USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

Скільки насправді коштує розмитнити «євробляху»

21 Червня 2021 08:27
Розмитнення вживаного автомобіля з Євросоюзу обходиться значно більше, аніж обіцяна «тисяча євро».

Скільки реально коштує легалізація «євробляхи» підрахували у спільноті власників нерозмитнених авто, пише 24 канал. Для прикладу взяли Toyota Avensis 2005, 1.8 бензин, АТ, яку придбали в Литві за 3000€.

200€ – Документи (купча та зняття)

100€ – Сертифікація

250$ – Брокер

950€ – Митні платежі (включаючи «добровільний внесок» 8500 грн.)

100€ – Постановка на облік

1600€ – приблизна вартість розмитнення цього авто «під ключ»

Отже легалізований автомобіль обійшовся власнику в 4600€ ($5500). В Україні за вживані Toyota Avensis 2005 року випуску просять від 4500 до 8000 доларів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
дідо Показати IP 21 Червня 2021 08:44
за контрабанду авто не пільгове розмитнення має бути, а конфіскування, штраф та тюрма.
Остап Вакарчук Показати IP 21 Червня 2021 10:16
Купити авто в Литві чи у Польщі, і зацім розмитнети його в Україні або купити вже розмитнену машину в Україні, - те на те і виходить. Уряд, чиновники - бандити, люди, що продають та той, хто задіянний у цих махінаціях також - бандити, один одного мріють - обдурити. А фактино страждають прості бідні громадяни на яких бандити наживаються.
Анонім Показати IP 21 Червня 2021 10:39
Кормити митників і інших хто буде?От і платіть,не скігліть.
скептик Показати IP 21 Червня 2021 11:09
ого, скільки кровосісів назбиралось. як мух на навозній купі. особливо по-хохляцьки звучить "добровільний внесок"
Правда Показати IP 21 Червня 2021 14:01
Думали буде "шара" і голосували за популістів і лизоблюдів,отримайте факт і не скигліть.Всі на заводи і фабрики....
Всім Показати IP 21 Червня 2021 16:13
Найкращий спосіб розмитнення - відібрати ты недобитки, здати на металобрухт і виписати такий штраф, щоб назавжди пропало бажання везти смердючий непотріб в Україну
Саня Показати IP 21 Червня 2021 17:48
Дійсно "добровільний внесок" - це точно вже по "зеленому" звучить. Ідіоти...
Юрій Показати IP 21 Червня 2021 21:02
Оке, добровільний внесок, ну ...мля...ну хай буде, добре, збори, побори, ну як у нас без них? От скажіть, а за що брокеру 250 платити?????? Мля...
111 до Юрій Показати IP 23 Червня 2021 07:43
В Вас є можливість самому розмитнити. В чому проблема? Чи звикли все на халяву або за півлітри самогону все вирішувати?
Юрій Показати IP 21 Червня 2021 21:05
Рахую що 100, 200, максимум 500 грн достатьньо для обслуговування розмитнення авта!!!!
Юрій Показати IP 21 Червня 2021 21:06
Звідки і до чого привязали ціну за роботу брокера????
Дєд до Юрій Показати IP 22 Червня 2021 13:01
Брокер хоче добре їсти.
А Показати IP 22 Червня 2021 11:18
Слава Україні!!!!