Шиба не хоче відповідати за свою команду
![](/files/news/2008/07-08/303-1u.jpg)
Міський голова Луцька Богдан Шиба вважає, що питання про зневагу до журналістів із боку керівника комунального підприємства «Інформаційно-аналітичний центр «Луцьк» Мирослави Радавської потрібно адресувати саме до пані Радавської. Про це він зазначив 8 липня під час прес-конференції, відповідаючи на запитання ЗІКу, – повідомляє репортер «Волинських Новин».
На апаратну нараду в луцькій мерії та прес-конференцію міського голови Богдана Шиби чотири журналісти луцьких корпунктів ЗІКу та ZAXID.NET прийшли, причепивши до голови заячі вуха. «Мирослава Радавська назвала журналістів зайцями, тому ми повинні відповідати повністю цьому образові», – пояснив такий крок його ініціатор Віталій Буряк.
Довідково:
Керівник комунального підприємства «ІАЦ «Луцьк» Мирослава Радавська (а саме ця установа фактично виконує функції прес-служби міської ради Луцька) виставила кореспондентів ЗІКу та ZAXID.NET із маршрутки, яка везла волинських журналістів на урочистості з нагоди оголошення фіналістів акції «Сім природних чудес України». Варто додати, що маршрутка вміщала тринадцять чоловік, хоча журналістів везли лише десятьох. Мирослава Радавська зазначила, що не має наміру «перевозити зайців».
Прикметно, що у маршрутці знайшося місце для двох дівчат із сумками, які начебто збиралися їхати на відпочинок. Як розповіли колеги з інших волинських ЗМІ, ці панянки назад до Луцька з пансіонату «Шацькі озера» не поїхали. Натомість під час брифінгу у Луцькому замку напередодні урочистостей на Світязі міський голова Луцька Богдан Шиба особисто запросив на озеро волинських журналістів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
На апаратну нараду в луцькій мерії та прес-конференцію міського голови Богдана Шиби чотири журналісти луцьких корпунктів ЗІКу та ZAXID.NET прийшли, причепивши до голови заячі вуха. «Мирослава Радавська назвала журналістів зайцями, тому ми повинні відповідати повністю цьому образові», – пояснив такий крок його ініціатор Віталій Буряк.
Довідково:
Керівник комунального підприємства «ІАЦ «Луцьк» Мирослава Радавська (а саме ця установа фактично виконує функції прес-служби міської ради Луцька) виставила кореспондентів ЗІКу та ZAXID.NET із маршрутки, яка везла волинських журналістів на урочистості з нагоди оголошення фіналістів акції «Сім природних чудес України». Варто додати, що маршрутка вміщала тринадцять чоловік, хоча журналістів везли лише десятьох. Мирослава Радавська зазначила, що не має наміру «перевозити зайців».
Прикметно, що у маршрутці знайшося місце для двох дівчат із сумками, які начебто збиралися їхати на відпочинок. Як розповіли колеги з інших волинських ЗМІ, ці панянки назад до Луцька з пансіонату «Шацькі озера» не поїхали. Натомість під час брифінгу у Луцькому замку напередодні урочистостей на Світязі міський голова Луцька Богдан Шиба особисто запросив на озеро волинських журналістів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.