USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Сьогодні Луцьк прощається з Героями

27 Травня 2014 09:23
Сьогодні Луцьк прощатиметься зі своїми синами – бійцями 51-ої механізованої бригади, які загинули під час обстрілу під Волновахою: Дмитром

Йовзиком, Володимиром Зарадюком, Віталієм Махновцем, Володимиром Прокопчуком
.


У їхні родини прийшло непоправне горе. Матері втратили своїх синів, дружини – чоловіків.

Ніхто не зможе вилікувати душевні рани та зменшити біль, що охопив їхні серця.

Нагадаємо, Так, об 11 годині у Свято-Троїцькому кафедральному соборі відбудеться відспівування Дмитра Йовзика, Володимира Зарадюка та Віталія Махновця. У цей же час у Свято-Іллінському храмі відспівуватимуть Володимира Прокопчука. О 12.30 годині відбудеться громадська панахида на Театральну майдані.



Володимир Прокопчук



Віталій Махновець



Володимир Зарадюк



Дмитро Йовзик
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Біль... Показати IP 27 Травня 2014 09:34
Велика втрата.Великий біль. Царство Небесне Героям та Вічна Слава! Боженько дай сили рідним!Плачу
Keufycr до Біль... Показати IP 27 Травня 2014 10:27
Кто с мечом тот от меча.
XXL до Keufycr Показати IP 27 Травня 2014 10:44
Заткнись!
х**лу до Keufycr Показати IP 27 Травня 2014 11:58
закрий свого поганого москальського рота
999 до Keufycr Показати IP 27 Травня 2014 12:12
коментар було видалено
бухой джоні до Keufycr Показати IP 27 Травня 2014 14:03
падло кацапське стули пельку і їдь у паРаша сіті
ШОК! Показати IP 27 Травня 2014 09:44
Жалко цих дітей та їх батьків. Питання - ЗА ЩО?
Лучанка до ШОК! Показати IP 27 Травня 2014 13:56
За владу БЮТівської камарильї, випустили Юльку на свою біду. Вина тих, хто їх (непрофесійних військових) послав на смерть незаперечна. Хай би Пустовіт свого сина послав або сам хоч раз туди просто поїхав. Не діждетесь! Їх цікавить інше і за рахунок когось.
Світлана. Показати IP 27 Травня 2014 09:49
Боже,дай сили рідним справитись з горем.Військові керівники,може вистачить вбивати наших волинян.Співчуваємо горю.
Родюк Показати IP 27 Травня 2014 10:07
хлопців дуже шкода, але до чого тут слово герої??? що героїчного зроблено? порушено всі норми несення служби і результат незабарився. шкода що висновки робитимуть вже інші.
Наташа до Родюк Показати IP 27 Травня 2014 10:25
Герої!!!! Тому що не платили 400 дол, щоб відмазатись! Герої!!! тому що не не лягали у лікарні без хвороби, як зробили інші!!! Герої, тому що пішли за присягою!!!
оксана до Родюк Показати IP 27 Травня 2014 10:11
Герої - бо там, бо поїхали на Схід.на відміну від тебе, ти ж бо сидиш за компом та об...аєш людей. Зрозумів?
Родюк до оксана до Родюк Показати IP 27 Травня 2014 10:15
проснись оксано, включи голову хоч трохи. а грубощі пишеш ти сама.
ВОНО до оксана до Родюк Показати IP 27 Травня 2014 10:22
не поїхали а послали, атци камандьори - то раз, Тут треба не псевдогероїчну істерію розкручувати, а примірно і жорстоко покарати винних в гибелі непідготовлених резервістів. Карати ж пузатих генералів злодійських військ ніхто покищо не збирається, а тому можливе повторення трагедії
Таня до оксана до Родюк Показати IP 27 Травня 2014 10:41
http://www.volynpost.com/other/33259-yak-ubyly-volynskyh-vijskovyh-na-donechchyni-foto
До Родюк Показати IP 27 Травня 2014 10:22
Краще помовчи.
прокурор Показати IP 27 Травня 2014 10:26
вже домовчалися! стали гарматним мясом і з цього героїзм ліплять.
Александр Показати IP 27 Травня 2014 11:10
Всех су*, для кого "героями" являются уроды из ПС и Самообороны, а не убитые пацаны, приглашаем на площадь. Для торжественного фотографирования.
Oksana Показати IP 27 Травня 2014 11:45
bez sliz ani chutatu, ani duwutus ne mozy...zemlja jim pyhom...Boze berezu ljydej i nehaj sljozu bydyt tilku wid radosti !!! a ljydu nehaj pomurajyt wid glubokoji starosti. mury i zdorowja nam ysim !
Кувалда Показати IP 27 Травня 2014 12:00
Стуліть писки,годі обсуждати наших хлопців-героїв....................вічна їм пам"ять та слава !!!
Таня Показати IP 27 Травня 2014 17:20
всі ви як очі заллєте то герої, поки в писок вам невлуплять. по рівню спілкування думаю загиблі своїх заступників тут далеко послали б.
Семен Абрамович (Оде Показати IP 27 Травня 2014 17:25
знаете, наверное лучше было бы послать туда чинуш-взяточников и военных кабанов из военкоматов и другой армейской параши, что всю жизнь только воруют.