USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Рада дозволила «вилучати» автомобілі для потреб армії

20 Травня 2014 15:15
Верховна Рада ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення оборонно-мобілізаційних питань під час проведення мобілізації" (реєстраційний номер 4785).

За це рішення проголосували 250 із 326 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі, повідомляє Gazeta.ua.

Нагадаємо, що суть проекту Закону полягає в тому, що під час мобілізації здійснюється безоплатне "вилучення" транспортних засобів підприємств, установ, організацій усіх форм власності для потреб Збройних Сил без введення воєнного або надзвичайного стану на підставі рішень місцевих державних адміністрації у відповідності з запитами військкоматів.

Таким чином, залучити на безкоштовній основі можуть абсолютно будь-який транспортний засіб, починаючи від LADA до Porsche Cayenne, а також будь-яку вантажівку і трактор. Залишається надія, що в місцевих адміністраціях при формуванні списку техніки, яка підпадає мобілізації, таки будуть дотримуватися здорового глузду.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, в умовах мобілізації у волинян забирають «швидкі».

Залучається техніка абсолютно безкоштовно, але підлягає поверненню. Повернення автомобілів буде здійснюватися після наказу про демобілізацію протягом 90 днів. При цьому оформляються всі необхідні документи, зокрема відповідні розпорядження місцевих держадміністрацій та акти прийому-передачі. Порядок відшкодування збитків буде визначатися Кабміном.

Авторами проекту стали Олександр Кузьмук, Іван Стойко (фракція "Батьківщина"), Юрій Сиротюк ("Свобода"), Сергій Гриневецький і Юрій Самойленко (Партія регіонів).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
екскурсовод Показати IP 20 Травня 2014 15:18
Аху*ла хунта!!! Скоро останні штани заберуть! Пізд*ц повний!!!
Заберите до екскурсовод Показати IP 20 Травня 2014 16:09
Заберите, пожалуйста, еще квартиру моей тещи под хунтовый штаб... Вознаграждение гарантирую....
Анонім Показати IP 20 Травня 2014 15:20
Это еще не конец! Су..ки!
Лучанин Показати IP 20 Травня 2014 15:37
сьогодні автомобілі, завтра квартири та будинки (власників самих у вокзали переселять), всі зарплати припинять платити.... Отаке прекрасне майбтнє, ВАШУ МАТЬ, бачу доживемся, що дійсно прийдеть просити допомоги чи у бацька Лукашенка, чи (не дай боже) у Путіна.
Волинь Показати IP 20 Травня 2014 15:51
А депутати вже віддали свої автомобілі на потреби армії чи тільки народ грабувати вміють ?
123 Показати IP 20 Травня 2014 15:52
нехай власний автопарк кабміну віддадуть армії
мв Показати IP 20 Травня 2014 16:06
називається РЕКЕТ по-ДЕРЖАВНОМУ))))) я фігєю без баяна...
Макс Показати IP 20 Травня 2014 16:15
Пусть засунут в ж*пу свое постановление, я ухожу в партизаны
лівий сектор Показати IP 20 Травня 2014 16:41
Нехай ще поправку приймуть про вилучення літаків і вертольотів в олігархів. На відміну від армійських вони хоч літати будуть. А заодно забрати яхти і катери - будуть у складі ВМС України.
Руслана Показати IP 20 Травня 2014 16:47
Хм, а чого не прийняти закон, щоб забирати автопарк депутатів?????????????? А то лише народ обдирати!!!!!!!!!!!!!
спостережливий Показати IP 20 Травня 2014 16:49
не звик матюкатися -----цім рішенням ще раз підтвержено що нами правлять придурки на чолі з пастором лівий сектор-все вірно почати з них
Дмитро Показати IP 20 Травня 2014 16:58
Щось на сайті Верховної Ради такого не пише, і в інтернетах немє таких новин. Волиньньюз, звідки інфа?
Научись до Дмитро Показати IP 20 Травня 2014 17:18
Научись пользоваться поиском...
Віддам в добрі руки Показати IP 20 Травня 2014 17:25
Нехай мій вєлік заберуть. Бо тільки на нього і заробив в ненці Україні
Андрій76 Показати IP 20 Травня 2014 17:35
Якраз осінню збирався придбати нове авто...Дякую,що хоч попередили...Якось одразу розхотілося.Буду й далі на таксі їздити,або просити знайомих щоб підвезли як раніше...
`111111111111 Показати IP 20 Травня 2014 17:53
Сини Януковича, Азарова та Пшонки після ганебної втечі продовжували отримувати депутатську зарплату
Дончанин до `111111111111 Показати IP 20 Травня 2014 18:41
Согласно закона! Но это касается только их. А тебя и меня - обдерут и не скривятся.
Анонім Показати IP 20 Травня 2014 19:41
Странна дураков!! Дауны!!
Яна Показати IP 20 Травня 2014 21:06
Страна неляканих ідіотів.Я краще сама свою машину спалю ніж її цім майданутим дебілам віддам.
Роман до Яна Показати IP 5 Лютого 2015 14:34
А ще краще з тими ідіотами спалити і машини не так жаль буде.
FantamaSS Показати IP 26 Червня 2015 09:53
виймайте блоки управління, насоси пального та відкручуйте колеса з дисками -- нехай йдуть під кабмін, до ВР та до авакова з компанією та до пашинського й вилучають у них та з їх суками-синками йдуть на війну. та й податківців з митниками не забудуть. СУКИ.