USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

СБУ відкрила проти Порошенка 15 кримінальних справ

11 Вересня 2020 13:57
Служба безпеки України порушила стосовно п’ятого президента Петра Порошенка 15 кримінальних справ.

Як передає Укрінформ, про це повідомив під час пресконференції адвокат Ігор Головань.

«4 вересня з’явилося 15 нових кримінальних проваджень. Тепер справи порушила Служба безпеки», – сказав він.

Зокрема Петра Порошенка звинуватили в державній зраді, посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, фінансуванні тероризму і захопленні влади.

Як повідомлялося раніше, Державне бюро розслідувань оприлюднило перелік із 13 проваджень, в яких фігурує експрезидент та чинний народний депутат України Петро Порошенко. У грудні ДБР відкрило кримінальну справу щодо п’ятого президента Петра Порошенка за фактом можливої ​​державної зради через Мінські домовленості.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Лучанин Показати IP 11 Вересня 2020 14:18
Буде те ж саме, що із старими...
А Показати IP 11 Вересня 2020 14:19
Справедливість тільки в кіно...
лорд Показати IP 11 Вересня 2020 15:24
Зеленський посади хоч одного і тобі буде великий плюс перед народом
Тітка Показати IP 11 Вересня 2020 15:50
....Весна іде,садити будем.Вже осінь володарює,а врожаю нема і не буде.
Дідко до Тітка Показати IP 11 Вересня 2020 16:38
Як немає ? Вся країна на попі сидить, ВАМ МАЛО ?
@ до Дідко Показати IP 11 Вересня 2020 16:56
Вони погодяться бути без хліба і води ,щоб тільки не закрили 95 квартал зі слугами.
герцог до @ Показати IP 11 Вересня 2020 17:03
Ваша правда, але і я не проти подивитись як шут виплясує
Вася Олика ПЛ Показати IP 11 Вересня 2020 16:49
О млять !!! Прокинулися ....
ще не зовсім свідоми Показати IP 11 Вересня 2020 20:23
Не потрібно 674 чи 1872 проваджень щодо шоколадного. Зареєструйте одну, оголосіть підозру і у двухмісячний строк скеруйте до суду.
Ен Показати IP 12 Вересня 2020 04:01
Бо вибори наближаються