USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Сім’я біженців зі Сходу на Волині потребує підтримки. ОНОВЛЕНО

3 Червня 2014 11:11
Мама та двоє дітей (дівчинка 1,9 місяців і хлопчик 7 років), яких привезли зі Сходу на Волинь, потребують підтримки. Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці громадська активістка Наталія Соколова.

«Сім'я забезпечена житлом і харчуванням. Однак родина перебуває в повній ізоляції. За 23 дні єдиною розвагою для них був виїзд на ролики у ТЦ «Порт-СІТІ», - пише Наталія Соколова.

Активістка шукає нових друзів для родини зі Сходу. Крім того, усі небайдужі можуть допомогти теплим одягом (куртки-вітровки для хлопчика - ріст 116, підійде 118-120, дівчинці - ріст 84, підійде 86), книгами та іграми для дітей (2 роки і 7 років хлопчик), памперсами на 2 роки.



За додатковою інформацією звертайтесь до координатора Тетяни за контактними номерами



Звертайтесь до координатора Тетяни за контактним номером телефону: (093) 232 35 59
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 94
Матуся Показати IP 2 Червня 2014 11:29
Напишіть будь-який контактний тел, за яким можна узнати потреби та надати допомогу.
Гость Показати IP 2 Червня 2014 11:31
А хто нам дає.Їй вже дали житло, а ми живемо за найманих квартирах,за які платимо всю свою зарплату.Хай іде на німецький завод і паше і не задарма житло, а за гроші,як ми платимо.Ми,що хуже неї.Скоро ми цілий схід приймемо,бо вони расеї хочуть.А завтра буде бойня у нас,будуть їїзахищати кацапи.Ужас
Інна до Гость Показати IP 2 Червня 2014 11:36
Ти ідіот(ка)? не зрозуміло що в людини маленька дитина і вона в декреті? і не всі зі Сходу прагнуть в Росію, і не треба тут своїм ядом плюватись, щоб ще сам(а) в такій ситуації не опинився(лась)...
Луцьк до Гость Показати IP 2 Червня 2014 11:43
Тут все ясно. Мабуть, дівчина із села на Кромберг приперлася працювати. От і жаба душить, що власної квартири нема. p.s. Якщо жінка із Сходу читає тут коментарі, то моя Вам порада, не звертайте увагу на коменти "дуже розумних людей". Нажаль, їх у нас також вистачає...
Анонім до Луцьк Показати IP 2 Червня 2014 11:53
Не маю, а я що гірша від неї, бо приїхала з села.Ви усі маєте квартири, заробили чи накрали,Чесно заробити на квартиру не можна.Добре,що батьки колись одержали, бо тоді дійсно чесно давали прости робочим.Я волинячка тут жила і буду жити.А на німецькому заводі не працюю,бо добре вчилася і працюю на фірмі логістом.Хоч зарплата пристойна,але квартиру можу купити за років15.Скоро нам не будуть зарплати платити,бо вони понаїжджають,скільки їх там.Приїхала не скигли, а там як вона жила, видно і там нічого не мала, їй на дитину платять,зняла квартиру і хай живе,як ми усі.Ми не ходимо не плачемо,дайте нам житло,бо знаємо його ніхто не дасть,а видно наглим дасть
Анонім до Анонім Показати IP 2 Червня 2014 11:58
Гарне слово - логіст.А по суті - працівник транспортного чи складського відділу Ви зав складом? Ото прибуткова робота...видно, що добре вчилися
Анонім до Анонім Показати IP 2 Червня 2014 12:01
логіст фінансового напрямку, а не завсклад.Розумник.Логістика-це економіка.Зажени в інтернет.Економіст- це вузька спеціалізація, а логіст широка
Анонім до Анонім Показати IP 2 Червня 2014 12:21
Дурня повна. Логістика - галузь бізнесу або функція в корпорації, функцією якої є забезпечення переміщення та зберігання продукції та сировини для забезпечення виробництва та продажу. ( досить вузько) А економіст- спеціаліст в галузі економіки ( ширше не буває) Перш, ніж стверджувати, поцікавтесь...
Оксана до Анонім Показати IP 2 Червня 2014 14:14
як би там не було, але логісти досить добре заробляють
intense до Оксана Показати IP 3 Червня 2014 08:52
на Континіумі добре заробляють?:) О так, там дуже класно працювати:)
Луцьк до Анонім Показати IP 2 Червня 2014 12:04
Я б погодився з Вашим коментарем якби це приїхали три мужики, які замість того, щоб захищати власний дім втекли на Захід. Але це жінка і діти!!!! А те що Ви власної квартири не маєте, це тільки Ваші власні проблеми. Приїжджаєте до Луцька і думаєте, що Вам тут гори золоті будуть. Багато людей у Луцьку знімає квартири (у тому числі корінні лучани), але лайном жінку та дітей із Сходу не поливають.
Матуся до Анонім Показати IP 2 Червня 2014 12:13
Те, що Ви добре вчились - під питанням. Бо навіть не вловили змісту прохання - не житло і не гроші, а де-які речі (які комусь, можливо, вже не потрібні) і звичайне дружнє спілкування. "Там" вона мала хоча би друзів і знайомих, сусідів, з якими пожна поспілкуватись і відволіктись. Не можете допомогти з цим - проходьте повз і займіться логістикою.
Вася до Анонім Показати IP 2 Червня 2014 12:21
А шо.? Батько за матерою вивчили а квартири не купили.? Погано. І городського не можеш знайти з квартирою . От з за такого полішуччя нас і називають чорт зна ким.Людина втікла від війни, і яка різниця як вона там жила. А як наші люди від"їзджали до Канади, Штатів , Австралії в пошуках кращої долі, втікали від війни, від тих самих комуністів то це не рахується ? От з за таких коментарів породжується ворожнеча.
Анонім до Вася Показати IP 3 Червня 2014 15:02
Шановний я вивчилався сама за мене батько не платив ні копійки.Виявляєть таке буває у наш час, але дуже рідко.А на квартиру я сама також зароблю,бо працюю уже 10 років.Невдовзі куплю, машину купила, і квартира на підході.А заміж не спішу ще встигну, де ж тут взяти з квартирами у Луцьку,хіба бізнесменів, але вона не моя, а чужої мені не потрібно.Аьфонсів, неудачників вистачає кругом.А я не з Полісся, а з Луцького району,поруч Луцька.Є в мене батьківська гарна оселя, але хочу мати свою.
ната до Анонім Показати IP 2 Червня 2014 13:02
мені 27р і ми з чоловіком купили цього року квартиру, і батьків не має, що можуть допомогти, і робот мажорних тоже не має. А з 20 років після весілля по світі на заробітках, заробляли, щоб купити, а не сидіти на одному місці і ждати коли назбираєм. і все встигли, дитина іде в школу цього року. так, що я вам скажу крім жовчі яка є у вас вам не світить квартири. бо вам хочеться на місці сидіти в хорошій роботі і квартиру мати.
Кішка до ната Показати IP 2 Червня 2014 13:55
"Де б не робити, аби не робити!" і щоб квартиру за це дали.... Ще треба звинуватити весь світ у своїх проблемах... Але і пальцем не поворухнути, щоб щось змінити... Це наш національний підхід до життя! Хай за нас робить хтось...
Анонім до ната Показати IP 3 Червня 2014 15:09
А мені не потрібно по світах їздити, я й тут зароблю.Гнути спину на кацапів чи дупу витирати італійцям.Витирайте,якщо більше нічого неспроможні робити.
Анонім до Анонім Показати IP 2 Червня 2014 16:34
А вона і не скиглить! Роззуй очі і побачиш, що пише волонтерка. Ти не знаєш, що ще тобі доведеться пережити і де ти можеш опинитись. Не хочеш допомогти(чи не маєш можливості) - то хоч не дзявкай, бо огидно(смердить гноївкою навіть від твоїх слів - як казав Сократ:"Заговори, щоб я тебе побачив")!!! зі сказаного тобою видно. що ти - тупа полєхондра, а не лучанка!
Анонім до Гость Показати IP 2 Червня 2014 11:45
Щоб не жити в найманих квартирах, повертайтесь додому, в село
Анонім до Анонім Показати IP 2 Червня 2014 12:06
Я маю голову на плечах,щоб працювати у фінансовій структурі,а не в селі, а в село ти вали .Прикинь і вчилася не за гроші, а сама в Києво-Могилянській академії.Там дурних і за гроші не беруть- це не Ірпінь і не наша "Україна" чи будь-який луцький вуз.
Анонім до Анонім Показати IP 2 Червня 2014 12:33
Дуже сумніваюсь
Анонім до Анонім Показати IP 2 Червня 2014 12:33
Дуже сумніваюсь
Анонім до Гость Показати IP 2 Червня 2014 11:54
Ужас - це ви. "Ми,що хуже неї" - однозначно, ви - гірша за ту біженку. Бо - неосвідчена, дика, зла, недобра і т.д....Ваша мова видає, те що ви з села і то неблизького.Отже, навіщо винаймати житло в Луцьку? Вертайтесь додому, піднімайте с/г. І буде вам щастя і гроші зекономите.
Анонім до Анонім Показати IP 2 Червня 2014 11:59
коментар було видалено
болить... до Гость Показати IP 2 Червня 2014 12:09
Де написано, що дали квартиру???? По-перше може кімната в гуртожитку, по-друге може і зняв їй чоловік, може свою там продали тут купили...що ви придумаєте і вже рахуєте чуже і скаженієте...просять спілкування, іграшки...що за люди і вам не соромно робити свої дикі злі домисли...через таких злих і розростається маштабна агресія...саме через таких і ходять чутки про неадекватних западенців...пляма ви на нашій гостинності
лікар до Гость Показати IP 2 Червня 2014 12:43
Це знов ти? Що ж стільки злоби в тебе до усього білого світу?
Ната до Гость Показати IP 2 Червня 2014 12:58
А совість не мучить такою гадюкою бути?
Андрій76 до Гость Показати IP 3 Червня 2014 15:28
Справжній"щирий"українець.Ось такі істинні"патріоти"і рвуть нашу країну як мавпа газету...
оксана с донецка до Гость Показати IP 11 Серпня 2014 12:47
Как не стыдно такое писать,сколько зла,я приехала в Кременчуг с ребенком,родственников нет,сняла квартиру за последние деньги.,работу немогу найти!Никто не поймет нашего горя!но когда коснется-наши люди более добрее,душевней,и деньги помощь собирали когда потопы были на Западенщине,недумая как к нам будут относится когда у нас горе будет!Вот человеческая сущность!Жаль таких у которых одна желчь!Будут вопросы можете звонить 0990494969 Оксана
Волинь Показати IP 2 Червня 2014 12:41
шановні модератори, цікаво чи вам не сподобався коментар про біженців та переміщених осіб? Надто розумно? Ніби нікого не ображав і не принижував... До речі, на відміну від основного посту...
віка з луцька Показати IP 2 Червня 2014 12:54
нічого собі ізольована на роликах покаталась. ми ще з сімєю тіди не ходили взагалі і не знаю чи підемо. а тут не встигла приїхати все дайте. що в неї родичів взагалі немае? якщо немае то в першу чергу треба не розваги шукати . Якщо зі сходу їдуть сюди то це не означае що їм усе треба дати! хай займаеться дітьми -прибирае миє варить їсти тоді не буде скучно. це жах.
Анонім до віка з луцька Показати IP 2 Червня 2014 12:59
І коли це ролики стали ексклюзивним відпочинкои, га? В Луцьку 2 ролердрома - катайтесь...Невже її дітьми ви займаєтесь? Отже, не регламентуйте її час, коли і що робити
Анонім до віка з луцька Показати IP 2 Червня 2014 13:25
Підтримую Віку. А ви налетіли на Гостя. Я також живу в Луцьку, але ж Портсіті ще не була,бо ж він тільки відкрився. А вона вж там бідненька приїхала і зразу ж туди і на роликах кататися. А на город на роликах кататися не хоче. Красиво жить не запретишь. Тільки не за рахунок когось.У нас багато сімей бідує,перебивається з дня на день на мізерну зарплату
Вертайтесь в село до Анонім Показати IP 2 Червня 2014 13:46
В неї роликів нема, бо дорого..А в Порт-Сіті -прокат... "Я також живу в Луцьку, але ж Портсіті ще не була" - не пускають, фейс-контроль? Але я думаю, ви ходите регулярно гуляти на Варшавку, правда? Там же цікавіше ніж в Порт-Сіті..
А у вас проблеми до Анонім Показати IP 2 Червня 2014 14:08
Господи, в кого ще похід до торгівельного центру асоціюється з "Красиво жить не запретишь". Це просто -ТЦ!!!! Які ви нещасні !!!
lutchanka до Анонім Показати IP 2 Червня 2014 16:44
Такі жлоби, як ти ніколи нікому і на копійку не допоможуть! Бидло - воно і на Волині бидло! Нікчемне, заздрісне створіння - гидко з такими жити в одному місті! Люди не від добра до нас втікають.... Половина Луцька - задрипані вонючі полішуки, які загаджують під"їзди. Хто вас сюди кликав? Ви приперлись сюди, бо не хочете працювати в селі і ще смієте розкривати рота на біженців?! Геть, бидло полішуцьке!
лучанка. до Анонім Показати IP 10 Липня 2014 15:35
підтримую цілком. Вулиці хай мести ідуть . Роботи вистачить . Бо звикнуть що їм всі зобовязані. Своїм нема роботи та житла .
Мем до віка з луцька Показати IP 2 Червня 2014 13:53
Ви переживали ті жахіття, які пережили вони? дітям потрібно психологічно заспокоїтись і розслабитись. невже так заздрісно?
Я до Мем Показати IP 2 Червня 2014 14:06
Чотири труни 27 травня на Театральному майдані - це не жахіття? Після цього можуть бути психологічно спокійними і розслабленими всі, починанючи з 18- ти років і їх батьки?
Мем до Я Показати IP 2 Червня 2014 14:48
я не кажу особисто про Вас, а про конкретних дітей, яким, до речі, могли просто подарувати таку розвагу, не питаючи їхніх інтересів. А те, що наші містяни гуляють і витанцьовують під час таких подій і втрат - це Вас не коробить? і концерти влаштовують на площі, де висять фото загиблих по всій Україні? тільки покоробило від дітей, що покатались на роликах?
Анонім Показати IP 2 Червня 2014 12:56
Загальний тон розмови дає надію на те, що ми не зовсім пропащі, якщо гидотний коментар дамочки Гость викликав таку шалену реакцію..
лучанин Показати IP 2 Червня 2014 12:59
тож хай іде на вулицю в парк з дітьми а не порт сіті. круто хоче жити. ми тут пашемо а зі сходу наїджають і давай їм усе. колись так і росіянам довіряли а вони он що вичворили. Не довіряйте . здорова хай працює а в декреті -хай займаеться дітьми або в село йде то буде мати і картопю і огірок. а то попривикали давай допомагай. а у нас в місті багато живе на квартирах працюють і дітей багато і інвалідів стільки їм ніхто не дае квартири так що не треба писати що потребуе допомоги. допомоги потребують хворі дітки люди і так далі. а що їм ще не вистачає хай дякують Богу що тут ще до них гарно відносяться . Чому не їхали в київ чи ще кудись а всі сюди?
Вася до лучанин Показати IP 2 Червня 2014 13:23
Погань ти галіма. Я не здивуюсь , якщо ти "сепаратор" звідти а тут породжуєш ненависть.........
Анонім до лучанин Показати IP 2 Червня 2014 13:27
Так, на секундочку! В звіті ООН повідомлялося, що кількість біженців з Криму і з сходу України досягла 10 тисяч.У Львові близько двох тисяч! Решта в Києві та Києвській області! А вас так роздратували двоє малих дітей у Луцьку.Зла ви..
Ната Показати IP 2 Червня 2014 13:07
Гость, Лучанин, Віка все одна та сама зависна логістка з села....почитайте коменти, тон розмови такий самий...проффесор
лікар до Ната Показати IP 2 Червня 2014 13:16
Та вона на різні статті під різними ніками сварливі коменти завжди пише. Ще в неї є нік Лисичка та Лучанка. І завжди все її дратує, всі погані.
Кішка до Ната Показати IP 2 Червня 2014 13:23
Точно-точно, так і є! І тон, і стилістика і грамотність! Одне лице!
От Показати IP 2 Червня 2014 13:24
Я не Віка, не Гость і не Лучанин і не Мати Тереза, що б в той час, коли нашим двадцятирічним дітям приходять повістки, коли їх забирають хрін зна куди, під кулі, в жахливі умови, фактично напризволяще, радісно сприймати те, що ми маємо тут не тільки матеріально забезпечити, а ще й розваги організовувати тим, які розвели в себе срач своїм дебільним прагненням до Рассєї, своєю зверхністю та ненавистю до всього українського - мови, традицій , істрорії, та й до вас всіх по великому рахунку, що так тут розпинаєтесь, а коли запахло смаленим, то дременули всі сюди.До фіга біженців було, коли в Києві бійня була? Ніхто нікуди не тікав, чоловіки боролись, а жінки їм допомагали чим могли. А ці будуть розбігатись як миші, а наших натомість туди, хай віддуваються за всіх, так? Ну тепер починайте сякатись рожевими соплями, чоловіколюбці х.рові.
Доктор до От Показати IP 2 Червня 2014 13:30
Хвора, тримайтесь! Карета швидкої психіатричної допомоги вже виїхала! Палата готова, ліки в шприцах! Все буде добре, зараз знімемо приступ1
Доктор до От Показати IP 2 Червня 2014 13:32
Тазик для вашого словесного поносу теж готовий!
От до Доктор Показати IP 2 Червня 2014 13:44
ти придурок, твоя дитина зараз в небезпеці, висить в тебе зараз над головою дамокловим мечем - буде живим чи угроблять через тих, які хотіли то русскага язика, то незалежності, то федералізації, то в рассею? Ні? То заткни пельку, благодєтєль.
лікар до От Показати IP 2 Червня 2014 13:54
Народ, треба їй швидко якесь заспокійливе вколоти та в псих.рубашку вдягти! Вона ж небезпечна для суспільства! І розкол особистості постійно присутній - пише коменти, сама на них відповідає, потім відповідає на свої коменти до своїх коментів... І використання суржику постійний - коли переживає сильні емоції, в неї вилітають російські слова...
Доктор до лікар Показати IP 2 Червня 2014 13:57
Підтримую! Палата вже готова, тільки треба зловити...А це, колего, не просто!
От до Доктор Показати IP 2 Червня 2014 14:45
Ще раз запитую "доктори" розумні і адекватні, ваші сини зараз в армії? Відчуйте на своїй шкірі, що це таке, а тоді і пишіть тут і про заспокійливе, і про психлікарні і про благородство з патріотизмом.
гість до От Показати IP 2 Червня 2014 15:10
У багатьох діти в армії. Проте це не привід ненавидіти всіх і все. А всі ваші заклики - чистої води провокації. У вас в кожному коменті різні причини "роздратування". Ви одна в коментарях до цієї статті (і не тільки) сієте стільки негативу і ненависті, що на думку приходять тільки 2 варіанти: 1) або вам проплачують за провокації та 2) або стан вашого здоров"я під великим питанням.
От до гість Показати IP 3 Червня 2014 12:00
Не в багатьох, а в тебе конкретно зараз син в армії? особисто тебе , твою сім,ю, те, що робиться зараз зачепило? Ні? то не говори за багатьох, бажаю, щоб відчув на собі, а тоді будеш викладати тут свої почуття зцього приводу. Віддовбись від мого стану здоров"я, лікар знайшовся, нормальний у мене стан здоров"я, і далеко не одна я в коментарях до цієї статті не висловлюю любові і дружніх почуттів до так званих біженців. Бо поки вони бігають наших мобілізують і відправляють туди. А в тому що там зараз робиться вина всіх, абсолютно всіх жителів сходу і цієї баби також. Бо одні опускали Україну і все українське, інші їх підтримували активно, а решта пассивно мовчали, а зараз вони будуть бігати, а наші розгрібати.
людина Показати IP 2 Червня 2014 13:36
дайте, будь-ласка, контакти сім'ї, щоб з'ясувати потребу і допомогти
Адміністратор до людина Показати IP 3 Червня 2014 11:06
Дивіться контакти в тесті новини.
Олга Показати IP 2 Червня 2014 14:56
повідомте телефон . А то багато шуму... Хай кожен, кого переповняє жовч , просто на одну хвилину уявить себе на місці молодоі жінки : одноі в чужому місті та ще з двома дітками на руках. ... Більше нічого не треба- будуть відповіді на всі питання.
Оксана Показати IP 2 Червня 2014 15:30
Допомагати людям зі Сходу - особиста справа кожного. Ніхто нікого не заставляє. Потрібно завжди залишатись людиною. По мірі можливості допомагати ТИМ, хто того потребує. Рятуйте свої душі, мої рідні :-)
Ирина Показати IP 2 Червня 2014 15:33
Напишите номер телефона, кому позвонить, а то какие-то активисты просят помощи для кого-то. непонятно. у меня есть вещи сына, хорошие, могу отдать. Просто такие просьбы необходимо подавать адекватно, уважаемые журналисты/
Адміністрація Показати IP 2 Червня 2014 15:44
Наразі редакція зв'язується з автором повідомлення, щоб дізнатися номер телефону
Церковна миша Показати IP 2 Червня 2014 15:55
Не розумію чому піднявся такий гвалт. Родина просто хоче знайти друзів для спілкування і, якщо є у вас непотрібні лахи, просить поділитсь. Можете допомогти, будь-ласка допоможіть, ні - пройдіть мимо. Грошей же родина не просить.
Семен Показати IP 2 Червня 2014 16:30
Есть одинокий мужчина в селе. Готов принять. Не желаете переехать?
Бармалєй Показати IP 2 Червня 2014 17:46
Бурлєніє говєн. Вам знайоме таке слово милосердя? Ви знаєте, що є люди, котрі діляться останнім? Вам написали, що людина хоче не до вас у хату, не ваших грошей, не ікри з креветками, а спілкування. Ну не хочете спілкуватися - ваше право. Так навіщо ж виливати оце лайно?
11 Показати IP 2 Червня 2014 18:46
То хай віддасть дітей в садок, я думаю, що їм без черги влаштують. Там буде з ким спілкуватись, аби витримали.
луцьк Показати IP 2 Червня 2014 20:23
Я теж не дуже з кимось спілкуюсь, робота та домашні обов'язки. І сил немає, і грошей по розвагам ходити. І нічого, не вмерла. Багато хто так живе. Троє дітлахів. нема коли цій жінці розважатися. Я ще теж в Портсіті не заходила, нема з чим. Ось такі справи.
Анонім до луцьк Показати IP 3 Червня 2014 11:25
Для розваг не гроші потрібні, а бажання.
ніна Показати IP 3 Червня 2014 11:28
ще у нашій області багато людей потребують допомогу і теж самі виховують діток.
лучан Показати IP 3 Червня 2014 12:10
я в шоці побувала в сіті ото життя біженців
Я Показати IP 3 Червня 2014 12:14
А до речі, де її чоловік? Щось ні слова про це не сказано. Взяв зброю до рук і бореться з окупантами, чи сидить вдома під ліжком і стереже майно, що б не розікрали? Бо таке враження, що воювати на сході мають тільки схопці з західних областей, он даїшників луцьких під страхом звільнення туди погнали, і щось зовсім нема новин про те, що в центральних, південих, східних областях когось мобілізують і відправляють на війну.
Анонім до Я Показати IP 3 Червня 2014 14:17
На рахунок даїшників - на трасі палкою махати і мзду вимагати - багато розуму і сміливості не треба.А коли йшли служити і присягу давали захищати Вітчизну, то не думали, що може прийдеться дотриматись тої присяги.А прийшлось.Хто не захотів, той звільнився. З усіх областей мобілізують.Станом на 2 квітня в армію мобілізували 19 тис. осіб.
валік Показати IP 3 Червня 2014 12:50
треба тих біженців остерігатись. бувае що їх в розвідку посилають
Оксана Показати IP 3 Червня 2014 13:09
Знаєте, читаю усі коментарі, аж волосся дибки стає, звідки така ненависть, ми ж усі люди. Живемо так як можемо, відпочиваємо також.
Анонім до Оксана Показати IP 3 Червня 2014 14:07
який народ, такі й коментарі.а народ у нас гівнистий, заздрісний, лінивий,злий...
Я до Анонім Показати IP 3 Червня 2014 14:15
То знайди собі кращий.
Оксана до Я Показати IP 3 Червня 2014 14:18
Для чого шукати, треба самим ним стати, стати найкращими, а не топити один одного.
Анонім до Оксана Показати IP 3 Червня 2014 14:23
Щоб стати кращими треба над собою працювати.Але ми настільки ліниві....
Анонім до Я Показати IP 3 Червня 2014 14:21
А що, ви прогнозуєте, що народ не зміниться ніколи? В мене корова здохла, то хай і всусіда здохне, так?
Я до Анонім Показати IP 3 Червня 2014 17:56
Ні, просто не розумію, як можна жити серед народу, бути виходцем з цього народу і так його охарактеризувати "а народ у нас г*внистий, заздрісний, лінивий,злий...", то навіщо ж так страждати, зречись, "отряхни прах" так сказати, і йди до хорошого, на твою думку, народу. Я от з твоєю характеристикою не погоджуюсь - є, звичайно, різні, але здебільшого працьовитий і добрий народ, тільки доведений до відчаю і зневажений до краю, і такими як ти, зокрема. І обдурений народ постійно і всіма, і зараз теж - хтось мільйонами грається, а в когось, апелюючи до милосердя та патріотизму, копійки видурюють то на армію, то на біженців, когось від сімей і нормального життя забирають під кулі, боронити країну голіруч, вбиваючи в голови, що якщо не ви то хто? а когось в Шацьк життя налагоджувати, а когось в Порт- сіті на роликах кататись. Крім всякого "бла-бла-бла, може хтось конкретно відповісти, воює зараз чоловік цієї дами з терористами, і чому не пішов воювати біженець,цілком підходящого віку, що в Шацьк з сім"єю прибіг, на днях стаття в ВН була?
Анонім до Я Показати IP 4 Червня 2014 09:46
Живу не серед народу, а є його складовою частиною. Про корову - це не моя характеристика, а народна мудрість. Спокон віків наш народ ділився на селян і козаків. Селяни - добрі, спокійні, працьовиті, безініціативні, "Два українці – три гетьмани"- розподіл влади, "моя хата с краю"- відсутність єднання, "щоб у сусіда хата згоріла" - економічна конкуренція, "якось воно буде" - нерішучість.ЦЕ ВСЕ ПРО НАС!!! Козаки - воїни, перемжці. Але серед нас їх надзвичайно мало. Від предків також нам ментально передалось відчуття вічно поневоленого і приниженого народу, що завжди шукав порятунку в сподіваннях на появу героя-чудотворця, який однією миттю перетворить життя на краще.
олеся Показати IP 3 Червня 2014 14:16
Я мама трьох діток, принесла на роледром в Порт Сіті посвідчення і мої дітки катались пів дня за 15 грн. за дитину, хіба це така велика розкіш і ніяких фейс контролів не було.
Анонім до олеся Показати IP 3 Червня 2014 14:19
В тому то і справа, що не розкіш, а привід погавкати на нещасну людину
Олеся Показати IP 3 Червня 2014 14:31
Напишіть координати мами, я маю чим допомогти.
бандерівка Показати IP 3 Червня 2014 15:30
"Хлеба и зрелищ"! Хлібом забезпечили, а "зрелищ" не вистачає. На Сході України можуть виконати її бажання сповна.
гидко до бандерівка Показати IP 3 Червня 2014 16:18
судячи по тому, що ти цілими сидиш і пишеш подібні коменти - ти не працюєш. тобі платять за них. тому не треба прикидатися "бідною, забіганою матусею, яка і город має обробляти, і дітей доглядати, і копійку заробляти". аж гидко від твоєї брехні.
до гидко до гидко Показати IP 4 Червня 2014 16:21
Я моторна жіночка. Встигаю і на городі попрацювати, і дітей доглянути та ще й коментар написати. Так що на нудьгу часу не має.
Лучанка Показати IP 10 Липня 2014 16:38
Багато хто потребуе допомоги. . І з житлом і з роботою. Своїм місцевим теж не легко. А те що розваг в бідної нема. То це мабуть не саме основне і не саме страшне що може бути. Не про розваги треба думати.
Оксана Показати IP 22 Вересня 2014 18:13
якщо поселенців із східних регіонів цікавить пропозиція щодо купівлі будинку у затишному селі Львівської обл. звертайтесь за тел.0977359807