USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

Російська община Волині через білборди звинуватила нардепа з Рівного у приниженні на етнічному ґрунті

12 Лютого 2022 14:20
Російська община Волині звинуватила у приниженні громадян України за етнічним походженням нардепа з Рівного Дмитра Соломчука через його білборди.

Про це повідомив нардеп на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Тут у російської общини Волині пригоріло і вони записали мене в нацисти й людиноненависники. Взагалі мене здивувало, що в сусідній Волині ще існують такі організації», – йдеться у дописі.

Справа в тому, що напередодні Дня всіх закоханих нардеп Дмитро Соломчук привітав рівнянок фразою: «Кохайтеся, рівнянки, та не з москалями!»
Це обурило Російську общину Волинської області.

Громада звернулася до Генпрокурора, Верховної Ради та МВС з проханням «вжити необхідних законних процедур щодо припинення публічного приниження громадян України за їх етнічним походженням. Нас, етнічних росіян, що представляють «Російську общину Волинської області.

«Ніхто з громадян України не може піддаватись зневажливих, ксенофобських образливих прізвиськ, що принижують етнічну ідентичність людини», – йдеться в заяві.
Сам нардеп Дмитро Соломчук заявив: «На мою думку, краще б звернувся до Путіна, щоб той відвів свою орду від кордонів нашої держави та з українських територій.

А реакція людей у соцмережах на наше привітання промовисто говорить, що фраза Кобзаря актуальна, як ніколи. Тож, кохайтеся, рівнянки, та не з москалями!»

Нагадаємо, Олександр Кононович, який очолює Російську общину на Волині з квітня 2014 року, скандально відомий комуніст. У лютому 2015 року Олександр в ефірі «новороської» передачі заявив «про неофашизм на Волині».

У 2018 році в Києві працівники СБУ під час обшуків у лідерів забороненої Комуністичної партії України вилучили посвідчення луцького комуніста Олександра Кононовича, де вказано, що він належить до «Русской общины Волынской области». Як повідомлялося, напередодні 9 травня у Києві працівники СБУ провели обшуки у лідерів КПУ. Зокрема, обшукували квартиру луцького комуніста Михайла Кононовича в Києві, помешкання Петра Симоненка і офіс Комсомолу України.

Натомість сам Олександр Кононович раніше заявляв, що нічого забороненого у нього не знайшли і нічого не вилучали.

Як ми писали, у липні 2021 року Кононовича побили на мітингу в Києві біля посольства Білорусі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Че Показати IP 12 Лютого 2022 14:26
Мало одп..дили анановічів. Мало!
Народна прокуратура до Че Показати IP 12 Лютого 2022 14:52
По-перше, цей Кононович не росіянин, а етнічний білорус. Яке воно має відношення до цієї так званої "російської общини", не зрозуміло. По-друге, цей телепень постійно сидить у Києві, а не в Луцьку. Тобто, ніякої общини насправді не існує, це громадське об'єднання зареєстроване лише для того, щоб використовувати демократичні інституції для вчинення прокремлівських провокацій
Петро до Народна прокуратура Показати IP 13 Лютого 2022 13:22
Не існує національності "рюзґій", бо - "прілагатєльноє" і відповідає на питання "чей?" Як можна зареєструвати те чого не існує?
ГРІМ до Че Показати IP 12 Лютого 2022 15:21
О, ці нетрадиціонали ще повітря портять?
скептик до Че Показати IP 12 Лютого 2022 16:39
ононовичі - неуки. у написі йдеться про МОСКАЛІВ - солдат царської армії, а не про росіян. якщо він сприйняв це на свою адресу - це його особисті проблеми. русофобський по змісту означає фобію до Русі - князівства, якого давно вже немає.
Ахтунг до Че Показати IP 12 Лютого 2022 19:44
Увага, кононовичі в кометах! Ждуть підсрачників!
Ірина Показати IP 12 Лютого 2022 14:34
Чімудан, вукзал, руссєя
Анонім до Ірина Показати IP 12 Лютого 2022 15:22
Вони, ці Кононовичі дещо "особливі", можливо образились, що плакат орієнтований до традиційно орієнтованих (дівчат+хлопців)?
вулиця 8 березня до Анонім Показати IP 13 Лютого 2022 17:29
Коли вони ще з братом жили на районі, то всі їх за ''особливих'' і тримали
Рогуль обыкновенный Показати IP 12 Лютого 2022 14:51
Ровенщина тоже часть Волыни, и дефицит йода заметно на таких депотатах.
Петро до Рогуль обыкновенный Показати IP 13 Лютого 2022 13:26
Особливо це помітно на "понаєхавших".. Кому що болить, про те й говорить..
Ще один шлюга Показати IP 12 Лютого 2022 15:01
Освіта (реальна) - кооперативний технікум. Інтелекту- півтора парубія.
Анонім до Ще один шлюга Показати IP 12 Лютого 2022 20:19
Навіщо ти так самокритично, валянок. Ну народився ти таким ... не потрібно себе бічувати ...
))) до Ще один шлюга Показати IP 14 Лютого 2022 06:54
Ахахахаха, ржу))
локі Показати IP 12 Лютого 2022 15:14
яка с...ка ставить мінус під попередніми повідомленнями?
Кононович Показати IP 12 Лютого 2022 15:33
Потом удивляются почему ушли Крым и Донбасс. ДБ
Рулік Показати IP 12 Лютого 2022 15:47
Який депутат така його і недолуга самореклама. Нехай ще замовить білборди, де напише кохайтеся рівнянки але не з ляхами. Цікаво,яка реакція суспільства буде
Клава Показати IP 12 Лютого 2022 17:00
В нього замість мізків - тирса !!!
Пильний Показати IP 12 Лютого 2022 17:00
так пише ж "москалями", а не "кацапами". Тобто з мешканцями Москви. Москалі - це не етнічна група, а урбаністична. Баає канановіч і подружки кохатися з воронежчанами чи тульчанами - їдьте і кохайтеся на здоровля!
Лікар Показати IP 12 Лютого 2022 17:07
Маразм головного мозку в того депутата. Не знає, як привернути до себе увагу, то ляпає, як корова по селу. Недоумок.
Їх не вилікувати до Лікар Показати IP 12 Лютого 2022 20:53
Мінусуючі пітари свято вірять в гейропу.
Анонім до Їх не вилікувати Показати IP 13 Лютого 2022 13:35
Шо ж в тебе ті геї так в голові застрягли?
Анонім до Анонім Показати IP 13 Лютого 2022 15:56
Він мріє щоб вони прийшли до нього і жахнули його у всі отвори.
Паша до Їх не вилікувати Показати IP 14 Лютого 2022 13:25
Так це ж спеціально найняли людей, щоб вони мінусували те, що потрібно їх замовникам. Чомусь на інших публікаціях немає стільки лайків чи дизлайків. А коли тема стосується Росії, то одразу вилазять проплачені особи.
Факт Показати IP 13 Лютого 2022 12:30
Судячи з коментарів,ще багато в нас москальні.
Шарій Показати IP 13 Лютого 2022 16:55
Брати Кононовичи люблять чоловіків, а за гроші люблять Москалів. Обіжинки кацапські
Вероніка Показати IP 14 Лютого 2022 13:04
Клоун і провокатор!...парашенковська шавка!!!
Паша Показати IP 14 Лютого 2022 13:16
Можна подумати його хтось послухає. Хто з ким захоче, той з тим і буде кохатися