USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Стало відомо, кого делегує УКРОП на вибори у 23 окрузі

27 Травня 2016 15:56
В окрузі № 23 у Волинській області від партії УКРОП балотуватиметься Ірина Констанкевич, депутат облради, педагог, заступник голови правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Про це повідомляє прес-служба УКРОПу.

Зокрема, партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» висунула кандидатів для участі у проміжних виборах до Верховної Ради України 17 липня 2016 року. Відповідне рішення ухвалили на 8-му з’їзді УКРОПу 27 травня в Києві, участь у якому взяв 41 делегат. Висуванці партії боротимуться за мандати в усіх семи округах, де призначені вибори.

На Волині вибори пройдуть у 23-ому окрузі, до якого входять Маневицький, Камінь-Каширський, Любешівський та Ківерцівський райони.

Раніше йшлося про те, що 10 травня ЦВК оголосила вибори у чотирьох округах в Україні, де колишні народні депутати набули інших посад. Натомість Волині серед них не було. Але під тиском громади вибори на окрузі № 23 таки оголосили на 17 липня. Нагадаємо, вибори на Волині спричинені трагічною смертю народного депутата Ігоря Єремеєва.

ЧИТАТИ ЩЕ: ГРОМАДА 23-ОГО ОКРУГУ ОТРИМАЛА ВІД ПАРУБІЯ «ВІДПИСКУ»

Довідка:

Ірина Констанкевич (висунута кандидатом по округу № 23) народилася 1965 року в Львові, проживає в Луцьку.

Закінчила філологічний факультет КНУ імені Т. Шевченка. Доктор філологічних наук. Завідувачка кафедри української літератури Волинського державного університету ім. Лесі Українки (з 2013 р. Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки).

Заступник голови правління БФ «Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», депутат Волинської обласної ради від УКРОПу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
228 Показати IP 27 Травня 2016 16:09
Вітаємо! Сподіваюсь цього разу нероби і заробітчани по типу Лапіна не завадять дойти де мети!
лучани Показати IP 27 Травня 2016 16:22
Людина хороша але вона ж не живе у цьому окрузі.
Оля Показати IP 27 Травня 2016 17:03
Бажаю удачі Мирославівна, хоча думаю, що такі як Кирда і Палагута вип"ють не одне цеберце Вашої крові. Для них цей останній шанс лишитися на плаву...
321 Показати IP 27 Травня 2016 17:27
Удачі! Якщо люди будуть розумними - проголосують. Лучани вже "вибрали" Лапіна, про що шкодують... Думаю цього достатньо. Жити не обов"язково в даному окрузі - головне дбати про людей.
Виборець до лучани Показати IP 27 Травня 2016 19:00
Покійний Єремеєв теж не проживав на територіі 23 округу, що не завадило йому болотуватись і перемагати пару каденцій поспіль. Вітаємо, Ірина Мирославівна, нарешті, 23 округ де живуть багато моіх односельчан будуть мати достойного депутата, який, без сумніву, буде захищати інтереси виборців, а не своі власні, як Лапін. УДАЧІ!!!
Микола Показати IP 27 Травня 2016 20:17
Думаю гарна і розумна жінка це те що не вистачає наразі в парламенті, для більшості
виборець Показати IP 27 Травня 2016 22:01
Доктор наук повинен передавати свої знання студентам і впроваджувати ноу-хау в науку філологію,педагогіку,а не робити кар"єру на виборних посадах.Депутат ВР це_політик,а не філолог.Ми вже своїм інтелектом довибиралися до "ручки",навіть вже не знаємо кого вибрати.Пора переходити до радянських стандартів.В депутати чабанів,доярок,шкода,що ланкових нема.Зато є мільйони деградованих дегенератів і алкоголіків,яким побоку тумани за кого проголосувати,а ще,як дадуть 200грн.і скажуть.що голосуй за Піночета або за Адольфа,то з радістю і проголосують,бо не знають,що то за "кандидати".
Дядя Руня до виборець Показати IP 28 Травня 2016 00:15
Ти не підписуйся - ВИБОРЕЦЬ, підписуйся БАРАН :) В нашій раді верховній долбодятлів і просто тупих хватає. При всій повазі до "козака Гаврилюка" йому місце в бригаді шабашників. А Ірина Мирославівна мудра й спокійна жінка. Такі мають приймати й придумувати закони.
виборець до Дядя Руня Показати IP 28 Травня 2016 21:39
Але не такі длбо**би,як ти!
Наталія Показати IP 29 Травня 2016 19:13
пані Ірина і розумна, і людяна, і гарна! сильний кандидит. Успіху