USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Савченко знайшли в московському СІЗО

25 Вересня 2014 15:15
Українська льотчиця Надія Савченко знайшлася у Москві. Як стало відомо, адвокату Іллі Новікову підтвердили, що затриману на прізвище Савченко доправили до СІЗО №6 у Москві. Пізніше цю інформацію підтвердив і адвокат Марк Фейгін. Про це інформує ТСН.

Нагадаємо, що днями льотчицю вивезли з СІЗО Воронежа.

Зараз, як повідомляє Фейгін, на Надію тиснуть, аби вона відмовилась від захисників та "співпрацювала зі слідством".

Родина української військової була впевнена, що Надію Савченко доправлять до психіатрічної лікарні у Санкт-Петербург.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Ігор Показати IP 25 Вересня 2014 15:29
Та дістали вже з цією Савченко-цей піар вже нудить. Тисячі вже вбили наших солдатів, мучаться поранені. А це героїня, в депутати рветься, видно все було сплановано,щоб сісти в депутатське тепле сите гніздечко і заробити мільйони бабла
Анонім до Ігор Показати IP 25 Вересня 2014 16:02
дурак ти ! маніпулюють її ім"я це так,але дочого тут вона,сидить бідна дівчина невідомо де,знущаються з неї якісь уроди і ще такий мудак як ти тут відкриваєш на неї свій смердючий судячи з твого пісма рот,напевно заздриш що вона може стати депутатом,але для неї сьгодні головніше вийти живою і здоровою! так що нудить більше від таких як ти!
Анонім до Анонім Показати IP 25 Вересня 2014 16:37
От це якраз її і зашкодило. Треба всіх хлопців наших у Верховну раду, а не її одну-це явно піар.Вони кожен день під кулями.
my_gift до Анонім Показати IP 26 Вересня 2014 10:54
За всієї поваги до наших воїнів у Верховній Раді мають бути адекватні політики. Військова доблесть не означає автоматично наявності ВСІХ чеснот.
Василий до Ігор Показати IP 25 Вересня 2014 16:46
Больное о чем ты пишешь...? О том что Ю.В. Тимошенко включила Савченко под номером № 1 в свой список. ? Или Савченко сама просилась туда. Она по ходу патриот УКРАИНЫ и будет в отличии от тебя отстаивать свою идею до последнего А ты как был игором так им и останешся.....
охрим до Ігор Показати IP 25 Вересня 2014 19:56
Хлоцi хто мiнусуе?
вова Показати IP 25 Вересня 2014 16:18
була б хитріша -то скоріше б відпустили -а то кричить