USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Стало відомо, хто потрапить під призов у разі сьомої хвилі мобілізації

17 Серпня 2016 08:16
Якщо на фронті дійсно буде загострення, то буде оголошено сьому хвилю мобілізації.

У випадку різкої ескалації бойових дій на Сході країні не виключено, що в Україні оголосять сьому хвилю мобілізації.

Про це заявив радник президента і міністра оборони Юрій Бірюков в ефірі 5 каналу.

"Якщо на фронті дійсно буде загострення, буде оголошена сьома хвиля мобілізації", - заявив Бірюков.

Радник зазначив, що в разі оголошення сьомої хвилі мобілізації, під призов потраплять військовослужбовці першої черги резерву. "Якщо це відбудеться, то в першу чергу під призов потраплять військовослужбовці першої черги резерву, які вже пройшли АТО. Вони швидше стануть в ряди захисників на фронті і не будуть мати потребу в тривалому часі на навчання", - повідомив він.

У той же час, Бірюков зазначив, що поки на фронті не спостерігається радикального загострення. "Сильна напруга на сьогодні непомітна", - підкреслив Бірюков.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Просто Показати IP 17 Серпня 2016 09:14
Ідіть на буй з своєю мобілізацією! Порошенко хай воює і Савченко! А не гинуть люди за чесне слово, а ті державу розсер%ють.
лучанка Показати IP 17 Серпня 2016 09:32
А під цю мобілізацію хай потраплять діти всіх чинуш Гунчика-гнома, і йому подібних. Авакова, І йому подібних.А наших досить на мясо посилати.Хто хочяе гроші заробялти хай іде.Життя ж одне.Кого захищати,яку Україну,вона давно продана і далі її продають олігархи,які на війні гроші віжмивають, а зупиняти її в них нема сенсу і не хочуть.Вона їм вигідна
муженко Показати IP 17 Серпня 2016 09:57
бірюков так каже ніби він голова комітету начальників штабів пентагона
17 вересня Показати IP 17 Серпня 2016 10:00
Сьома хвиля не перша,багато не наберуть.
анонім Показати IP 17 Серпня 2016 10:08
піде син порошнка,син авакова, турчинова і тд....
аватар Показати IP 17 Серпня 2016 10:54
В мене є посвідченя ато але немає досвіду я піду чи ні,,,,......
Задовбали Показати IP 17 Серпня 2016 13:05
То виходить, що перша хвиля - це цапи-відбувайла. Одні можуть двічі піти, а інші, значить, і далі на дивані сидітимуть і в компаніях про це розмірковувати будуть за чарчиною... Хай всі по разочку сходять, раз так...
Всезнайко до Задовбали Показати IP 17 Серпня 2016 14:52
А хай йдуть всі ті, хто на майдані скакав...
Україна Показати IP 17 Серпня 2016 20:48
Псевдопатріоти сидять на диванах чи в барах... А до війни багато розказували, що на майдані в Києві бували ...
Богдан Показати IP 18 Серпня 2016 07:17
Рабiв до раю не пускають. Всiм добра.
До Всезнайки Показати IP 18 Серпня 2016 15:33
Якраз таки мій чоловік на майдані не був, а в ато в першу хвилю загребли...
До Всезнайки Показати IP 18 Серпня 2016 15:42
Якраз таки мій чоловік на майдані не був, а в ато в першу хвилю загребли...
Мама Показати IP 18 Серпня 2016 21:00
Ніхто нехай не йде вже досить!ніякої правди не має знищують народ !бо ЇМ так вигідною!!!придивіться що робиться в країні насправді!?бережіть себе люди!!!!
дивно!? Показати IP 19 Серпня 2016 12:55
АТО- Анти Терористична Операція! Там мають бути задіяні спеціально навчені для боротьби з терористами кадри, а посилають тих хто не встиг сховатися від повістки. Більшість з них безпробудно бухала до мобілізації!!! На якій юридичній підставі там знаходяться ЗСУ? А чим займаються спеціально навчені???