USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

ПриватБанк продав проблемні кредити фізосіб колекторам

1 Травня 2019 17:24
Державний «ПриватБанк» у квітні продав (передав на аутсорсинг – передача компанією частини її завдань або процесів стороннім виконавцям на умовах субпідряду, – ред.) колекторським компаніям портфель проблемних кредитів фізосіб.

Про це розповіло джерело в банку, йдеться на сайті журналіста Олександра Дубінського.

Зі слів джерела, була продана заборгованість близько 40 тис. позичальників на суму близько 2 млрд грн з дисконтом понад 95%. Йдеться в основному про карткові кредити. Покупці – колекторські компанії, серед яких є й такі, що нібито пов’язані з Міністром юстиції Павлом Петренком.

Рішення було прийняте правлінням банку з подачі члена правління з питань управління ризиками Лариси Чернишової та за підтримки заступника голови правління Галини Пахачук, яка займається питаннями управління проблемними активами.

Зазначається, що у 2018 році кредити, видані клієнтам в «ПриватБанку», виросли з 237 до 291,9 млрд грн.

Заборгованість клієнтів фізосіб за картковими кредитами збільшилася з 30 до 45 млрд грн. З них з простроченням у понад 360 днів – близько 8 млрд грн.

Всього держбанк, за інформацією джерел, планує продати або передати в управління приватним колекторам борги понад 200 тис. фізосіб на суму близько 9 млрд грн.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Сергій Показати IP 1 Травня 2019 21:30
Це буде торба. Адекватні працівники ПриватБанку з відпрацювання проблемних кредитів пропонували реструктуризацію (списання частини пені, штрафів) люди не завжди погоджувались. Приватні колектори "цяцькатись" не будуть.
Lilika до Сергій Показати IP 1 Травня 2019 22:15
Це буде кримінальне впровадження відносно працівників банку, оскільки вони порушують закон. До третіх осіб вони можуть звернулися лише при невиконанні судового рішення відповідачем. Але до суду ніхто не йде, тому що їх вимоги незаконні. Й маємо результат - колектори вимагають борги або у 3-річних дітей, або в учнів молодшої школи.
123 до Lilika Показати IP 2 Травня 2019 11:12
Ти може якийсь договір підписував на карту універсальна??? ану просвіти? чи можливо ти ставив підпис і погоджувався з правилами банківських послуг на 60 сторінок, які ти в очі не бачив?
Вусобрей Показати IP 1 Травня 2019 21:53
Тепер треба притягти Петренка, Порошенка і других хабарників до відповідальності. Порушені конституційні права громадян Укрвїни. Людей довели до бідності, а тепер продали їхнє майно. Тільки колектори запоминайте, що вас будуть відстрілювати. Я перший хто це зробить.
Василь до Вусобрей Показати IP 1 Травня 2019 23:18
ага, бідні люди. продали де середній борг 50 тисяч гривень! за свій борг в 200 гривень можеш сидіти і не труситись. банки не будуть в суд тягнути за такі копійки
Вася Показати IP 1 Травня 2019 22:29
Все для людей...
Ондрей Показати IP 1 Травня 2019 22:35
Корупцію на нари
Тор до Вусобрей Показати IP 2 Травня 2019 09:21
Підтримую повністю, особливо передостаннє речення. Та й що таке колектор, це канава для фекалій. Смерть фекаліям!!!