USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцькі перевізники кажуть, що 2,50 за проїзд – мало

18 Червня 2014 12:37
Підприємство «Санрайз» не проти підняття ціни за проїзд. Бо за тариф у розмірі 2,50 підприємство розвиватися не може, з нинішніми цінами.

Про це стало відомо під час засідання міськвиконкому сьогодні, 18 червня.

Члени виконкому заслухали звіт директора ТзОВ «Санрайз» ЛТД Юрія Девіцького.

Він відзначив, що збільшення цін на пальне та запчастини не покривається підвищенням тарифів за проїзд до 2,5 гривні. А підприємство планувало оновити автопарк, однак нині воно не має коштів на це.

«Мене спитав Володимир Гунчик, коли ми купимо в них автобуси класу Євро-4? Хіба що, коли в нас зарплати будуть рівня Євро-4», - поіронізував Юрій Девіцький.

Він додав, що тариф у 2,50 дозволяє підприємству «триматися на плаву», а ось розвиватися в таких умовах не може. На розгляд міськвиконкому вони пропонували ціну 3 гривні за проїзд. Підприємство досі не розрахувалося з підприємством «Візор» за обслуговування GPS-обладнання, бо, мовляв, у них високі тарифи. А рахунки, які їм виставили – захмарні.

Разом з тим, Юрій Девіцький переконує, що в місті висока якість надання послуг пасажирських перевезень і відзначив оповіщення зупинок.

Варто зауважити, що підприємство «Санрайз» неодноразово сперечалося з міською радою з приводу обслуговування маршрутів. Доходило навіть до суду.

Додамо, що головний акціонер підприємства «Санрайз» – депутат міської ради Олена Голєва.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 58
лучанка Показати IP 18 Червня 2014 12:44
собакі дикі вони мала плата за проїзд їм а зарплати маленькі а вони хочуть підняти ще більше бідненьки мало їм все мало щоб їх всіх ....................
Мало чпокають??? до лучанка Показати IP 18 Червня 2014 13:19
Лучанко,не злись так,все буде добре!!!
НЕЛУЧАНИН до Мало чпокають??? Показати IP 18 Червня 2014 13:43
тебе мабуть добре чпокають і у вс дири, чмо рогате
Зовсім ні до НЕЛУЧАНИН Показати IP 18 Червня 2014 13:52
Якщо ти такий борзий,давай зустрінемось ,покажеш своє геройство.
НЕЛУЧАНИН до Зовсім ні Показати IP 18 Червня 2014 14:29
Давай!!! Приходь сьгодня на сіновал!
Зовсім ні до НЕЛУЧАНИН Показати IP 18 Червня 2014 14:45
Злякався,ч*о рогате?
НЕЛУЧАНИН до Зовсім ні Показати IP 18 Червня 2014 20:20
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН до Зовсім ні Показати IP 19 Червня 2014 08:35
тобі, бикові, місце в загорожі
Зовсім ні до НЕЛУЧАНИН Показати IP 19 Червня 2014 09:11
Я ще раз повторюю -давай зустрінемось,покажеш своє геройство.
лучани Показати IP 18 Червня 2014 12:48
Проїзд має коштувати 7-10 грн. Тоді маршрутні таксі будуть справні,чисті і водії тверезі.
НЕЛУЧАНИН до лучани Показати IP 18 Червня 2014 13:44
тоді буде просто таксі
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 18 Червня 2014 14:30
Це і є таксі
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 18 Червня 2014 20:21
не знаєш різниці між маршрутним таксі і просто таксі ?
карєннєйший лучанін до лучани Показати IP 18 Червня 2014 13:58
...і порожні
Антон до лучани Показати IP 18 Червня 2014 23:31
І пусті
Туристка Показати IP 18 Червня 2014 12:55
Санрайз хоч має можливість "триматись на плаву", а лучани вже "тонуть" зі своєю зарплатою від дороговизни.
Анонім Показати IP 18 Червня 2014 12:56
Хай краще пустять на нас газ, бо за песії, які ми одержуємо і зарплати ми не виживемо.О Господи
Микола Показати IP 18 Червня 2014 13:02
А хто добавить на проїзд тим кого вони перевозять?
лучани до Микола Показати IP 18 Червня 2014 13:04
Менше кури та випивай. Знайди підробіток у вихідні.
Микола до лучани Показати IP 18 Червня 2014 13:10
Ну не всім дано у вихідні знайти підробіток проституцією, як тобі !
лучани до Микола Показати IP 18 Червня 2014 13:15
Чому ти зразу хамиш,як у маршрутці? У вихідні є багато робіт. Наприклад посуд мити у ресторанах чи робота у супермаркетах. Ніхто тобі нічого не винен. Нема на маршрутку,їдь на тролебусі, на велосипеді.ходи пішки.
Микола до лучани Показати IP 18 Червня 2014 13:22
І на багато ти вже посуди намив?
Лучанину до лучани Показати IP 18 Червня 2014 13:31
немає маршрутчику на новий автопарк, хай відмовиться від маршруту...
лучани до Лучанину Показати IP 18 Червня 2014 13:35
Ну і хто візьме маршрут,якщо все повязано на вартості маршруток,запчастин та дизпаливі? Вже тролейбусний парк вгробили жебрацькими тарифами та лже-пільговиками.
НЕЛУЧАНИН до лучани Показати IP 18 Червня 2014 13:46
не вмієш заробляти на маршрутці - іди на поле буряки полоти
НЕЛУЧАНИН до лучани Показати IP 18 Червня 2014 13:45
а ти разом з голєвою іди заробляти по ночах на окружну.
Лучанин Показати IP 18 Червня 2014 13:06
Вихід є, просто необхідо збільшити кількість тролейбусів, тим паче, що автозавод є свій!
лучани до Лучанин Показати IP 18 Червня 2014 13:10
Щоб збільшити кількість тролейбусів треба гроші на нові тролебуси. Тобто потрібно збільшити тариф на проїзд у тролейбусі до 5 грн.
Лучанин до лучани Показати IP 18 Червня 2014 13:19
Ні, тариф на проїзд тут нідочого, потрібно правильно тіньові кошти витрясати в міський бюджет, з тих самих Єремеєвих, івахових, і їм подібних, котрі до цьго часу мають двійну бухгалтерію з базарників.
лучани до Лучанин Показати IP 18 Червня 2014 13:32
Хто має витрясати?
НЕЛУЧАНИН до лучани Показати IP 18 Червня 2014 13:47
тільки дай клич. бажаючих багато
Збільшіть зарплату!! Показати IP 18 Червня 2014 13:34
Луцьк не такий вже й великий. Можна й пішки пройтися...з 40 -вого на ГПЗ всьго 83 хвилини. Правда без вантажу.
лучани до Збільшіть зарплату!! Показати IP 18 Червня 2014 13:37
Совки зажралися,нехочуть пішки ходити, хочуть хальвний транспорт....і нічого не робити.
НЕЛУЧАНИН до лучани Показати IP 18 Червня 2014 13:48
голєви зажерлись. хочуть нічого не робити і відпочивати на канарах
Ти закриєш рота??? до НЕЛУЧАНИН Показати IP 18 Червня 2014 14:01
Завалив би ти вже,дістав...
НЕЛУЧАНИН до Ти закриєш рота??? Показати IP 18 Червня 2014 20:22
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН до Ти закриєш рота??? Показати IP 19 Червня 2014 08:36
не гавкай
123 до НЕЛУЧАНИН Показати IP 19 Червня 2014 09:13
Зустріч...
НЕЛУЧАНИН Показати IP 18 Червня 2014 13:50
встановіть касові апарати, вивчіть пасажиропотік, відрегулюйте графіки руху, покращіть сервіс, зробіть білу бухгалтерію, а потім і про підвищення вартості проїзду поговоримо
Джулія до НЕЛУЧАНИН Показати IP 18 Червня 2014 15:26
Їм завжди мало, постійно "в збитках", але ж ніхто цей "неприбутковий" бізнес не кидає!
Справедливий Лучанин Показати IP 18 Червня 2014 13:54
"Луцькі перевізники кажуть, що 2,50 за проїзд – мало". А я кажу, що заробітна плата в 2000грн. - це мало. І що кому писати, жалітися?!
Володимир Показати IP 18 Червня 2014 13:54
Цікаво те, що люди всерівно нічого не роблять... перевізники ходять і щось добиваються, бо їм це потрібно, а народ тупий і лінивий не відстоює ні прав ні гідності. Буде 3грн і всерівно всі будуть їздити.
свг Показати IP 18 Червня 2014 13:56
вихід є і дуже простий: 1. всіх водіїв маршруток офіційно прудовлаштувати 2. налагодити контроль за кількістю лдей які проїхали і сумою яку сплатив водій власнику. ось тоді всі маршрутки будуть прибуткові.як приклад -їхав у неділю з 40 на ЛПЗ вранці.нарахував 52 пасажира за весь маршрут при цьому в салоні були вільні сидячі місця.130 гривень один пустий рейс.в день 10 рейсів. і це збитковість? зажралися. а міська влада не контролює і іде на поводу.
НЕЛУЧАНИН до свг Показати IP 18 Червня 2014 20:24
а в часи пік 200 пасажирів за рейс
Редакція Показати IP 18 Червня 2014 14:14
Чому не видаляєте 2 і 3 коментарі??? Ви заснули? А вам, шановні грамотії, ми тут обговорюємо конкретні теми, а не з'ясовуємо стосунки.
Незнайка Показати IP 18 Червня 2014 14:45
а до речі, скільки платять на Окружній?
НЕЛУЧАНИН до Незнайка Показати IP 18 Червня 2014 20:25
сходи, будеш знати
гпз28 Показати IP 18 Червня 2014 15:25
а от в Талліні проїзд у громадському транспорті безкоштовний
контра Показати IP 18 Червня 2014 15:29
До міського голови (якщо він при тямі) : не можна знущатися так з лучан, бо немає білої бухгалтерії,офіційного працевлаштування,сплати податків зрештою,то про яке підняття ціни йдеться.
my_gift Показати IP 18 Червня 2014 15:31
Перевізникам буде мало ЗАВЖДИ.
D Показати IP 18 Червня 2014 15:56
Реальна ціна за проїзд, щоб власники не працювали собі у мінус зараз у Луцьку - 8 гривень.
Y до D Показати IP 18 Червня 2014 17:01
Ти вже округли до 10 , чого мілочитися.
Перевізник до D Показати IP 18 Червня 2014 17:48
Підтверджую. Для того, щоб було нормально перевозити пасажирів, ціну потрібно до 8-10 гривень підняти.
НЕЛУЧАНИН до D Показати IP 18 Червня 2014 20:26
це ти звідки висмоктав ?
Elizaггг Показати IP 18 Червня 2014 17:21
зробіть цигарки по 50 грн\пачка ..і компенсуєте
Туристка Показати IP 18 Червня 2014 17:49
А у Вінниці їздять тролейбуси Богдани через 3-5 хв. Чистенькі, красиві і по 1.50 грн
вальцман до Туристка Показати IP 18 Червня 2014 20:50
там даже фонтаны поют и леденцы роздают.
Бармалєй Показати IP 18 Червня 2014 21:54
Беріть квитки, а не хлопайте вухами