USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Швидкий може стати заступником волинського прокурора

16 Липня 2016 11:26
Генпрокурор Юрій Луценко порекомендував новопризначеному прокурору призначити місцевого заступника - генерала у відставці Віктора Швидкого.

Нагадаємо, Юрій Луценко представив волинянам нового очільника обласної прокуратури. Ним став Максим Киричук.

Про це стало відомо сьогодні, 16 липня, під час брифінгу в прокуратурі Волині.

Юрій Луценко при представлені нового прокурора наголосив про невипадковість того, що посаду прокурора зайняла людина не з Волинської області, яка не має на Волині ніяких родинних та кумівських зв'язків. Луценко також додав, що у не місцевого начальника прокуратури, повинно бути хоча б два з чотирьох місцевих заступників, які допоможуть новопризначеному керівнику якомога швидше увійти в курс справ.

"Я порекомендував розглянути кандидатуру Віктора Васильовича Швидкого на посаду свого першого заступника, який буде оперувати силовими структурами області. Згідно моєї інформації, ця людина добре знає ситуацію в області та має високий авторитет серед правоохоронців. Тим більше, що ми з ним уже два майдани пройшли", - сказав Юрій Луценко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
лучани Показати IP 16 Липня 2016 11:31
Мента не можна ставити прокурором. Це буде біда.
волиняни до лучани Показати IP 16 Липня 2016 17:07
Так Луценка ж поставили.
Ернест Показати IP 16 Липня 2016 11:53
Швидкий добрі гроші возив Луценку як той був Міністром, то тепер Юга віддячує.
Патріот Показати IP 16 Липня 2016 12:05
Хана прокуратурі.....
до патріота до Патріот Показати IP 16 Липня 2016 12:47
щось робиться не стандартне!
Гаага до Патріот Показати IP 16 Липня 2016 17:08
Їй давно вже хана...
123 Показати IP 16 Липня 2016 12:37
Набу буде мати роботу більшого корупціонера як швидкий крахобора немає дружбан бондаря патріоти винисіть вперед ногами його як на луцькому майдані
А до 123 Показати IP 16 Липня 2016 13:27
А тепер він "патріотів і громадських атавізмів" повиносить вперед ногами. Тільки тихо і без понтів.
дідо Показати IP 16 Липня 2016 13:18
Знову рєшалово почнется.
Кірик Показати IP 16 Липня 2016 13:27
Завал,ще там тільки того бистрого і не хватає,дождався свого зоряного часу.
волинь Показати IP 16 Липня 2016 14:06
Швидкий порядна людина
Ковельчани Показати IP 16 Липня 2016 14:26
Не бійтесь контрабандисти,хабарники та шовіністи!Волаєте в три горла що Швидкий поганий бо знає всі Ваші схеми!!Згідно закону України пересадить ваше корумповане кодло.Бажамо наснаги,терпіння та сил НОВОМУ ЗАСТУПНИКУ!!!!
Назар Стодола Показати IP 16 Липня 2016 14:37
Контрабандисти,бурштинокопачі,спиртовози,валютчики,корупціонери-швидко загримите на нари!!!Швидкий МОЛОДЕЦЬ!!!!!
Прокурори Показати IP 16 Липня 2016 15:33
Шпизіііііі порада вітай справжнього генерала! І бігом на Рівненську заробляти гроші.... Нічого іншого ти не вмієш. Ще знімки погони не позор нормальних ментів!!!!
волинянам Показати IP 16 Липня 2016 16:25
швидкий оптимальний варіант
мент Показати IP 16 Липня 2016 16:26
і чого усі бояться швидкого, що в багатьох рильце в пушку, швидкий за роботу!!!!!
так Показати IP 16 Липня 2016 17:07
Чому усі в захваті від урядових ляльководів. Луценка поставии дя виконання завдань, так і Шпигу призначили і Швидкого призначають. Усіх, і для чогось. Шпига налаштував, а Швидкий поправить. Не той вже Швидкий, якого ми знали в міліції. Час митарств і поневірянь наклав відбиток на бачення подій. Ну і Шпига вже не той, що раніше. Може опинитись в теплих і не зовсім місцях. Просто радий за Швидкого, а Петру потрібно шукати тих, хто за нього тягнув мазу при призначенні на посаду.
куратор Показати IP 16 Липня 2016 17:14
ШПИГА МАЄ МІЛЬЙОНИ БУРШТИНОДОЛАРІВ ТАК ЩО КУПИТЬ І ШВИДКОГО І НОВОГО ПРОКУРОРА!!! ЛАПІН ПОМОЖЕ
куратору Показати IP 16 Липня 2016 19:50
в даний момент шпига на виході., в нього не візьмуть
волиняка Показати IP 16 Липня 2016 21:24
все правильно Швидкий в мвс нічого неробив а тут і тим паче , хіба кришувати і красти !!!!!!!!!!!!!