USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Скільки «коштує» комуналка в США та Україні. Інфографіка

14 Лютого 2017 15:59
Українці вже звикли до постійного підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, однак поточний опалювальний період став шоковим для багатьох наших співвітчизників: останнє підвищення цін на газ і тепло стало занадто радикальним. Дещо пом'якшити удар по найменш забезпечених верствах населення допомогли субсидії і «теплі кредити».

Однак чи справедливі ті тарифи на ЖКП, які платять українці? «Слово і Діло» спробувало з'ясувати це, порівнявши відповідні показники в США і Україні.

Відразу відзначимо, що, на відміну від Києва, де мінімальна заробітна плата становить 3,2 тис. грн, у Вашингтоні вона еквівалентна майже 54,7 тис. грн. Середньостатистичний житель американської столиці платить за електроенергію приблизно 567 грн, киянин - 194. В середньому по США цей показник дещо нижчий - 526 грн в еквіваленті, при тому, що там тариф діє на території штату або округу, і не залежить від кількості спожитої електроенергії, тоді як в Україні діє більш гнучка тарифна сітка.

За використання побутового газу в Вашингтоні щомісяця платять суму, що в перерахунку на українську валюту складає 270 грн, в середньому по США - 190, а ось в Києві - приблизно 96 грн (з розрахунку споживання 14 кубічних метрів за місяць на одну людину).

Холодна вода американцям обходиться всього в півтора рази дорожче, ніж киянам, а індивідуальне опалення - в три рази дешевше, ніж в українській столиці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Сераховичі Показати IP 14 Лютого 2017 16:05
І нащо нам Євросоюз -ми уже доганяємо і випереджаємо по деяких показниках США! То може нам краще в штати зразу?(((
Анатоль_ Показати IP 14 Лютого 2017 16:07
Після майдану та революції гідності жити українцям стало добре, краще ніж в тій Америці.
Анонім Показати IP 14 Лютого 2017 16:16
Туфта, опалення фанерних будинків та газ дорожчий ,ніж в Україні. Провокатори спеціально брехнею накручують українців.
Анонім до Анонім Показати IP 14 Лютого 2017 19:34
мій товариш у Нью-Йорку за опалення будинку 160 кв.м платить 150 дол. за місяць.
Рахую Показати IP 14 Лютого 2017 16:47
Тобто виходить що американець при своїй зарплаті в 54 тис.грн платить за комуналку 1000грн, то українець при своїй зарпалті в 3,2 тис.грн платить за комуналку 1500 тис.грн при наданій субсидії - ще є запас на демократію в 50%. Доречі, коли народу будуть встановлювати лічильники використаного повітря?
xcgvhbnm Показати IP 14 Лютого 2017 17:00
Бгг... Вы графики в процентах укажите))))))))) Украина - оплатил комуналку, -40 процентов, 60 на "жизнь", Омерика - оплатил комуналку, -0,000000000001 процент, овер 99 на жизнь и плюшки.... "Холодна вода американцям обходиться всього в півтора рази дорожче, ніж киянам, а індивідуальне опалення - в три рази дешевше, ніж в українській столиці." Да пусть обходится, когда ее оплатил не чувствуешь.
петро Показати IP 14 Лютого 2017 17:05
алеж шанивни панове в америци зарплатня 3000$ тобто 81000 тис гр мис ви будь ласка с цього починайте а нез якихось там тарифив
Анонім Показати IP 14 Лютого 2017 17:14
так шо ви пишите,ви вже достали. якщо комусь неподобаеться, зарплата, тарифи, дороги. Так чому ви плачете iдьте в Польщу, Америку, Нiмечинну там вас чекають. Я побачу як ви чеpез пару мiсяцiв назад вернетесь, iдiть працюйте.
Анонім Показати IP 14 Лютого 2017 17:18
в Луцьку спецiалiстi получають бiльш нiж в Европi, та ще на мiсяць вперед зайнятi, вчiться працювати.
Агент карабля до Анонім Показати IP 14 Лютого 2017 17:35
Ах ти врун
Григорій до Агент карабля Показати IP 14 Лютого 2017 21:54
"в Луцьку спецiалiстi получають бiльш" ...спеціалісті -храмотеї..?
до до Анонім Показати IP 14 Лютого 2017 18:07
Шкура ти продажна, тому і підписуєшся"анонім"
Анонім до Анонім Показати IP 14 Лютого 2017 19:37
БРЕХЛО !!!!!!
Анонім Показати IP 14 Лютого 2017 17:21
ми дуже добре жили при СССР, але ми цього не цинили все дивились що за границею живуть краще, ну все халява закiнчились тепер треба працювати i платити податки на життя.
Анонім до Анонім Показати IP 14 Лютого 2017 20:59
ви, номенклатура, може і жили. а народ животів
петро Показати IP 14 Лютого 2017 17:28
але шож робити патриотам справжним простим украинцям?