USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

США введуть персональні санкції проти Путіна

31 Грудня 2016 09:00
Американський сенатор-республіканець Ліндсі Ґрем заявляє, що у 2017 році щодо Росії, і, зокрема, президента Володимира Путіна, будуть представлені нові санкції через кібератаки під час президентської кампанії у США, - повідомляє Радіо Свобода.

«Наступного року ми збираємося представити нові санкції – окрім тих, що вже існують, зокрема санкцій, запроваджених Бараком Обамою, – які вдарили б по енергетичному і банківському секторах, і які вдарили б не лише по ФСБ чи ГРУ, але й по самому Путіну, його найближчому оточенню. Я вважаю, єдина можливість змусити Росію змінитися – це щоб путінська економіка і сам Путін заплатили за дії Росії велику ціну. Тож можете очікувати, що на початку 2017 року Конгрес, за підтримки обох партій, спробує схвалити нові санкції, які торкнуться банківського й енергетичного секторів, критично важливих складових російської економіки. Я сподіваюся, ми матимемо позитивне голосування, а президент Дональд Трамп підпише закон», – сказав Ґрем в інтерв’ю Радіо Свобода, під час перебування у Києві.

Американський сенатор-республіканець Джон Маккейн також не виключив посилення санкцій проти Росії через кібератаки під час президентської кампанії у США.

29 грудня США заявили, що висилають із країни 35 російських дипломатів та запроваджують нові санкції через кібератаки під час президентської кампанії, за якими, як переконаний Вашингтон, стоїть Москва.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
123 Показати IP 31 Грудня 2016 09:28
Так цікаво! А виступи офіційних представників Держдепартаменту США під час нашої революції - це нормально?Це дозволена норма міжнародного права? Дипломатичного права... Це дозволено іншим, крім США? Ні, я так, заради справедливості...
дідо до 123 Показати IP 31 Грудня 2016 09:51
США є союзниками у боротьбі з російсько-фашистськими окупантами.
Sieger до дідо Показати IP 31 Грудня 2016 11:16
В України немає союзників. Це вже довела Європа. Кожен в цьому світі сам за себе і виживає сильніший. Тому не неси маячню, а іди будувати сильну Україну з власним УКРАЇНСЬКИМ обличчям, а не з гейропейським чи пендосівським, якщо хочеш, щоб Україну поважали в світі. А не хочеш, то далі надійся на "союзників" і вір в їхню "допомогу".
боголюбы до дідо Показати IP 31 Грудня 2016 14:12
Плоховатенький союзник, результата нет. На мой взгляд Обама просто бесится: в сирии фиаско, в штатах выйграли республиканцы, госдолг вырос, Путин его вертит.
дідо до боголюбы Показати IP 31 Грудня 2016 15:52
В Боголюбах савєтскоязичних нема.
боголюбы до дідо Показати IP 31 Грудня 2016 16:45
вони є всюди
123 до дідо Показати IP 31 Грудня 2016 15:07
Особисто я не рахую, що події на Сході відбуваються без участі Росії. Але...Поясніть мені: чому Ви, навіть особисто, стаєте сліпі і глухі, коли справа торкається США? Цього білого янгола... Ніякої агресії ніколи? Немає , не було і не буде?...Ще не було ніякої російської агресії у 2013-му, а вже у наші внутрішні справи з ногами лізли США і Європа. І ні гу-гу і це, чомусь, ніколи не носило назви "втручання у внутрішні справи України". А чому? Росії пікнути не давали. Ви нас усіх за дурнів маєте? Дві країни вирішують свої геополітичні справи, а сучасним українцям дозволено плювати тільки у бік Росії. А США ведуть по принципу: "Що дозволено Юпітеру- не дозволено бику".
Sieger Показати IP 31 Грудня 2016 11:09
Налякали Путіна голою ср*кою, ага. :)
дідо до Sieger Показати IP 31 Грудня 2016 12:33
Путлєр є сцікуном. Таке маленьке .лисе ,кривоноге та тупе.Від санкцій перелякався та починає сюсюкати до США.
корінний лучанин до дідо Показати IP 31 Грудня 2016 13:51
Як це по українські.Ще Мольер в "тартюф"таких як ти описував.
Всезнайко Показати IP 31 Грудня 2016 12:18
Це все ненадовго... Скоро Трамп прийде.
дідо до Всезнайко Показати IP 31 Грудня 2016 13:11
Трамп буде робите те, шо йому скажуть республіканські спонсори, які ввели санкції проти карлика Путлєра та допомагають українцям.
Анатоль_ до дідо Показати IP 31 Грудня 2016 14:19
Розумнішим за всіх хочеш показатися, хлопчик? Не кажи гоп! До 20 січня почекаємо і будемо робити висновки про пана Трампа!