USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.86

Рада перейменувала 2 населених пункти Волині. ОНОВЛЕНО

19 Травня 2016 14:48
Верховна Рада України перейменувала два села на Волині.

Відповідний проект постанови №4085 «Про перейменування окремих населених пунктів та районів» депутати затвердили на засіданні у четвер, 19 травня.

Нові назви отримали село Жовтневе Володимир-Волинського району та село Маяки Луцького району, - повідомляє Волинська регіональна дирекція НТУ.

Село Жовтневе спочатку пропонували назвати Ревень, однак в доопрацьованому проекті постанови з’явилася інша назва – Сусваль. Саме таке прізвище мав мешканець цього села, 24-річний Петро Сусваль, який загинув в зоні АТО. Село Маяки народні депутати перейменували на Княгининок.

Невдовзі нову назву має отримати ще один населений пункт Волині – селище Жовтневе Нововолинської міської ради.

До слова, мешканці селища Жовтневе Нововолинської міської ради пропонували назвати населений пункт Благодатне. Цю ініціативу підтримали і на громадських слуханнях. Однак Інститут національної пам’яті пропонує іншу назву – Новобіличі.

Зауважимо, що село Маяки вперше згадується в літописі під назвою Княгинінок у XII століття, і носило цю назву до 1939 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 46
Анонім Показати IP 19 Травня 2016 14:53
мені одній здається що назва Княгининок - це пі@@@ц якийсь?)
Всезнайко до Анонім Показати IP 19 Травня 2016 15:44
Нормально... Там мером Ярмольський був.
Анонім до Анонім Показати IP 19 Травня 2016 16:10
Це історична назва.
Анонім до Анонім Показати IP 19 Травня 2016 16:11
Княгининок - це історична назва.
Проти Показати IP 19 Травня 2016 14:55
Придурки! Ніби немає більш важливіших питань. Все у нас в Україні добре, люди живуть в достатку, пенсії достойні, і лишилась тільки одна проблема - перейменування населених пунктів.
12234 Показати IP 19 Травня 2016 15:33
Оце сама що не є брєдятіна!!! Для чого це зараз потрібно?! Це ж кошти і кошти не малі...Що Маяки, що Княгининок..невже люди краще жити від того будуть. Скоріше що навпаки із-за того геморою, що буде перереїстрація власності і т.д..
кореш Показати IP 19 Травня 2016 15:42
В с.Жовтнево В-,В.району живуть ж*ди на прізвище Сусваль.Це,що в честь ж*дви перейменували село?Тепер всі інші мешканці села є приниженими.
Andrij до кореш Показати IP 21 Травня 2016 08:19
Tebe bez vazulina treba,prunuzenuj......
Народна довіра Показати IP 19 Травня 2016 15:43
Ніби немає більш важливіших питань
Анонім Показати IP 19 Травня 2016 15:46
Полна х...ня
Анонім Показати IP 19 Травня 2016 15:53
Будем палити шини недамо перейменувати кмитко задумайся
Dream Показати IP 19 Травня 2016 16:13
А яким чином Маяки попали під "декомунізацію"? Чи не в ній справа?
Лео Показати IP 19 Травня 2016 16:19
Це дибілізм! Навіть вимовити нову назву Маяків важко!
Санчез Показати IP 19 Травня 2016 16:21
А що в назві "Маяки" - комуняцького?
панчо до Санчез Показати IP 19 Травня 2016 16:45
маяк коммунизма... кумекаєш?
Роман Показати IP 19 Травня 2016 16:39
А мені Княгинінок подобається. Маяками це село стало не так давно. В мене мама колись вчилася в їхній школі. То в неї ще навіть грамота є "Княгинінської середньої школи". Нічого страшного немає. Ясно шо будуть певні незручності. Але ми повинні перемолоти все те совецьке шо в нас є. По іншому бути не може.
2Роман до Роман Показати IP 19 Травня 2016 20:42
Один із нормальних людей,дякую тобі.
Анонім до 2Роман Показати IP 19 Травня 2016 22:12
Так цеж троль Вятровича,виправдовуе недолугi рiшення патрона.Днiпропетровськ-Днiпро, Херсон чекаае на свою долю.ра**лi вам ще не такого пiдкинуть
фарш Показати IP 19 Травня 2016 16:46
Відмивання коштів, ось для чого це все! як вже це бісить все
немає більшої пробле Показати IP 19 Травня 2016 17:15
Дуже класно, як маршутку то впустити неможуть в Маяки, а як перейменовувати то беруться.
White Показати IP 19 Травня 2016 17:28
Перейменували маяки шикарно в назву яку х*й виговориш!
007 Показати IP 19 Травня 2016 18:08
Громадянин який хильнув 100% не вимовить таксисту місце призначення
проти Показати IP 19 Травня 2016 19:11
Кмитко!!!!!чого мовчиш???? давай пояснюй громаді чому КНЯГИНИНОК...
Анонім до проти Показати IP 19 Травня 2016 21:16
Тому зо до 50-х років минулого століття село називалося Княгининок. Це було старовинне село в якому жили поряд чехи і українці. Прийшов Хрущов і перейменував.
Проти до Анонім Показати IP 19 Травня 2016 23:31
Хрущов нам Крим віддав так чого ви говорите що Крим наш ааа??? Маяки_нічого небачу советского.Нада гроші десь відмити .
Анонім до Анонім Показати IP 19 Травня 2016 23:58
Красава,как ты ё_пт,лоха носом да в……
маяки Показати IP 19 Травня 2016 19:16
Підписи жителів збирати потрібно і з відповідним листом відправляти ТРЕБА Президенту.це єдиний вихід!!!! Шоккк!!!більшіть громади проти на сесії депутати проголосували проти ..а тут тобі КНЯГИНИНОК. Держава Д
Анонім до маяки Показати IP 19 Травня 2016 21:18
Перейменування села - це повернення історичної справедливості. Так воно називалося.
оптиміст Показати IP 19 Травня 2016 19:45
О.Твердохліб не розчаровуйтесь роботою наших маяк.депутатів,керіником Зверху,невдячними селянами...Пам'тайте ЦУКОР НА ДНІ ...
Маяківець Показати IP 19 Травня 2016 19:53
Те ,що Кмитко д*біл,це ясно ,людям це на@...я,?Я народився і вирос в Маяках і тут буду жити!А дибілу більш не має чим зайнятися,хай сім'ю заведе,дітей...,а не хернею зайнятися і дрочити по ночах!!!!
Анонім до Маяківець Показати IP 19 Травня 2016 21:19
Каганович це ти?
Василь Показати IP 19 Травня 2016 20:44
Краще перевірте декларації доходів у власників о собняків. ..
Дачник Показати IP 19 Травня 2016 22:36
Назву змінили на Княгининок, тепер і про маршрутку будь-ласка подбайте!!!!!!! Бо людям від Ковельської траси близько 1,5 км ногами, а в наш час це просто знущання, хоч по графіку зотри рази щоб їздила (обов'язково ввечері).
Борода Показати IP 19 Травня 2016 23:17
Назву змінили на Княгининок проблем у людей відразу поменшало (а документи переоформити безкоштовно?)
Маяківка до Борода Показати IP 20 Травня 2016 11:43
На переоформлення документів мешканці села повинні викласти гроші зі свого гаманця(((
життя до Борода Показати IP 20 Травня 2016 20:50
При чом тут проблеми? Крім біологічної нужди у людей має бути ще й гідність!
Маріанна Показати IP 19 Травня 2016 23:48
Всі так жваво обговорюють проблему перейменування села,а чому ж не збираєтесь на вулицях і не відстоюєте своє право громадою????пишете тут всяке таке що й читати стидно...в лице ви точно б таке не сказали...а переоформлення документів має проходити безкоштовно по закону...читайте закон і добивайтесь свого!!!
12234 до Маріанна Показати IP 20 Травня 2016 09:11
Про що Ви говорите?! Безкоштовно? Не смішіть, радите читати закон от і прочитайте а тоді проаналізуйте як на практиці все відбувається! Це аналогічна ситуація коли в Луцьку змінювали вулиці, от і запитайте в тих людей як здійснювалась реєстрація. І кошти потрібні будуть не тільки для перереєстрації власності і т.д..
дзідзьо до Маріанна Показати IP 20 Травня 2016 20:48
Не нервуйтеся, село на те не здатне , їм би пробурчатися.А де так звана сильская иліта.Вчителі, гінженери, чи її ніколи там не було? За кубасу вони готові і лєніна терпіти.
Анонім Показати IP 20 Травня 2016 08:05
Дивіться щоб не було так як в маяках!!!!
нейтрал Показати IP 20 Травня 2016 10:44
прикольно було б не маяки а маямі.а той дурень що заставив людей казати в банках касах,в різних установах: А ви звідки , А я з Княгининка с*ка,що що ще раз будьласка,з Княгининка твою дивізію.О це я розумію креатив.Вважаю задоцільне оскаржувати таку назву яка ламає мозок ,язик,і вуха.Буду подавати петицію.І доречі кілок в колеса голові Маяків,вона ще просто неусвідомлює цього.
Маяківка до нейтрал Показати IP 20 Травня 2016 11:48
Винна не нова голова О. Твердохліб, а екс-голова Ярмольський і його піддані - Михайло Бучак, 90-літній Кушнірук, не подивуюсь, що там утягнутий нардеп Лапін (колишній айдарівець).
Логопед Показати IP 20 Травня 2016 13:40
Приймаю усіх кому важко вимовити назву села...в школі треба було вчити історію ...та й не тільки,а то десять букв вимовити вже не можете вундеркінди...
Психіатр до Логопед Показати IP 20 Травня 2016 22:24
До речі це також по моєму профілю.Спільними зусиллями вилікуємо окремих "маяківців"
життя Показати IP 20 Травня 2016 20:45
Певно немає більш твердолобих рабів, ніж українські селюки.Стадо, історію треба вчити, знати, успадковувати !!! За шмат ковбаси гідність продаєте, калхоз задрипаний!!! Роботяща руками нація, ніколи не зможе мозгами думати!
Тарас Показати IP 22 Травня 2016 09:39
Після зміни назви міста. Всім жителям прийдеться змінювати всю свою документацію, де зазначена стара назва міста. Будинкову книгу, приписку в паспорті та інше. Робиться для того, щоб народ відволікти від того як Петя беспределить. Я думаю як "легко та швидко" щось змінити в документації в держустанові пояснювати зайве.