USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Сьогодні в СБУ розпочнеться «люстраційна» перевірка

24 Листопада 2014 08:45
У рядах СБУ сьогодні, 24 листопада, розпочнеться перевірка службовців у зв’язку із законом "Про очищення влади", - повідомляє УНН.

Як повідомив 18 листопада під час брифінгу голова СБУ Валентин Наливайченко, "у зв’язку із ухваленням закону "Про очищення влади" у СБУ з 24 листопада починається вже додаткова перевірка – так звана "люстраційна".

"Звільненню підлягатимуть ті люди, які мали згідно із законом, причетність до КДБ або до роботи за часів уряду Януковича, або були втягнені у корупційні правопорушення", - розповів він.

Як повідомлялося, зі Служби безпеки України ще до ухвалення закону "Про очищення влади" було звільнено понад 2,5 тис. співробітників, 108 з яких – керівної ланки.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко 9 жовтня підписав закон "Про очищення влади", прийнятий Верховною Радою 16 вересня. У середу, 15 жовтня, зазначений закон був опублікований у парламентській газеті "Голос України" і набув чинності 16 жовтня.

Очікується, що під його дію підпаде до мільйона чиновників.

На порталі Мін'юсту почав роботу "люстраційний" розділ, де оприлюднили перелік перших чиновників, які підпали під люстрацію у рамках застосування Закону "Про очищення влади".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Анонім Показати IP 24 Листопада 2014 11:15
Та хто в це вірить,брехня та й годі
знаток Показати IP 24 Листопада 2014 11:35
Хто приїхав на роботу в сбу на авто доржче як 15 тис дол можна звільняти і без люстрації.
Кадри Показати IP 24 Листопада 2014 12:02
Нововолинського першим в Ато!
Адвокат Показати IP 24 Листопада 2014 12:04
За ним слідака Литвина за фальсифікацію справ.
віктор Показати IP 24 Листопада 2014 12:10
сбу потрібно змінити повністю...єдине чим вони займаються - це кришування злочинців.
Патріот до віктор Показати IP 24 Листопада 2014 14:03
Правильно! Треба звільнити усіх сбушників! Толкові - не толкові, чесні - не чесні, порядні - не порядні... яка різниця? Потрібно набрати людей просто з вулиці, наприклад таких як Гузь - буде краще!))) Вони ж мабуть будуть більш обізнанішими у цій роботі! У нас люди навіть не знають основних завдань спецслужби, але вже готові йти туди працювати)) У нас все лише язиком робиться, а як до діла - то всі здуваються...
Анонім Показати IP 24 Листопада 2014 12:19
Дивні речі відбуваються: красти можна, головне знати коли. Якщо вкрав за часів Януковича, то це погано. В інші періоди - можна. маразм. До речі, за принципами сучасних люстраторів можна люструвати голову Волинської єпархії УПЦ КП - він же в москальській семінарії вчився...
Патріоту Показати IP 24 Листопада 2014 16:18
Скільки толкових юристів, які мають диплом але не мають протеже папочки або мамочки з товстим кошельком, змушені працювати будь- де. Вакууму не буде, прийдуть інші на зміну і будуть працювати не гірше, але чесно.