USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Стихійні торговці окупували проспект Грушевського в Луцьку

21 Липня 2016 18:37
На Привокзальній площі обласного центру, де бере початок проспект Грушевського, здавна функціонує невеликий базарчик, де, в основному, торгують приїжджі з навколишніх сіл селяни. Але останнім часом люди звідти почали зникати, - пише Волинська газета.

Як наслідок, щовечора на майдані – не революція, а жвава торгівля. Люди розкладають овочі, фрукти і молоко продукцію або на імпровізованих прилавках або просто на асфальті. Ціни – помірні, що робить крам привабливим для місцевого населення.

Громадяни, які продають вирощене своїми руками, не приховують: тарифи за торгівлю на «Привозі» (неофіційна назва старого закладу торгівлі) завеликі, а тому їх не влаштовують. Окрім того, в перерві між прибуттям на залізничну станцію приміських потягів і відправлення їх у зворотньому напрямку у клітку приходить мало покупців. А раз так, то народ «пішов у люди», пропонуючи цибулю, сметану чи абрикоси прямо на проспекті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
я Показати IP 21 Липня 2016 20:09
а як людям ще вижити при такій дурній лержаві,тільки торгувати...
XXX Показати IP 21 Липня 2016 20:40
А де ж наші браві муніципали?
місцева Показати IP 21 Липня 2016 21:01
на "Привозі" облаштовані місця для торгівлі. І всі вже звикли туди ходити. А тепер продавці перемістились на вулицю, продають прямот з землі - жах. І придбала б з радістю городину, молочну продукцію, але та повна антисанітарія відлякує.
Лучанин до місцева Показати IP 21 Липня 2016 23:19
Дійсно, городина з землі - це жах! Як можна абсолютно стерильні речі класти на землю? А Ви впевнені що вони саме для Вас цю продукцію привезли? От якщо мене в магазині щось не влаштовує, то я йду в інший, але ТИХО.
ВОВК до місцева Показати IP 23 Липня 2016 18:18
а ти коб*ла їдь в село на грядку то не буде антисанітарії. Р
Всем плохо Показати IP 21 Липня 2016 21:13
Пенсионерам — пенсия маленькая. Работягам — зарплата низкая.Бизнесменам — кредиты, налоги. Президенту — дефицит бюджета. И только Васе сегодня хорошо..... Вася напился.
123 Показати IP 21 Липня 2016 21:24
На тому місці продають продукти свіженькі та й дешевше ніж на ринку
З Привокзалу Показати IP 21 Липня 2016 23:15
Це жах,так,звичайно,де ж їм ще розкладати свою прелесть,як не біля такого затишного містечка,як вокзальна площа..тут,де лежить шлях багатьох туристів, щоб побачити наш ЄВРОПЕЙСЬКИЙ Луцьк в усій красі,де дійсно тихо,чисто,багато молоді і приємно погуляти.....БУЛО.
З Привокзалу до З Привокзалу Показати IP 21 Липня 2016 23:21
Спочатку була частина лавочкі,ніхто їх не трогав,потім вся лавка,потім трохі рядом з нею травичка,а тепер вся площа,і вся ця гидота по суті в центрі міста радує оточуючих,а після:сморід,купа пакетів та по декуди й гнилі залишки продуктів. І звісно, а як же бідним людям ЗАРОБЛЯТИ??? Везе їм,що Поліція в нас добра,не чіпає,хоча має
Лучанин Показати IP 21 Липня 2016 23:20
Все-таки яка гарна ця тваринка - ЖАБА!
? Показати IP 22 Липня 2016 10:55
Місця для торгівлі на ринку людям з села,повинні бути БЕЗКОШТОВНІ,перекупщіки,торговці лахами повинні платити стільки щоб утримувати весь ринок.Зараз для торгівли сільгосппроукцією виділено 10%території ринку,решта -перекупщіки ...
ВОВК Показати IP 23 Липня 2016 18:26
Який недобрий плебс жиє на вокзалі.. Хлоп з села привіз неробам картоплі цибулі щоб на пляшку заробити а жлоби в гвалт. З землі не купуватиме. Рік назад побачило як виглядає вилка а вже пхатиметься до Європи.