Сьома перемога луцьких баскетболістів

12 Лютого 2014 16:16
Свою сьому перемогу у Вищій лізі баскетболісти «Лучеськ-Університету» здобули у Маріуполі. Там підопічні Сергія Смітюха перемогли БК «Азовмаш-2».

БК «Азовмаш-2» - БК «Лучеськ-Університет» - 84:89 ОТ (29:19, 15:25, 15:24, 20:11, 5:10)

У перших двох періодах волиняни майже весь час відставали на декілька пунктів. Паритет у рахунку відновився лише до екватора зустрічі — 44:44. У третій 10-хвилинці лучани зуміли організувати 9-очковий відрив — 59:68. Та цього виявилося замало, щоб отримати перемогу у матчі.

Протягом четвертого періоду господарі майданчику зуміли наздогнати гостей. Ненапружена видалася остання хвилина четвертого періоду. Спершу Максим Лук'янов закидає два штрафні і тим самим допомагає «Азовмашу-2» зрівняти рахунок — 77:77. А ще через лічені секунди Ернесто Ткачук у кидку зі стрибка приносить два пункти господарям — 79:77. Врятував лучан Ілля Жуковський, який своїм двоочковим перевів гру в овер-тайм — 79:79. Там лучани зуміли дотиснути суперників і продовжити свою переможну серію до двох матчів. Зазначимо, що саме Жуковський закинув чверть всіх м'ячів волинян у матчі.

Нагадаємо, напередодні «Лучеськ-Університет» на виїзді переміг БК «Донецк-2».

Наступну гру лучани зіграють 15 лютого у Севастополі проти місцевого «Муссону».