USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Роман Бузулук, який спричинив смертельну ДТП на Потебні у Луцьку, вийшов під заставу

6 Жовтня 2020 11:39
Чоловік речниці поліції Волині Ольги Бузулук Роман, який спричинив смертельну ДТП на вулиці Потебні у Луцьку, вніс заставу та вийшов з-під варти.

Про це пише ВолиньPost з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах.

За інформацією джерел, з-під варти Роман Бузулук вийшов учора, 5 жовтня, внісши напередодні заставу у розмірі, який визначив суд (168 тисяч 160 гривень).

Нагадаємо, 30 вересня увечері Роману Бузулуку повідомили про підозру в порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілої (ч. 2 ст. 286 КК України). 2 жовтня чоловіка взяли під варту із правом внесення застави.

Читати ще: «Я жодним чином не захищаю чоловіка», – речниця поліції прокоментувала смертельну ДТП у Луцьку

Слідство встановило, що увечері 27 вересня 2020 року чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння за кермом автомобіля Infiniti-QX50, на вулиці Потебні у Луцьку порушив правила дорожнього руху, що призвело до зіткнення його авто із автомобілем Volkswagen Passat B6.

У результаті ДТП загинула 47-річна жінка. Ще одну пасажирку автомобіля «Volkswagen Passat B6» доправили у лікарню з травмами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Ігор Показати IP 6 Жовтня 2020 11:49
Да здравствует наш суд, самый гуманный суд в мире!
B2 Показати IP 6 Жовтня 2020 11:56
Оце так застава! Можна було й не брати під варту - для кого це блюзнірство? Невже ті, хто приймають подібні рішення настільки недалекі, що не розуміють перспектив своєї особистої зустрічі з таким от бузулуком на дорозі в будь-який момент???
777 Показати IP 6 Жовтня 2020 11:59
Кто бы сомневался... 6000 американских рублей вполне адекватная цена жизни человека.... Очередная победа нашего правосудия.
Лучанка до 777 Показати IP 6 Жовтня 2020 13:11
Ні цій харі, що на фото, ні його співучасниці, не пройде даром цей злочин! Ще є Божий суд! Шкода , що в ньому будуть відповідати їхні діти і внуки, які можливо і виростуть достойними людьми!
bob до Лучанка Показати IP 6 Жовтня 2020 14:27
Не фантазуйте. Відповідати треба на цьому світі.
Саша Показати IP 6 Жовтня 2020 12:10
Не дивно буде якщо, в ході слідства виявиться що, пішохід змусив водія порушити правила і наїхати на нього а, потім ще і напоїв керманича.
додік до Саша Показати IP 6 Жовтня 2020 12:25
Там не було ніяких "пішоходів" - не пишіть хні, хоча б з поваги до загиблої...
Саша до додік Показати IP 6 Жовтня 2020 12:54
В мене немає ніякої не поваги до загиблої і я ніяким чином неображаю її, лише гнічущі реалії.
Анонім Показати IP 6 Жовтня 2020 12:32
Боже, коли скінчиться ця хуцпа? Ця видимість законності і правосуддя? Невже ніхто і ніколи не приведе до порядку цих суддів, чиновників, нуворишів?Чи вся надія тільки на Боже правосуддя?
Alex Показати IP 6 Жовтня 2020 12:47
Це що Сівчук виніс таке рішення?
Добрий до Alex Показати IP 6 Жовтня 2020 14:40
Посівчук і Сівчук в тандемі
Гаргола Д.М., м. Луц Показати IP 6 Жовтня 2020 13:17
Там таких самих суддів корупціонерів, як Сівчук, колишній міліціянт набагато більше. На перший другий розрахуйсь не помилишся.
Реальність Показати IP 6 Жовтня 2020 13:59
В статті помилка, замість хабар, написано застава. Виправіть.
Радувець Ларіса Показати IP 6 Жовтня 2020 15:48
Дуже противна п'яна х.ря, мав би вже під шконкою мичати!
к.лучанин Показати IP 6 Жовтня 2020 19:04
Всі порушники ПДР святкують нині перемогу !!! Це для них велике свято на прикладі "суду" над Бузулуком Вони саме за таке правосуддя в Україні , інших рішень суду у нас не буде. Так що "шановні" воділи можете далі спокійно ганяти зі 120-200км/год , збивати людей, машини і нічого вам за те не буде. Це Україна з претензією на вступ до ЄС .
Лучанин Показати IP 6 Жовтня 2020 19:18
Читаю ..сумно і шкода рідних загиблої і шкода рідних убивці ( по іншому не назвеш людину, яка винна у смерті), людину не повернеш, але впевнений, усі мають відповісти за злочин.
Роман Показати IP 6 Жовтня 2020 21:34
Що зай хуйня робиться в цьому світі.Чому його не посадити цього виродка
Теща притули Показати IP 6 Жовтня 2020 21:47
А може чоловік хворий, а в аптеці не попередили, що ліки на спирту....?
Сусід Показати IP 6 Жовтня 2020 23:50
Вже в Головно катається! Йому на всіх по...., живе в тещі, він ж тиран, Оля в хату не пускає! Якби були б розумні то послали б його чим по далі, а ні!
Волинянка до Сусід Показати IP 8 Жовтня 2020 16:22
Ну і чого ти ниєш? Шо в селі нема хлопів шоб з ним поговорили по душам? Ну ви ж такі горді волиняки! А тут в лице плюнули, а ви обтерлись! Скоро Бузулук буде вам морди бити тільки за те шо косо подивилися. Так як оліну подружку Надю побив і ви всі мовчали!
Суд Показати IP 8 Жовтня 2020 10:08
Чому ви пристали до суду? Суд обирає те що подав за погодженням з прокурором слідчий до суду! Процесуальний керівник підписує всі документи! Всі питання до прокурора !
Бузулук Показати IP 18 Жовтня 2020 11:04
Круто! Бузулучка знов говорить на центральних каналах як прес-секретар! Дожилися
Волинянка Показати IP 21 Жовтня 2020 03:27
А знаєте шо найстрашніше - те шо донецькі такі як той Бузулук вже в Волинській ОДА, вже скуповують тут нерухомість, бізнес, встановлюють свої правила, ведуть себе нагло, зверхньо і спілкуються на общепанятнам і разом ненавидять "проклятих біндер". Через паро років гарантовано почуємо "Луцк єто русскій горад! Шонєясна?!" То шо, лучани, готові жити "па-панатіям"?