USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Ще 50 луцьких міліціонерів відправляють в зону АТО

25 Червня 2014 15:21
Луцькрада закупить військову форму для міліціонерів, які їдуть в зону АТО. Про це йшлося під час 61-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 25-го червня.

Так, 50 працівників Луцького УМВС відправляють на передову. Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, вчора, 24 червня начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига повідомив, що нині в зоні АТО знаходяться 10 працівників МВС Волині. Нещодавно 25 працівників міліції повернулися зі Сходу України.

Обмундирування для 50 правоохоронців закуплять за кошти з міського бюджету. Також Луцькрада компенсує витрати за похорон волинського військового Рустама Хамраєва його родині.

Про зміни до міського бюджету розповіла начальник управління фінансів та бюджету Луцькради Лілія Єлова.

«Наших працівників МВС відправляють в зону АТО. Це 50 чоловік ми передбачаємо на їх форму 50 тисяч гривень. Також зміни у бюджет передбачають виділення трохи більше 8 тисяч гривень для луцького спецкомбінату за оплату катафалка під час похорону лучанина, який загинув на Сході України,

ще 8 103 гривні виділяємо за оплату поминального обіду», - поінформувала Лілія Єлова.

Депутати це рішення підтримали.

Як повідомляло ІА Волинські Новини, один автомобіль із волинськими даїшниками обстріляли терористи на Сході.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
ЛУЧАНКА Показати IP 25 Червня 2014 15:32
ДЕ ТАКИ ЦІНИ НА КАТАФАЛК? ВИ ЩО ЗНУЩАЄТЕСЬ?
Крілик Показати IP 25 Червня 2014 15:34
вже й на біді заробляють. стид і срам
Юхим Показати IP 25 Червня 2014 16:43
50 тисяч на 50 людей, тобто 1 тис. на одного. Цікаво, яку "хворму" можна купити за ці гроші? А бронежилети та каски мабуть самим собі доведеться купувати. А чому б кервництву тих міліціонерів самому не поїхати на схід на таких самих умовах?
123 Показати IP 25 Червня 2014 16:54
Хай береже БОГ волинських міліціонерів.
Чапаєв Показати IP 25 Червня 2014 17:32
Наш Гузь з гудзиками вже 4 місяці там воює, як секретний агент від ковельського виборчого округу
Петька до Чапаєв Показати IP 25 Червня 2014 22:55
В ОДА з планшетом по коридорам він "воює"!!! Ганьба!!! На питання так і не відповів, чому в армії не служив и журналісти в нього так і не питають як і в Пирожика з Данильчуком?!:)
юра Показати IP 25 Червня 2014 17:43
я знаю, що хлопці з роти патрульної служби м. Луцька прагнуть їхати на схід, незважаючи навідсутність захисної амуніції!!!!!!!!!Вони готові виконати свій обовязок
Дончанин до юра Показати IP 25 Червня 2014 18:11
"Короткий комментарий от Игоря Стрелкова 25.06 15:30 (Мск). Сегодня группировка противника в районе Кривой Луки подвергнута обстрелам как со стороны Северска (отряд «Лиса» из батальона А.Мозгового), так и со стороны Николаевки (николаевская рота из состава Славянского гарнизона). В результате минометного обстрела сдетонировал склад боеприпасов на одной из занимаемых противником высот, визуально наблюдались 3 очага пожаров. Находящаяся в базовом районе для наступления и поэтому неокопанная пехота и техника противника понесла большие потери." Кто нарушает соглашение о перемирии, те, кто готовится к атаке, или те, кто ее предотвращает?
Анонім до Дончанин Показати IP 25 Червня 2014 20:29
коментарії таких гнид як стрелков нас не цікавлять - можеш не напрягатися
Я Показати IP 25 Червня 2014 18:38
Пошлють на схід звичайно тих, які й тут займаються такою роботою, що завжди "під ударом", а от кабінетних крис, що папарці з місця на місце перекладають, звичайно ж не зачеплять, сидітимуть і далі, чіплятимуть зірки на погони і робитимуть кар"єри.
гiсть Показати IP 25 Червня 2014 21:57
Нi вiйнi!
Патріот Показати IP 25 Червня 2014 22:14
В зону АТО відправляють простих роботяг які живуть на 2200 гривень,шукають аби за,щось вчепилися щоб відправити...
Вася Показати IP 25 Червня 2014 23:17
Заступник начальника УВС Поліщук вже 3 тижні в зоні АТО!
Анонім до Вася Показати IP 25 Червня 2014 23:21
розповідає там, що зустріч з бандерівцями не така страшна, як здається на перший погляд
патріот Показати IP 25 Червня 2014 23:44
Хай Бог оберігає
Луганск Показати IP 26 Червня 2014 10:36
Зачем вообще ехать на Восток. За идею. Глупо.
Батько Іванець до Луганск Показати IP 14 Липня 2014 19:42