USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

США готують санкції проти українських чиновників, - ЗМІ

13 Травня 2018 12:03
У Сполучених Штатах обговорюють санкції проти українських чиновників.

У Вашингтоні останнім часом точаться розмови про санкції проти чиновників, які гальмують реформи. Наразі є підстави непокоїтися представникам партій, котрі складають коаліцію у Верховній Раді, але не приймають необхідних для реформ законів. Конкретні імена можуть пролунати через місяць-півтора, повідомляє ТСН.

Колишній спеціаліст інституту США з регіонального розвитку Стівен Нікс називає найбільшою зміною в Україні за останні 10 років появу національної гордості та самосвідомості. "У світі багато проблем, кожна з яких змагається за увагу Конгресу США та Білого дому, але я можу запевнити вас, що виходячи з усіх розмов на Капітолійському пагорбі – з сенаторами та членами палати представників – Україна залишається дуже важливим американським союзником", - заявив аналітик Міжнародного республіканського інституту.

Водночас експерти у США наголошують, що в Україні змінилося суспільство, але не політики. "Звичайно, фахівці бачать, хто що робить в Україні. Найпомітніше – що МВФ не дав зараз протягом року жодного траншу через те, що Україна не виконала головної умови: незалежний антикорупційний суд", - заявив аналітик Атлантичної ради Андерс Аслунд.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
АНАТОЛЬ_ Показати IP 13 Травня 2018 12:13
На тобi... За шо
скептик до АНАТОЛЬ_ Показати IP 13 Травня 2018 13:03
а так, шоби знали
dog до АНАТОЛЬ_ Показати IP 13 Травня 2018 13:14
За те, що не хочуть працювати в інтересах США, які їх туди поставили через підтримку майдану
Лікар до АНАТОЛЬ_ Показати IP 13 Травня 2018 13:20
Анатоль, Ви з принципу ігноруєте здоровий глузд чи у Вас до нього особиста неприязнь?
Степан (Крымчанин) Показати IP 13 Травня 2018 13:20
І це називається "незалежність"? На мій погляд це зовнішне управління. Неоколоніальна політика дядюшкі Сема.
реформатор Показати IP 13 Травня 2018 13:27
А коли вже проти США хтось введе санкції?
Я в шоці Показати IP 13 Травня 2018 13:49
Давно тре було
Гірка правда життя Показати IP 13 Травня 2018 14:24
Ото, куме, доп'ємо фляжку і підемо москалям морди бити. А якшо вони нам наб'ють ? А нам то за шо ?
Свідомі патрійоти Показати IP 13 Травня 2018 15:47
Ха ! А ми з кумом в себе на хуторі ше минулого місяця запровадили санкції у відповідь. Не купили "Крайслер Імперіал-ле-Барон" у їхнього автопрому. І принципово - я їжджу кіньми, а кум на "Запорожці". Хай знають. Бо нема чого наших рідних олігархів обіжати - вони нам і гречку, і курчат, і навіть по 200 грн роздають. І ше обіцяють !
Я Показати IP 13 Травня 2018 16:21
Янкеси будуть тут міняти одне кодло на друге.. Тільки ті всі кодла - їхні..