USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Сім’я кримчан переїхала до Луцька, тікаючи від «влади 90-их»

10 Квітня 2014 16:15
Наприкінці березня сім’я кримчан – школярка Вікторія Пона з мамою і татом - переїхала до Луцька. Саме турбота про життя і безпеку маленької доньки змусила сім’ю шукати варіанти для переїзду.

У пошуках найкращого місця для життя в Україні, подружжя Понів переглядало фото в інтернеті й зупинилося на двох областях: Волині і Закарпатті.

У Луцьку вдалося найшвидше орендувати житло і владнати інші проблеми переїзду.

«Луцьк прийняв нас дуже привітно, це було видно відразу – і коли ходили в облраду, і до паспортного столу. Якщо порівнювати з чиновниками у тому ж Сімферополі, то це – небо і земля», - розповідає Влад Пона.

Родина Понів жила в особливому куточку держави – неподалік моря і на висоті 600 метрів, у селищі Научне Бахчисарайського району - за 25 кілометрів від Сімферополя, де працює Кримська астрофізична обсерваторія. Волинська природа також неабияк привабила кримчан, як і саме місто Луцьк.

«Тут такі акуратні будинки, і природа дуже гарна» , – ділиться своїми враженнями юна кримчанка Вікторія.

Що стосується нової влади у Криму, Влад називає її «поверненням у 90-ті», отож повертатися в такі умови життя сім’я навряд чи захоче.

Відео: ВОДТРК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 16:35
Як до них на відпочинок їздили, то вони дерли з нас останнє за свої квартири-трущоби, а тепер понаїхали подавай їм все і безкоштовно. Плати за квартиру по курортних цінах, і будеш в нас жити. А то виїхало вже певно половини населення, я як голосували, то 98% було за ХАРОШУЮ ЖІЗНЬ. Чи й тепер Путін виноват, бо очі замилив?
Анонім до Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 17:10
Ох ці боти путінські
)))))))))) Показати IP 10 Квітня 2014 17:08
Як би, не дай Бог, у нас була війна, я б хотів почути ,як ти заспівав на сході або півдні нашої країни...
Анонім до )))))))))) Показати IP 10 Квітня 2014 17:11
Я б хотів почути що кричали б боти, коли їх половлять
my_gift до Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 17:25
Маленьке уточнення: не боти, а тролі :-)
456 Показати IP 10 Квітня 2014 20:35
Ні про що. Що саме вони називають поверненням у 90-і? Пенсії підвищили в 2 рази вже, ціни залишилися ті самі, пальне стало ще дешевше ніж було (95 - 8 грн), інтернет є і ще взагалі збираються тягнути оптоволокно по дну моря щоб був свій і кращий. Це тільки для початку. Все довкола спокійно, ніхто не розповідає казки про Путіна. Що з цього 90-і? Влада примушує працювати? А, ну вибачте, тут деякі не звикли, так хто ж вам винен.
Крымчанин. до 456 Показати IP 13 Квітня 2014 12:25
Що за дезинформация.Ни на копійку пенсії не підвищили, та їх виплатили в рублях і не більше того, бензин коштує 14 гривень за літр, ціни на продукти харчування і не тільки виросли в середньому на тридцять відсотків. Ніякі зарплати нікому не піднімали, їх просто не виплачують. В Артеку люди з лютого зарплату не отримують. А в південнобережних санаторіях працівників перевели на 0,1 ставки і за березень люди отримали по 200 гривень зарплати. Ось так у нас в Криму добре стало жити. А ця сім'я ні в кого БЕЗКОШТОВНО нічого не просить. Люди, будьте добрішими)))
Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 21:22
Все в Криму добре сестра працює в податковий і отримала 6 ТИС.ГРВ РОС.РУБЛЯМИ,а отримувала 2200.От вам і "погане" життя в Криму.Не вірте ЗМІ укрїнській і хунті-вони вже геть забрехалися.
Оля до Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 22:54
А може і б ви до сестри? Там ж так добре, грошей багато платять? Чи за вам за такі коментарі і тут непогано приплачують?
Анонім до Оля Показати IP 10 Квітня 2014 23:09
Я б з радістю,але є свої справи.
Оля до Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 23:26
Очевидно під справами ви розуміете поширення проросійськоі пропаганди на волинських сайтах?
вася Показати IP 10 Квітня 2014 21:32
Дав бог кличку анонім ..то їдь в крим за кращим життям. І тоді побачим..
ми Показати IP 10 Квітня 2014 22:33
Дай Боже миру та злагоди цій сім"ї, а Волинян попрошу бути більш привітними, та не забувати що ми всі в першу чергу ЛЮДИ, а не кримчани, східняки чи москалі.
правда Показати IP 12 Квітня 2014 10:19
А кому так заздрісно за життям в Росіі, вперед ,в Магаданську обл., Красноярський край і т.п, зрештою, хто хотів виіхати, поіхали в Америку, Англію, Польщу т.д. і в ту ж Росію.Особливо це до Онаніма, бо вже обрид, все знае, про все пише, але питання що.