі Луцького підприємства електротранспорту відбудуться громадські слухання з обговорення проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про вартість проїзду в міському електричному транспорті (тролейбусі)».

Зокрема, посилаючись на рішення виконкому від 18.03.2015 року, вартість проїзду у тролейбусах має бути наступною:

1. Встановити для Луцького підприємства електротранспорту:

1.1. Тариф на разовий проїзд одного пасажира в міському електротранспорті (тролейбусі) – 2,00грн.

1.2. Вартість разового квитка на проїзд в міському електричному транспорті (тролейбусі) для учнів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації – 1,00 грн.

1.3. Вартість місячного проїзного квитка в міському електротранспорті (тролейбусі):

- для населення – 120,00 грн.;

- для пільгових категорій населення (пенсіонери та інші пільгові категорії, яким відмінено пільговий проїзд з 01.06.2015) – 100,00грн.;

- для учнів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів І-IY рівнів акредитації – 50,00 грн.

У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев акцентував, що під час громадських слухань будуть обговорювати проект рішення винятково щодо проїзду у тролейбусі. Про підвищення вартості у маршрутках, з його слів, поки не йдеться.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
ВН Показати IP 8 Квітня 2015 09:46
коментар було видалено
Роман до ВН Показати IP 8 Квітня 2015 10:49
1 квітня втіхаря прийняли постанову - шутнікі бля...
хО до ВН Показати IP 8 Квітня 2015 15:59
коментар було видалено
не пацик Показати IP 8 Квітня 2015 10:00
Лучанин ! хватит жить убого :- сними ковер повесь ВАН-ГОГА !
Лучанин Показати IP 8 Квітня 2015 10:03
1,5 грн. це адекватна ціна, щоб хоч якось виживав електротранспорт, так має буди, в два рази дешевше від маршруток, а 25 коп це вже сьогодні не гроші.
Анонім Показати IP 8 Квітня 2015 10:14
замість того, щоб розширювати мережу електротранспорту, міська влада суттєво скоротила кількість тролейбусів на маршрутах. за чию кишеню боретесь, "слуги народу" ?
Лучанину Показати IP 8 Квітня 2015 10:31
Ціна-то адекватна, але якщо пільговиків заставити по 25 копійок платити, то всіх інших можна безкоштовно возити. У тролейбусах платить кожен десятий - і це корінь усіх бід
123 Показати IP 8 Квітня 2015 10:48
Проїзд має бути платним для усіх...а для пенсіонерів, пільговиків має бути доплата на проїзд....от і всі проблеми будуть вирішені....а не ЛПЕ має чекати гроші від держави на покриття за проїзд пільговиків....тоді буде і з/п для працівників п-ва...
555 Показати IP 8 Квітня 2015 10:54
Зробити платним проїзд потрібно для всіх і пенсіонерів і пільговиків, а то з 10 платить тільки 2, бо в всіх посвідчення, і на роботу можна буде нормально доїхати, а то пенсіонери катаються з самого ранку, бо немає чим зайнятись...
оксана до 555 Показати IP 8 Квітня 2015 12:49
Наші пенсіонери не отримують таких великих пенсій щоб платити за проїзд і заслуговують на те щоб скористатись такою пільгою, а на роботу і я їзджу, пенсіонери не така велика проблема!
555 до оксана Показати IP 8 Квітня 2015 15:59
я з своєю зарплатою не далеко втікла від них...де хто по 4000 має пенсії і їздить безкоштовно бо відітєлі пенсіонер...
Анонім Показати IP 8 Квітня 2015 10:55
О !!! вже про маршрутки за 4 грн, а тралік по 2 грн закукурікали. ви ухи обїлись, чи що ?
sms Показати IP 8 Квітня 2015 11:26
А хто небудь бачив економічні розрахунки? У нас організовують громадські слухання для галчки. Все вже вирішено! З Великоднем Вас лучани так вітає мер!
ВИБОРЕЦЬ до sms Показати IP 8 Квітня 2015 11:41
А ЩО ВИ ХОЧЕТЕ З МЕРА--ВСІ ПИТАННЯ ТРЕБА ЗАДАВАТИ ЕКС-НАРДЕПАМ 9ЛАПІНУ, ГУЗЮ ТОЩО), ЯКІ ВНОЧІ ПОЛУСОННІ ПРИЙНЯЛИ ДЕРЖБЮДЖЕТ НА 2015РІК ДЕ Й ВСЕ ЦЕ ПРОПИСАЛИ, ЩО ПЕНСІОНЕРИ З 01.06.2015Р. ПОВИННІ ПЛАТИТИ ЗА ПРОЇЗД....РОМАНЮК ЯК МЕР МІСТА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СУМЛІННО ВИКОНУЄ ВКАЗІВКИ ЦІЄЇ НЕДОЛУГОЇ ВЛАДИ, ЯКА ПІДНЯЛА НАМ ТАРИФИ НА КОМПОСЛУГИ, РОЗІКРАЛА ДЕРЖБЮДЖЕТ НА 7.5 МЛРД. ГРН, А ЗАРАЗ РОБЛЯТЬ З УКРАЇНЦІВ ІДІОТОІВ ЩО ВОНИ СВЯТІ, А ВИННА ВСЬОМУ ЦІЬОМУ ВІЙНА...ПОРА ВЖЕ НЕСТИ ЗА СВОЇ ВЧИНКИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, А НЕ ТИКАТИ ПАЛЬЦЕМ ЩО ХТОСЬ ВИНОВАТИЙ....НАГАДАЮ, ЩО ВОЛИНЬ ВІДДІЛА ЗА ЯЦЕНЮКА 33%, ТОМУ ЯК В НАРОДІ КАЖУТЬ--БАЧИЛИ ОЧІ ЩО ВИБИРАЛИ, ТО ТЕПЕР ЇЖТЕ Й НЕ НАРІКАЙТЕ...ВСІМ СМАЧНОГО"
ввв до ВИБОРЕЦЬ Показати IP 8 Квітня 2015 11:55
не пишіть капсом, бо очі лізуть на лоб від такої писанини й ліки читати вашу істерику.
ввв до ввв Показати IP 8 Квітня 2015 11:55
*ліньки читати
ВИБОРЕЦЬ до ввв до ввв Показати IP 8 Квітня 2015 12:08
Із -за вашої ліньки ми й маємо таку ситуацію, що покриваємо "святих" ангелочків, а собак вішаєм на будь кого.....Правда очі ріже!!!! Тому не треба затикати рот людям, які щоденно їздять в громадськом траноспорті, на ринках й в них одне в голові--як прожити на 1218грн, коли треба сплатити комуналку...А за що купити ліки? Як відзначити Великдень? А такі Лапіни з Гузями тойоти кемрі купують за тисячі доларів й голосують за Яценюкові закони, які душать народ. А приижають на Волинь й ходять руки в карманах ( мабуть яйца розигривають) й оповідають , що вони за Волинський люд, якого бачать " в проекті"... Получите платіжку за комуналку--то у вас точно очі вилізуть, що й на каплі очні не хватить
ввв до ВИБОРЕЦЬ до ввв Показати IP 8 Квітня 2015 12:19
то пишіть нормально зразу. я вам за одне, ви мені за друге, я ж не заперечую наших реалій.
Трикаш Рома Показати IP 8 Квітня 2015 11:27
Ого! Вже зовсім страх втратили. Зараз все таке доороге а зарплати і пенсії які? Як оплатити комуналку і як на роботу доїхати на якій одержую 2500 і купити дітям все і прохарчувати ?
Хлопець до Трикаш Рома Показати IP 8 Квітня 2015 14:12
А я одержую 1300. Так, що не переживай ти не найбідніший.
Роман до Трикаш Рома Показати IP 9 Квітня 2015 10:48
Так чому б не починати з зарплат? Чому усі мовчать, що їм не підвищують зарплату? Висувайте законні вимоги, протестуйте! Звісно ж, я проти подорожчання проїзду - солярка не подорожчала, в тролейбусах скоротити кількість пільговиків...
Маша Показати IP 8 Квітня 2015 11:42
А чому про культуру перевезення , порядок у маршрутках ( бруд такий ,що гидко заходити ) Зверніть увагу і на звучання в окремих маршрутках Музики !!!!!!!!!!!!!
вдв Показати IP 8 Квітня 2015 11:47
люди Украiна це Европа .
ТАК Показати IP 8 Квітня 2015 11:50
коментар було видалено
7валєр Показати IP 8 Квітня 2015 11:55
Пшли ви нах,скоти жидівські
Аня Показати IP 8 Квітня 2015 12:11
А пільовики ці багатодітні наклепали габелків і їм пільги, за що? чорнобильці, інваліди,які інваліди здоровий, як бугай і тиче посвідчення,0 а ці посвідчення що видає міська рада ви що подуріли всі пільги ваідмінити всі до одного.А менти, а податківці багачі їздіть безоплатно за що? Це вже повний капец. будемо здихати всі разом-це не життя , а пекло.Хотівли Європи, вийшла жопа Ура !!!!!! Почекайте це ще не все. буде вевелор,як нас з квартир почнуть виселяти, бо 4 тисяч за неї ніхто не заплатить
Анонім Показати IP 8 Квітня 2015 12:35
Кароче ну вас всіх в **пу!Стакіми цінами нам тількі в Європу !
пр Показати IP 8 Квітня 2015 12:44
Я ЗА!!! Майдан думали вам даремний буде??? За волю треба платити не тільки життям, але й і гаманцем. Хай все дорожщає, а ми за Бандеру.
Оксана Показати IP 8 Квітня 2015 12:53
Лучани, давайте починати з себе, я маю на увазі культуру поведінки, людяність і все помаленьку налагодиться !!!!!
Вітя Показати IP 8 Квітня 2015 12:57
Мер повинен все робити щоб не дорожчало за проїзд. А то як це він виконує обіцянки тільки влади і все? то чому йому знову йти в мери щоб не сприяти покращенню життя громадян Луцька?Не хочсуть перевозити то інші будуть а то ставлять ультиматум що не будуть возити. То було б добре якби всі люди відмовлялись від мінімальних зарплат не працювати і тоді б змушені були б підняти зарплати
Бармалєй Показати IP 8 Квітня 2015 13:10
Скільки писати. Беріть квиток у маршрутці. Перевізники говорять, що їздять собі у збиток, бо немає пасажирів і цим обгрунтовують підняття цін. Ви вірите у те, що на маршруті в день перевозиться менше 80 пасажирів? А перевізник декларує, що це є саме так.
Анонім до Бармалєй Показати IP 8 Квітня 2015 13:23
заставити перевізників поставити касові апарати
лучанин Показати IP 8 Квітня 2015 13:29
А чому мусара в тролейбусі не платять за проїзд? Скасуйте їм пільги-все одно дармоїди нічого не роблять
лучанка . Показати IP 8 Квітня 2015 15:18
хай всі платять,повністю всі .Всі гроші получають :зарплати,пенсії .А чому одні повинні плати ,а другі -ні? Бо раз бачила таку картину в маршрутці : бабця старенька приїхала з села на базар,незнаючи законів ,платить запроїзд ,а мужик --здоровило крепке, тиче посвідчення шоферу .І де прада.
спс до лучанка . Показати IP 8 Квітня 2015 16:26
коментар було видалено
Іванна Показати IP 8 Квітня 2015 18:21
Рішення про здорожчання проїзду, наскільки мені вдомо, приймають члени виконкому після багатьох процедур, у тому числі й громадських слухань. Приходьте, громадяни, висловлюйте свої думки. А щодо зменшення кількості тролейбусів, не погоджуюсь. Місто закупляє тролейбуси в Польщі, не нові, проте комфортні. сама перейшла на тролейбус: комфортно і дешево. Читайте пресу, адже мер ініціює, щоб місто перейшло на екологічно чистий транспорт - тролейбуси.
До Віті Показати IP 8 Квітня 2015 18:25
Люди розберуться, чи йти меру на вибори, чи ні. Я - за Миколу Ярославовича, бо він людина на своєму місці. Кращого не було. Саме він пропонує альтернативу. Давайте перейдем на електротранспорт, то й не буде кого возити тим маршрутникам. Це наш з вами вибір.
RTY Показати IP 8 Квітня 2015 18:46
Та це какпець. Пишуть про тролейбуси, а вартість проїзду дають у маршрутках. Читайте, що пишете. Подорожчання не уникнути. Романюк й так намагається покращити якість транспортних перевезень. Збільшено кількість тролейбусів, які щоденно їздять на маршрутах. Нині щодня виїзджає більше 45 траліків. а ще рік назад їх було лише 25. Запрооваджено систему моніторингу руху маршруток. Люди, майте совість. Романюк й так намагається втримати ціну на проїзд. Але ж не він винен в тоому, що зростає вартість дизпалива, запчастин, скаче курс долара
Майк Показати IP 8 Квітня 2015 18:48
Та в чому проблема. Маршруткам є альтернатива. Їздитимемо тролейбусами. Вони дешевші. Тай часом маршрутка їде довше тролейбуса. Та й літо наближається. Можна і пішки ходити. Романюк подбав, щоб траліків було більше у місті. Згодом буде ще їх більше
Вася Показати IP 8 Квітня 2015 18:50
А тим маршрутчика все мало. Голєва з Шамісом наїстися не можуть. У Рівному підняли маршрутки недавно до 3 грн, то людей стало їздити менше. Тепер маршрутчики плачуться і хочуть назад 2,5 грн. Заробляють нині меншен, ніж при 2,5. Так буде й з нашими маршрутчиками. А я впевнений, що Романюк не дозволить підняти так ціну.
отож бо Показати IP 8 Квітня 2015 19:10
і я чув, що мають закупити багато тролейбусів. Міська рада якийсь проект виграла. Будемо ігнорити маршрутки і буде усім нам добре на тролейбусах.
добряк Показати IP 9 Квітня 2015 11:36
я вам роскажу як навести лад.маршрутчіки ниють що їм мало грошей але всі знають,що водії в день мають 200-250 гр в день крім плану,білетів ніхто не бере і не дає,отже контроля ніякого,рентабельність рахується зі слів перевізника а їм завжди мало,вихід такий:поставити регістратор в салон маршруток і кожний день буде видно реальні доходи,і всім буде щастя,воділи небудуть красти у хазяїв,ті в свою чергу платитимуть реальні податки,а пасажири матимуть чесну ціну за проїзд