USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Сім'ї загиблих в Боїнгу вимагатимуть в України мільйони компенсацій

21 Вересня 2014 13:27
Близькі родичі німців, які загинули в авіакатастрофі малайзійського пасажирського літака на Донеччині 17 липня, мають намір пред'явити позов до України у Європейський суд з прав людини.

Про це повідомив адвокат Ельмар Ґімулла, який представляє інтереси сімей трьох загиблих у авіакатастрофі громадян Німеччини, передає ТСН.

Адвокат і водночас професор повітряного права пояснив, що згідно з нормами міжнародного права, "кожна держава відповідає за повітряний простір над своєю територією, якщо вона відкриває його для перельотів".

Зі слів Ґімулла, коли держава не в змозі гарантувати безпеку авіапростору, його необхідно закривати, чого не сталось у випадку з рейсом малайзійських авіаліній MH17. Адвокат переконаний, що таким чином Україна допустила "знищення життя" сотень невинних людей, у чому він вбачає порушення прав людини, гарантованих міжнародними нормами.

Як представник інтересів сімей загиблих громадян Німеччини він подаватиме позов проти України у Європейський суд з прав людини у Страсбурзі.

Претензії до України та її уряду обґрунтовуватимуться даними про "вбивство шляхом бездіяльності" у 298 випадках. Позивачі вимагатимуть високих грошових компенсацій - близько мільйона євро за кожну жертву. Від малайзійських авіаліній, заявив адвокат, сім'ї жертв отримали по 5000 євро. Наразі готується виплата у розмірі 50 тисяч євро близьким кожної жертви.

Нагадаємо, що пасажирський "Боїнг" авіакомпанії Malayasia Airlines впав у Донецькій області 17 липня. В результаті авіакатастрофи загинуло 298 осіб, з яких 193 були громадянами Нідерландів. Українська строна та західні експерти виходять з того, що літак був збитий із зенітно-ракетного комплексу "БУК", який проросійські сепаратисти отримали з Росії. У Москві відповідальність за падіння літака покладають на Київ. Оскільки більшість загиблих були громадянами Нідерландів, саме ця країна й очолила розслідування причин авіакатастрофи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 57
Ан 14 Показати IP 21 Вересня 2014 13:32
Про трагедію Боїнга давно в наших ЗМІ перестали говорити. Це значить, що результати розслідування для нас є невтішними. Судовий позов цілком логічний і скоріше за все Україну чекаю багатомільйонна виплата.
Дончанин до Ан 14 Показати IP 21 Вересня 2014 13:47
Сумма компенсации в каждом отдельном случае, по мнению Гимуллы, должна составить как минимум 1 млн евро. «Малайзийские авиалинии» ранее выплатили семьям каждой жертвы по 5 тыс евро.
Анонім до Дончанин Показати IP 21 Вересня 2014 15:28
а эксперды не отмечают "что Россия, как правопереемница СССР,нарушила нормы международного права, не защитив свое воздушное пространство от гитлеровцев, во время второй мировой. Погибло очень много иностранцев, немедленно иск вчинить
Дончанин до Анонім Показати IP 21 Вересня 2014 15:35
Бзык абы бздык. Иначе твой пост оценить нельзя. Почитай международное законодательство и узнаешь, что страна несет полную ответственность за собственное воздушное пространство. Конкретно в данном случае малазийская сторона не была предупреждена о том, что полет будет проходить над зоной боевых действий. А это является прямым нарушением международного законодательства с украинской стороны.
Colonel до Ан 14 Показати IP 21 Вересня 2014 15:35
"Це значить, що результати розслідування для нас є невтішними." для кого значить? Для вати і так давно все зрозуміло. Уних експерд Путін. Більше ніяких доказів вони не сприймають на генетичному рівні. Тому і немає ніякого резону мусувати цю тему. Та й українцям і українським ЗМІ якось не до того.....ВІЙНА
Дончанин до Colonel Показати IP 21 Вересня 2014 16:10
"Уних експерд Путін" - а ты его когда либо слушал? Ты от него лично либо от любого представителя его команды слышал когда либо глупость? Понятное дело, что тебе больше нравится обознанность Белого Дома, официальный представитель которого Псаки грозила Белоруссии направить к ее берегам шестой американский флот.
твої до Colonel Показати IP 21 Вересня 2014 16:24
примітивні судження
Для вати до твої Показати IP 21 Вересня 2014 21:19
Все, що не лиже путіну - примітивне. Ген один зайвий -верноподданіческо раболепскоімперский
анатоль Показати IP 21 Вересня 2014 13:33
Треба-виплатимо!
Анонім до анатоль Показати IP 21 Вересня 2014 13:41
З моїх податків будеш виплачувати? Бо ж сам ледащо, тільки й можеш обіцяти.
Всезнайко до Анонім Показати IP 21 Вересня 2014 13:51
З твоїх 200 грн. на рік податків багато не навиплачуєш...
Анонім до Всезнайко Показати IP 21 Вересня 2014 16:17
ти певно про пдв забув
анатоль до Анонім Показати IP 21 Вересня 2014 14:12
Не будь таким жадним до грошей
Анонім до анатоль Показати IP 21 Вересня 2014 16:18
тоби номер карточки скинути? переведеш трохи?
українець. Показати IP 21 Вересня 2014 13:55
Цілком логічно навіть нам бедним українцям.Чому не закрили міжднародний коридор для перельотів над Луганськом? Знали добре,що там коїться,що терости російські не зупиняться ні перед чим. Це ж найманці ченські кадировці.А,як зили літак , то закрили. А з них всіх олігархів Колесниковимх,Єфремових, і т.д. вирахувати і заплатити з Ахметова злодія, Янека всі гроші конфіскувати з іноземних банків,Пшонки,Захрченка і все буде добре. Але як вони будуть нас обкладати податкими чи піднімати квартпослуги,бо ми вже за ці не змозі заплатити нам буде каюк.Хай Росія пускає атомну бомбу,краще вмерти ніж так жити
Дончанин до українець. Показати IP 21 Вересня 2014 14:01
коментар було видалено
Дончанин до українець. Показати IP 21 Вересня 2014 14:39
коментар було видалено
Colonel до Дончанин Показати IP 21 Вересня 2014 15:37
Ватнику - как узнал? Так Путлер перезвонил, сказал, что ополченцы сбили военно-транспортный...
Дончанин до Colonel Показати IP 21 Вересня 2014 15:45
А ты о том старом фейке, который слеплен из двух звуковых дорожек? Так по поводу этого фейка Украину уже тролили и на Совбезе ООН.
аяяй Показати IP 21 Вересня 2014 14:15
А Россия Польше платила компенсации,когда погиб самолет с руководством страны.? Вот пускай Новороссия платит
Дончанин до аяяй Показати IP 21 Вересня 2014 17:05
А этот самолет кто либо сбивал?
анатоль Показати IP 21 Вересня 2014 14:19
Не будь такою розумною
журналіст з Володими Показати IP 21 Вересня 2014 14:33
Отже , слідкуючи за ходом дискусії коментаторів а також прослідковуючи міркування адвоката - захисника загиблих можна задати рівняння з одним невідомим: Якщо літак летить в повітряному просторі однієї держави , до повітряного кордону іншої , суміжної держави залишається пятдесят чи сто кілометрів, ще однієї також суміжної сто пятдесят км ( Приміром Північна Європа) . Літак зненацька збивають. Отже звідки прилетіла ракета чи снаряд ?
факт до журналіст з Володими Показати IP 21 Вересня 2014 14:38
З Марсу
Дончанин до журналіст з Володими Показати IP 21 Вересня 2014 14:42
Как Россия так и США зафиксировали в этот момент радиолокационную работу украинских ПВО устаревшего типа, т.е. давно снятого с вооружения России, но до сих пор стоящего на вооружении Украины.
оггого до Дончанин Показати IP 21 Вересня 2014 14:56
звідки така обізнаність!!!
Дончанин до оггого Показати IP 21 Вересня 2014 15:09
Читать надо различные источники информации, в том числе и официальные. Там все написано с указанием первоисточников.
Соціолог до Дончанин Показати IP 21 Вересня 2014 18:33
Джерело інформації для вати https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10301184_751190521607340_9023109246369043095_n.jpg?oh=d72f70e45862ed21d915dfd7c840571c&oe=545DF4D0&__gda__=1416777320_cd4d9efcc938e230c7db17e1b6d5b129
анатоль Показати IP 21 Вересня 2014 14:47
Коротше, виплатити треба нам тi грошi! Нехай Европа вдавиться!
йося до анатоль Показати IP 21 Вересня 2014 14:51
написав - як у воду пукнув
123 Показати IP 21 Вересня 2014 15:00
Я перепрошую, це-теж перемога???
журналіст з Володими Показати IP 21 Вересня 2014 15:16
Для Дончанина. Радіолокаційні системи постійно в роботі - незалежно від того чи є літак чи ні. А те що, вони застарілих зразків чи сучасні.... ну визнайте шановний , не наша це Вами справа, і такі пізнання стосовно модифікацій обладнання ППО України чи Росії - не наша з Вами компетенція.
Дончанин до журналіст з Володими Показати IP 21 Вересня 2014 15:42
По поводу "Радіолокаційні системи постійно в роботі": Такие системы ПВО, как "Бук" обнаруживают самолет и ведут ракету используя собственные радиолокационные средства. Характер излучения этих радиолокационных средств зависит от типа используемой системы ПВО. Это излучение свободно фиксируется внешним наблюдением, следовательно и определяется тип используемой систему ПВО. Понятно, что системы ПВО типа "Бук" не работают ПОСТОЯННО, а только тогда, когда они используются. Именно это я имел в виду.
журналіст з Володими Показати IP 21 Вересня 2014 15:54
Для Дончанина. Ти ба, дійсно, правду ( з відтінком доброї іронії) кажуть, що пересічний житель України найкраще розбирається а) в медицині, б) історії, в) військовій справі . Так що шановний Ви підтвердили цю тезу своїми пізнаннями у системах ППО та ракетній техніці тактичного призначення.
Дончанин до журналіст з Володими Показати IP 21 Вересня 2014 16:03
Учитывая то, что вы к Украине относитесь по глупости Сталина, то я соглашусь с твоим утверждением о том, что в основной своей массе украинцы - грамотные люди. А тем более представители ее урбанизированных регионов.
Олександр Показати IP 21 Вересня 2014 16:15
Люди, нащо ви кормите російських тролів?
Дончанин до Олександр Показати IP 21 Вересня 2014 16:23
Извини меня, но я украинец. Причем во мне гораздо меньше иностранной крови, точнее говоря генов, чем у тебя. Это если ты из тех, кто сторонник "титульной нации". Если же ты имеешь ввиду мировоззрение, то, извини меня, какое мне, славянину, мировоззрение должно быть ближе, славянское либо заокеанское?
аяяй Показати IP 21 Вересня 2014 16:18
Это ваше основное место работы,по инету шляться и нас неумных просвящать! Платить должна Новлроссия,так как она не обеспечила безопастность над своим воздушным пространством,!и чья это была указка уже не играет роли,!
анатоль до аяяй Показати IP 21 Вересня 2014 16:44
Я ж тобi кажу-не будь такою розумною!
Дончанин Показати IP 21 Вересня 2014 17:03
Админы, зачем вы меня постоянно баните? Поверьте, я трачу меньше телодвижений на обход вашего бана, чев вы на его установку.
адмИн до Дончанин Показати IP 21 Вересня 2014 17:30
) не сомневаюсь, что тебе это не составляет труда. Но мне так же ;) Пиши, зарабатывай деньги, украинец так называемый. верь в то, что пишешь, но единомышленников, как бы ты не старался, тут не найдешь.
адмИн до Дончанин Показати IP 21 Вересня 2014 17:31
Твоя работа тут не имеет никакого смысла абсолютно. и свое время ты тратишь тупо за бабло. надеюсь, тебе хреново спится.
Сolonel до Дончанин Показати IP 21 Вересня 2014 18:37
попробуйте объяснить "идейному русскому", что в войне на Донбассе виноваты не США, а его горячо обожаемый Путин. Проблема в том, что подобная публика в принципе не способна слышать аргументы, не укладывающиеся в узкий коридор их "мировоззрения". "Обама не враг? Да пошел ты нах!". Если же из-за боязни негативной реакции Запада и нежелания в принципе что-то делать, "вату" трогать не будут, она преспокойно продолжит отправлять жизнь Украине на многие годы и десятилетия. Быковатые подростки, вырастут, кто-то из них станет рядовым бандитом, кто-то - новым Царевым или Витренко.
Дончанин до Сolonel Показати IP 21 Вересня 2014 19:16
коментар було видалено
Дончанин до Сolonel Показати IP 21 Вересня 2014 21:13
Как ты думаешь, как долго продержится доллар, если Россия УЖЕ начала процесс перехода своей внешней торговли на рубли и юани?
Григорій Іванович до Дончанин Показати IP 22 Вересня 2014 00:08
Падающий долар американские банки принимают начиная с 1908 г. випуска в обращение. А твердый рубль за это время сто раз превращался в туалетную бумажку. Поменьше перечитывай "Правду" и "Известия" 60 -70х годов. Там каждый день печатали о скорой гибели бакса
Анонім до Сolonel Показати IP 22 Вересня 2014 17:22
коментар було видалено
Олександр Показати IP 21 Вересня 2014 17:12
Звідки ж тобі знати про мої гени, "українець"? Нащо порожні слова? Ви, тобі подібні (перший тикати почав), є ніхто, а ваш кумир приніс у ваш край кров і смерть, я вже не кажу про розруху. Цілуйте йому ду..у далі. Успіхів у цьому! А нашим хлопцям нема чого за цих баранів гинути.
Дончанин до Олександр Показати IP 21 Вересня 2014 17:26
Кровь и разрушения на нашу землю принесли ВАШИ солдатики. Правда сейчас многие из них, так же как и немецкие солдаты в 1945 году, занимаются восстановлением Донбасса. Извини меня, но особо отличившиеся из них также занимаются разминированием минных полей.
Colonel Показати IP 21 Вересня 2014 18:36
Аки малое дите он не понимает, почему украинская армия не разрешает на Донбассе деятельность террористических организаций. Не понимают потому что в головах сознание детей. И не просто детей, а детей умственно отсталых. Жестоко, но из песни слов не выкинешь. Главная проблема Донбасса в отсутствии элементарного житейского ума. Нужно популярно объяснить этим дончанинам, АНам 14, что украинская армия идет освобождать не их, а украинцев и украинские земли. Им также стоит объяснить, что на территории Украины нельзя строить Новороссии и бегать с автоматом Калашникова и с колорадской ленточкой на жопе. Такое поведение опасно для имущества и для жизни. Есть прекрасный город Москва, езжайте туда и стройте. Или в за Уралом – великую Сибирскую республику Не любишь страну – просто возьми и уедь из нее. Россия большая, места много, работы тоже хватает.
Дончанин до Colonel Показати IP 21 Вересня 2014 19:08
коментар було видалено
Луганчанин до Colonel Показати IP 21 Вересня 2014 19:29
коментар було видалено
Анонім Показати IP 21 Вересня 2014 19:25
Хенде хох, герр Порошенко!
До Путіна Показати IP 21 Вересня 2014 20:41
нехай позиваються -дебіли з європи. Во уроди, терорюги їх збили, а вони з нашого бюджету ще грошей хочуть. так же само ми можемо вимагати гроші з дурноватої європи, яка не може справитися з путіним, ніх...на нам не допомагає, а все язиком меле. Пора вже нам за їхню "стурбованість" і собі гроші вимагати.
Дончанин до До Путіна Показати IP 21 Вересня 2014 21:17
коментар було видалено
Иван Показати IP 22 Вересня 2014 00:07
Этот адвокат в Москве на какую то российскую фирму работал.
НІНА ЛОГІКА Показати IP 22 Вересня 2014 10:20
1. Нехай нам спочатку гарантує Німеччина і ЄС безпеку та суверенітет. А то атомну зброю забрали, а ви тут самі вже - ми не втручаємось! 2. Чому ОБСЄ не признало тоді і раніше, що в нашу державу відбулось вторгнення Росії???А зараз їм сепарації виплачуй?!Губа не скатається часом??А нам хто сепарації виплатить? Як в Грузію в 2008 то на 5 день миротворці і НАТО порядок навели. А нам помагати не треба? 3. Нехай зі своїх банків і офшорів віддадуть кошти з заморожених рахунків Януковича і т.д., а тоді говорятьпро виплати!