USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Наскільки безпечно використовувати бойлери

9 Жовтня 2014 10:51
Міський голова Микола Романюк жартома порадив луцьким чоловікам «не випити пляшку горілки, а за ці кошти відремонтувати електрощитові на сходових клітках».

Так мер Луцька відповів місцевим жителям на запитання про те, чи безпечно використовувати електричні бойлери для нагрівання води, під час огляду відремонтованого двору у мікрорайоні ДПЗ.
Лучани поцікавились, чи є хорошою альтернативою в умовах жорсткої економії газу електричні бойлери. На це міський очільник відповів, що, мовляв, такі прилади дійсно є корисними і дозволяють економити. Попри це порадив перед їх встановленням варто проконсультуватись з електриками щодо того, чи витримає мережа підвищену напругу. З його слів, у Луцьку вже бували схожі інциденти. Зокрема, декілька днів тому в одному з багатоквартирних будинків міста не витримала напруги електрощитова, яка вийшла з ладу. Як наслідок – в квартирах погоріли всі електроприлади, які були увімкнуті в розетки.

Як зауважив Микола Романюк, цього можна було б уникнути, організувавши мінімальний профілактичний ремонт устаткування. Мовляв, така процедура не є дороговартісною, проте дозволить зекономити кошти у випадку надзвичайної пригоди.

«Для того, щоб їх (електрощитові, - авт.) зробити, то, вибачте, вам пляшку горілки треба не купити з кожної квартири і ви можете поставити нові пакети, проводи. Тому 4 квартири - не купіть 4 пляшки, а поставте нову щитову, щоб вона у вас не згоріла. Це не такі великі кошти – скинулись, купили та й все», - жартома зазначив Микола Романюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
103 Показати IP 9 Жовтня 2014 11:00
Це точно - менше треба "ЖРАТИ" (ПИТИ і жирно закушувати).
Анонім до 103 Показати IP 9 Жовтня 2014 14:53
а може коли-небудь якось проявляться ті гроші, які ми кожен місяць витрачаємо на утримання будинку і за них щось зроблять-таки для власників квартир. Я плачу кожен місяць 150грн, наш будинок приблизно кожен місяць дає жеку 12000 на утримання, а що натомість ми отримуємо від жеку : вологе прибирання під`їзду раз в чотири місяці, фарбування лавок і гойдалок у дворі, тобто дрібниці. За кожним жеком закріплено не один будинок- виходить кругленька сума кожен місяць, а як у нових, так і в старих будинках практично нічого не роблять. Виникає питання :куди діваються гроші, кому в карман, за що ми платимо.
лучани Показати IP 9 Жовтня 2014 11:02
Совковий люмпен нахаляву квартири отримало,а ремонтувати не хочуть.
Анонім до лучани Показати IP 9 Жовтня 2014 12:27
пику тобі б намилити, баризі і куркулю, обікрав народ і ще й пасть відкриваєш
Лучани Показати IP 9 Жовтня 2014 11:02
Іншими словами, наш мер обізвав лучан алкашами!!!!!!!!! Романюк, не суди всіх по собі!
Анонім до Лучани Показати IP 9 Жовтня 2014 11:05
Не всіх,а тих ,хто нічого не робить, і все хоче за чужий рахунок,нахаляву.
Анонім до Анонім Показати IP 9 Жовтня 2014 12:28
шмо, люди за електрику платять. за жек платять, нехай вони і роблять свою справу вчасно
Ковельчанин Показати IP 9 Жовтня 2014 11:12
Не знаю по якій ціні купує Романюк горілку але 200 грн на щитову для 4-х квартир і нову проводку це дуже замало.
Хлоп до Ковельчанин Показати IP 9 Жовтня 2014 11:21
І в темряві горілку вживати більш романтично.
Анонім до Хлоп Показати IP 9 Жовтня 2014 11:28
Пан Романюк говорив тут образно, але суть в тому, що вигідніше зібрати кошти, вдосконалити щитову і не мати проблем з теплою водою цілий рік. Підтверджую на власному досвіді - це економно і почуваєш себе незалежним від міста і примх комунальних установ.
Ковельчанин до Анонім Показати IP 9 Жовтня 2014 11:35
Романюк це не базарна баба яка може говорити образно. Це посадовець який мусить відповідати за свої слова. І якби він знав в яку суму це обходиться то так не говорив би, бо в реалі на поверх виходить не менше як 1000-1200 грн з квартири і це за умови що немає плитки чи дорогих обоїв. При цьому потрібно міняти не лише на поверхові а принаймні в цілому підїзді.
Хлоп до Ковельчанин Показати IP 9 Жовтня 2014 11:52
Є гроші на котел, і на проводку знайдуться. Або не ставьте, проблем-то....