USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Пустовіта відпустили під заставу

17 Січня 2015 16:12
Заступника голови Рівненської ОДА Тараса Пустовіта, якого на хабарі «зловили на гарячому», наразі випустили під заставу. Розмір її на 100 тисяч менший ніж те, що знайшли у бардачку автівки посадовця, - інформує «Четверта влада».

Затриманий за хабар працівниками СБУ заступник голови Рівненської облдержадміністрації Тарас Пустовіт вийшов з ізолятора тимчасового тримання, про що повідомляє прес-секретар прокуратури Рівненської області Людмила Суржук. До цього пан Пустовіт перебував у ізоляторі тимчасового тримання міліції. Справу СБУ передала до прокуратури.

Нагадуємо, що розмір хабара, з яким затримали пана Пустовіта - 8 тисяч доларів, або ж близько 160 тисяч гривень, що значно більше розміру застави – 60 900 гривень.

Як повідомляли раніше, під час обрання запобіжного заходу 14 січня суд визначив розмір застави – 60 900 гривень. Прокуратура натомість внесла апеляційну скаргу і хоче збільшити розмір застави до мільйона гривень.

– Якщо застави у зазначених межах не здатна забезпечити виконання підозрюваним обов`язків під час досудового розслідування, тобто з`являтися до суду у визначений час, а ми вважаємо, що не здатна, – каже Людмила Сульжук, – то суд може вийти за межі визначених цим кодексом розмірів. Ми вважаємо, що це можливо. Самі погодьтеся, скільки хабаря було взято і скільки суд призначив заставу.

19 січня у Рівненському міському суді відбудеться слухання апеляційної скарги щодо розміру застави, повідомляє прокуратура. Тут підтверджують, що захисником Тараса Пустовіта є рівненський адвокат Володимир Цуняк.

Нагадаємо, Тарас Пустовіт є молодшим братом колишнього голови Волинської облдержадміністрації Григорія Пустовіта.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Анонім Показати IP 17 Січня 2015 16:19
Хто СУМНІВАВСЯ?!
Штефан, Луцьк до Анонім Показати IP 17 Січня 2015 17:16
може це й добре!
той що до Анонім Показати IP 18 Січня 2015 11:55
Друзі! Усі ми побачили силу народу. Було б доречно її підсилювати. А саме, хто ближче находиться до цього дурня, зберіться та посадіть його за грати, щоб решта боялася
не пацик Показати IP 17 Січня 2015 16:27
Люстрація пройшла- до боротьби з корупціею як нам до горизонту : Вас тільки всього наобіцяли а вам все мало-мало -мало : почекайте скоро нові вибори будуть нові обіцянки і як завжди люстрація-дупутатьська недоторканіть- борьба з корупціею яка вже йде 23 роки а кругом одні хенерали маршали і поковники :-реформи-реформи а наодно робочи місце 21 чоловік : А як той пенсійний стаж 30 -35 років заробити-е питання ?
ВАня до не пацик Показати IP 18 Січня 2015 11:54
А ти роби і завробиш, а не будеш кричати всіх пенсіонерів на пенсію,бо вже мають пенсію за 40 рків 1000 грн і живи,побачиш, як добре жити за таку зарплату на ліки не вистачає, а за комуналльні нема що казати.Хочеться плакати,кричати, але хто почує нас простолюд.Ніхто,один Бог і все.
Лучанин Показати IP 17 Січня 2015 16:59
А чому ніхто не вибачився за вчинені незручності і не повернули вилучене? Яка нафіг застава, "вор должен сидеть в тюрме". Вони з братом на таких посадах стільки нахапали, що люба грошова застава їх не злякає, тільки за решітку.
Лучанину Показати IP 17 Січня 2015 19:00
Під заставу відпустив суддя. Значить суддю треба посадити замість відпущеного. Або поставити питання про походження внесеної застави. Тобто звідки гроші у бідного чиновника.
Анонім Показати IP 17 Січня 2015 19:52
Сімейний підряд пустовітів.... Так підставитись через братика - ох і згадають тебе однопартійці не одним словом - мерзенний чоловік. Сам привик віджимати , а попрацювати братики - не пробували, так швидше гроші приходять - але ж вони не ваші.... Садити і без ніяких залогів - отримав хабар - на нари і без ніяких оскаржень. В противному разі корупцію нам не подолати - кожен чиновник знає чим ризикує. Його вибір свідомий - то нехай несе відповідальність ... І без жодного прощення!
Ковельчанин Показати IP 17 Січня 2015 20:04
Посадити, мало, треба конфіскувати все майно, те яке офіційно рахується на ньому й те що є ще на підставних особах або родичах. І випустили його не просто так, випустили якраз для того, щоб встиг все майно переписати. Суддю до відповіді треба, бо ціна питаняя - десятки мільйонів гривень, а не якісь там 60 тисяч. Де там правий сектор в Рівному?
ще не зовсім свідоми Показати IP 17 Січня 2015 21:01
Знову накурився?
Думка Показати IP 17 Січня 2015 21:14
Результат майдану Пустовіти Тимошенки Турчинови Яценюки ,які розстріляли Небесну сотню,торгують з Росією разом з Порохом і Рошенои обдерають народ і заганяють в тупік. Люди піднімайтесь і відправте іх за Янеком ,тому що вони його уже обскакали -наволоч- коли вже наідяться.
згідний до Думка Показати IP 18 Січня 2015 14:37
тільки боротьбою і фізичною розправою можна позбутись жидовсько-комуняцького режиму.І чим раніше,скоріше,тим швидше прискоримо надії на краще життя знедоленого народу.
11111111111111 Показати IP 17 Січня 2015 22:47
А відправити в АТО??Не можна, а треба було б.
аханов Показати IP 17 Січня 2015 22:55
пустовіта,цуняка і суддю,-до камери не попереднього ,а постійного утримання.
не пацик до аханов Показати IP 18 Січня 2015 02:40
де гроші і велику гроші там Цуняк зі своім кодлом -а набудував як граф Потоцький і в кожній сауні його знають :- видно ще хлопака мае здоровья-пора призвати на службу!
Анонім Показати IP 17 Січня 2015 23:08
Ну і морда у цієї сволоти.
аханов Показати IP 17 Січня 2015 23:10
Згідно нового Закону-можна і в АТО.Було б добре їх у колгоспи роботягами,адже вони все розвалили а жеруть з апетитом.Бог покарає і братиків,і ласих на гроші адвокатиків,і продажних суддів.ВСІХ до третього коліна..........................
Анонім до аханов Показати IP 18 Січня 2015 11:58
Оце да,оце судді. Ото жах, накрав,набрався, зловили, піар відибли і відпустили.Яка люстрація, яка боротьба з корупцією.Тіллки ми можемо їх люструвати,тільки народ.Вон вже все купили, ами їх не діцстанемо. Бити, все , що накрав спалити і крапка.Це просто жах.А судді-це вже не вкладається в голові, яка нелюдь вони.
інтелегент Показати IP 18 Січня 2015 22:43
Шановні, а в чому проблема? Вина пустовіта ще не доведена. В своіх показах він розставив всі рапки. Для чого його затримувати? Все згідно чинного законодавства.
Прокурор до інтелегент Показати IP 18 Січня 2015 22:53
Ввести, як у Китаї правило - зловили на хабарі - повісити, тоді і інтелігент перестане базікати.
ник Показати IP 9 Листопада 2015 13:41
пока при власти будет оставаться ворье все будет по прежнему.