USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Кононовича привели в СБУ. ОНОВЛЕНО 21:00

12 Березня 2015 16:35
Луцького комуніста Олександра Кононовича доправили в управління Служби Безпеки України. Так, за станом на 17 годину, 12 березня, біля приміщення СБУ зібралось чимало громадських активістів, які мали на меті проконтролювати, аби затриманого не відпустили.

До слова, раніше в управлінні розпочали досудове розслідування стосовно молодих представників Компартії, зокрема братів-комуністів Михайла і Олександра Кононовичів.

Вже за станом на 18:30, з приміщення СБУ вийшов громадський активіст Павло Данильчук та повідомив про те, що Кононовича допитуватимуть ще зо дві години, але зрештою випустять. Він наголосив, що далі стояти під СБУ немає сенсу і частина активістів розійшлася (спочатку їх було приблизно до 10 чоловік). Однак, незабаром туди приїхали представники Самооборони Волині.

Нагадаємо, брати Кононовичі возили гуманітарну допомогу в Луганськ, де дали прес-конференцію зі скандальними сепаратистськими заявами. А нещодавно один із сепаратистських каналів оприлюднив відеоінтерв’ю з Олександром Кононовичем.

Волинські активісти збирали підписи під зверненням до СБУ щодо дій комуністів Кононовичів.

Як повідомляло Інформаційе агентство Волинські Новини, нещодавно одного із Кононовичів бачили на вулицях Луцька.

Заяву про правопорушення комуністів зареєстрували у Єдиному реєстрі досудових розслідувань ще 27 лютого. Братів підозрюють у діях, пов’язаних із посяганням на територіальну цілісність України та розпалювання національної ворожнечі.

Також сьогодні волинський громадський активіст Павло Данильчук повідомив у Фейсбуці, що Кононовича здали в СБУ.



Про те, що щодо скандальних представників Компартії Михайла та Олександра Кононовичів на Волині розпочато досудове розслідування за посягання на територіальну цілісність, йдеться у повідомленні з підписом начальника слідчого відділу УСБУ у Волинській області Олександра Хитрика, – повідомляє IA ZIK.



Тим часом, близько 18 години екс-очільник Волинського осередку Правого сетору, який нині є самостійним громадським активістом, Павло Данильчук закликав усіх небайдужих «підтягуватися» до стін СБУ, аби не допустити звільнення комуніста:



Разом із тим брат луцького комуніста Олександра Кононовича, якого «попід руки» привели до СБУ, у власному відеозверненні заявив, що його родича викрали і повезли у невідомому напрямку.

Однак, в УСБУ у Волинській області факт «доставки» Кононовича до управління таки підтвердили:

«12 березня о 14.30 до слідчого відділу УСБУ у Волинській області представники добровольчого батальойну «Азов» доставили громадянина України. З ним у рамках кримінального провадження наразі проводяться слідчі дії», - повідомила речниця УСБУ Волині Іванна Поліщук в коментарі ІА ZIK.

Інформаційне агентство Волинські Новини слідкуватиме за подіями біля Служби Безпеки України та інформуватиме читачів про подальший їх розвиток.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
лучанка Показати IP 12 Березня 2015 16:36
аби не відкупились..
Дьодік до лучанка Показати IP 12 Березня 2015 16:40
Не відкупляться - вони ж "пролєтарії" (хіба продадуть запасні ланцюги).
карина Показати IP 12 Березня 2015 16:44
це нахабні брехливі жадібні до бабла червоні пси судити лише до довічного
долар до карина Показати IP 12 Березня 2015 22:05
А Данильчук Паша вже перестав бути "жадібним до бабла"? Кожен дивіться на себе і все буде добре.
пр Показати IP 12 Березня 2015 16:45
Пашуня, учись грамматике!
Фашизм не пройдет! Показати IP 12 Березня 2015 16:47
Фашизм не пройдет!
Конрад Показати IP 12 Березня 2015 17:42
По-перше: Шановні редактори, модератори, адміністрація "Волинських новин", що за назва статті? Яку справу порушила СБУ на Кононовичів. З листа випливає, що заява у СБУ була прийнята та зареєстрована, тобто внесена у Єдиний реєстр досудових розслідувань. По-друге: Павло Данильчук та його помічники (буду лояльним) викрали у центрі міста людину. А за це Стаття 146 частина 3 ККУ. По-третє: Данильчук і Ко., а також кому немає чим зайнятися - йдіть працюйте, хоч голова з руками буде чимось зайнята.
Свідок до Конрад Показати IP 12 Березня 2015 18:12
Шановна(ий) ніхто нікого не викрадав. Згідно із заявою СБУ громадяни України при виявах сепаратизму повинні звертатись до СБУ. Пана Кононовича зустріли у місті (було відомо, що ще 27 лютого було зареєстроване звернення і громадянин Кононович повинен бути допитаний), йому вічливо запропонували пройти до будівлі СБУ у Волинській області (в апарат звернення громадян), він у свою чергу не чинив супротиву та погодився пройти до будівлі СБУ. Далі справу у свої руки взяли слідчі СБУ.
Конрад до Свідок Показати IP 12 Березня 2015 18:25
"Згідно із заявою СБУ громадяни України при виявах сепаратизму повинні звертатись до СБУ. Пана Кононовича зустріли у місті..." - Ваші слова. Згідно з тим, що Ви написали, СБУ була поставлена до відома, що пана Кононовича обвинувачують у сепаратизмі і т.д. Якщо так, з цього виходить - СБУ взяло під контроль та, безпосереньо, сама викликає та проводить допит. Інша сторона, Якщо Ви зустріли пана Кононовича чи іншу людину, яку підозрюєте у сепаратизмі, то повинні ПОВІДОМИТИ СБУ, а не тягнути її туди. І ще. Знаючи пана Данильчука і його молоду команду ця зустріч була не випадковою, а переслідування та залякування - це стаття. Якщо хочете аби закони працювали - починайте з себе!
Свідок до Конрад Показати IP 12 Березня 2015 18:36
При бездіяльності органів МВС та СБУ люди беруть ініціативу у свої руки (тим самим виконуючи свій громадянський обов'язок). До пана Кононовича (який такий же громадянин України, як і ми) ніхто не застосовував сили, і до будівлі СБУ у Волинській області він погодився іти добровільно і не чинив супротиву. Тому дивно (мені як безпосередньому свідку подій) читати заяви КПУ та М.Кононовича. http://kpu.ua/ru/80518/v_tsentre_lutska_neyzvestnye_pohytyly_vtorogo_sekretarja_volynskogo_obkoma_kpu_aleksandra_kononovycha
Конрад до Свідок Показати IP 12 Березня 2015 19:31
Чесно кажучи смішно, в першу чергу від Вашої позиції! Ви думаєте, якщо він туди прийде сам чи його насильно притягнуть, то щось ззміниться? МВС та СБУ відразу почнуть працювати? Давайте проведемо паралель цьому ж дійству. Закон для всіх один?! Один! З цього випливає, чому до цього часу ніхто не затриманий і не несе ніякої відповідальності за скоєне під час Майдану Гідності, конкретно Луцькому, коли трощили, палили, принижували все і всіх? Поясню. В кого гроші той диктує правила, ну, і звісно, кого більше! Якщо звинувачувати Кононовича, то треба заводити справи і для більшості оточення Данильчука, зокрема і на нього. Це моя власна думка, ні кому її не нав’язую!
свідок до Конрад Показати IP 12 Березня 2015 23:02
Будь ласка, якщо вважаєте за потрібне пишіть звернення в СБУ на Данильчука. Це Ваше право! Вважаю краще СБУ хай займаються Кононовичами, ніж над ними хтось здійснить самосуд на вулиці за їхні дії і вчинки.
Арсен Показати IP 12 Березня 2015 17:46
Проти Данильчука має бути порушена кримінальна справа за статтею: "Незаконне позбавлення волі". Геть меркантильних псевдореволюціонерів!
Андрей Геннадиевич Показати IP 12 Березня 2015 18:46
Живу в Луцке с 1982 года. Всю жизнь разговариваю на русском языке. Ни разу не испытывал "ущемление как русскоязычного" в Луцке. Так о чем господин Кононович так распинался в интервью каналу новороссии ?!
Анонім до Андрей Геннадиевич Показати IP 12 Березня 2015 19:46
Сором.Прожити більше 30 років в Україні і не говорити державною мовою.Неповага до всіх українців і самозверхність.Чим тут вихвалятися?
Лучанин до Анонім Показати IP 12 Березня 2015 22:12
Не мели дурниць. Хоче вчить - не хоче - не вчить. Це не питання патріотизму, а лише освіченості. Безпідставні звинувачення про ущемлення російськомовних - таке ж саме сміховинне, як ущемлення російськомовних на донбасі. Не розумієш російську - вчи - як писав Т. Шевченко "і чужого научайтесь, і свого не цурайтесь.."
777 до Анонім Показати IP 13 Березня 2015 10:05
з цим згідний,як за 30 років не вивчити мову.
777 до Анонім Показати IP 13 Березня 2015 10:07
з цим згідний,як за 30 років не вивчити мову.
Мише и Саше Показати IP 12 Березня 2015 19:01
Мишаня! Сашка! дорогие наши комсомольцы..... так есть и другой вариант - мы будем п*зд*ть вас каждый день по несколько раз, и никакое сбу нам не нужно будет!) До скорых встреч на улицах родного города! ;)
ау до Мише и Саше Показати IP 12 Березня 2015 21:13
нічого поганого в тому,що людина говорить російською,я не бачу.можна говорити українською,а ненавидіти Україну.раніше на це ви б уваги не звернули.
ау до ау Показати IP 12 Березня 2015 21:15
нічого поганого в тому,що людина говорить російською,я не бачу.можна говорити українською,а ненавидіти Україну.раніше на це ви б уваги не звернули.це було звернення до аноніма
Миша Показати IP 12 Березня 2015 19:13
коментар було видалено
Анонім Показати IP 12 Березня 2015 19:19
ооооо, паша тут як тут. Данильчук давай скоріше мобілізуйся. Задовбав, то там підсц....ить тут підіс....ре.... ні реально задовбав. Не хай на роботу десь на зарплату працювати, активість хр**ов....ий
віра Показати IP 12 Березня 2015 20:27
А як ватніки працюють!!!! Скоро і до вас СБУ добереться!! Бійтеся, нещасні, зазомбовані особи.......
Комсомолка яка хоче Показати IP 12 Березня 2015 21:32
Пропоную його каструвати шоб неплодився
Анонім Показати IP 12 Березня 2015 21:34
Сбу а ще є Вашкодар і Селедцев.Візьміться за них.
Патріот Показати IP 12 Березня 2015 21:35
за впійманого сепаратиста обіцяли нагороди де нагорода для Данильчука і хлопців. Слава Україні!
Патріот Показати IP 12 Березня 2015 21:35
за впійманого сепаратиста обіцяли нагороди де нагорода для Данильчука і хлопців. Слава Україні!
пр Показати IP 12 Березня 2015 22:43
коментар було видалено
Комсомол Показати IP 12 Березня 2015 23:11
Спасибо за массовые фото)))))
Дмитро Показати IP 13 Березня 2015 08:36
ще данильчука туда нада завести
шеф Показати IP 13 Березня 2015 09:21
СБУ подякуйте азовцям. Працюйте з каноновичами.Ця подія як тест для Всіх .
Я Показати IP 22 Березня 2015 16:27
Я, пі**раз. Хочу в Євро-Союз,закон про мєншин і ненавижу КПУ!
Polak Показати IP 29 Червня 2022 17:29
Цю родину знають у нас, у Польщі. Дуже правдоподібно, що я публікую вам статтю про їхнього дядька, але це для перевірки. Броніслав Кананович пс. Кат Підляська, Білосток 1946 – кольорове фото. Ось що пише про злочинну діяльність Каноновича Славомир Ценцкевич у книзі «Kaci z krainy żubra – УБ і НКВС на Підляшші 1944-1956»: «Після приходу Броніслава Канановича на Підляшшя (...) почався справжній погром прихованих ворогів Радянської влади. (...) Невблаганний учень Сталіна безжально розправлявся зі своїми ворогами». https://www.wykop.pl/wpis/34003673/bronislaw-kananowicz-ps-kat-podlasia-bialystok-194/