USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Ректори мають мерзнути зі своїми студентами, - голова Волинської ОДА

9 Грудня 2013 09:32
«Якщо студенти на КВНі, то ректор має бути з ними. Якщо мерзнуть, то ректор має мерзнути разом з ними теж», - заявив голова Волинської облдеражміністрації Борис Клімчук.

Під час оперативної наради, яка відбулась сьогодні, 9 грудня, очільник області зазначив, що ректори вузів мають завжди бути зі своїми студентами, незалежно від того, де вони – сидять в аудиторіях, чи мерзнуть надворі.

Також додав, що керівникам вищих навчальних закладів Волині слід стежити за своїми студентами. «Якщо студенти на КВНі, то ректор має бути з ними. Якщо мерзнуть, то ректор має мерзнути разом з ними теж», - заявив Борис Клімчук.

Насамкінець додав, що аналогічне питання зі школярами вже вирішили, і батькам все пояснили.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Коля Показати IP 9 Грудня 2013 09:49
Що несу? Сам не знаю. Помий язик і бігом до Яника і прилаштуйся позаду.
Ого Показати IP 9 Грудня 2013 09:49
Борис Петрович вирішив, що він перший секретар обкому кпсс і захотів покерувати ректорами???
Любі свині Показати IP 9 Грудня 2013 10:04
Ой хай похрюкає - серьйозно ніхто все - одно його вже не сприймає
Студент Показати IP 9 Грудня 2013 10:05
А все губернаторы нынешней власти гопников скоро сядут на баланду. Так что пусть закупают уже теплые вещи, в местах не столь отдаленных всегда холодно.
Стас Показати IP 9 Грудня 2013 10:17
Борисе Петровичу, та перестаньте клоунаду робити, вийдіть і скажіть народу чесно, про свої прорахунки і скажіть хлопці я дякую Вам буду мемуари писати.
Так Показати IP 9 Грудня 2013 10:35
Померзли майданисти, по хатам сидять тро-ло-ло строчать!:) ВН - поміняйте фото, це не з сьогоднішньої наради, або напишіть, що фото архівне! А що Клімчук не так сказав? Хто за студентів відповідає? Що тут крамольного? Відпускаєте студентів - вперед з ними! А якщо, не дай Бог, щось - до кого батькам звертатись? Треба нести якусь відповідальність! А то звикли - що хочу, то й ворочу!!!
1 Показати IP 9 Грудня 2013 11:25
А бородате мурло має бути разом з Беркутом, якщо так запопадливо захищає донецького царя.І ще вся прихлєбатєльська регіонська делегація Волині теж має валити до своїх донецьких покровителів.
Іван Показати IP 9 Грудня 2013 11:30
правильно каже.
Вас Показати IP 9 Грудня 2013 12:08
Клим з переляку гарячку поре
Котигорошко Показати IP 9 Грудня 2013 13:57
Продавалаеь на базарі Совість...але купців не було. Хто свою мав і беріг в чужій потреби не відчував а хто давно втратив а чий не мав також не купував...для чого вона йому...
Марічка Показати IP 9 Грудня 2013 20:03
Правильно каже. А чого ж тоді ректор має грітися, а студенти мерзнути? Якшо закликав всіх на євромайдан то хай і сам там стоїть.
Лучанин Показати IP 10 Грудня 2013 19:09
я вважаю, що ви не маєте МОРАЛЬНОГО права вказувати людям, що вам не підпорядковуються що і як їм робити...