USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Суддю апеляційного суду Волині викрили на корупції

30 Травня 2017 09:56
Суддю апеляційного суду Волинської області викрили у правопорушенні, пов’язаному з корупцією, повідомляє прес-служба прокуратури області.

Так, прокуратура області погодила складений працівниками управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного із корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю) суддею апеляційного суду Волинської області.

Служитель Феміди, порушуючи строки, передбачені Законом України "Про запобігання корупції", несвоєчасно повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані.

29 травня 2017 року протокол оголошено судді та буде скеровано до суду, який постановить остаточне рішення у справі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Аааа Показати IP 30 Травня 2017 11:16
Не Лівандовська-Кочура???? Може якраз
Василь до Аааа Показати IP 30 Травня 2017 16:05
А чим Тетяна не догодила ?
Анонім Показати IP 30 Травня 2017 11:28
корупція - це кримінальна, а не адміністративна відповідальність
До до Анонім Показати IP 30 Травня 2017 11:32
Читай законони, а не просто пишеш аби писати! Є поняття адміністративної корупції!!
Анонім до До Показати IP 30 Травня 2017 13:15
у вашої банди все по-понятіям. а свої закони засунь собі в ж"пу. ви ними крутите як циган сонцем
Ы до Анонім Показати IP 30 Травня 2017 15:19
Бідове, в тебе вже істерика.
Анонім до Ы Показати IP 30 Травня 2017 19:40
дивись, щоб в тебе істерика з діареєю не розпочалась, як тебе виведуть на майдан
Анатоль_ Бідзюра Показати IP 30 Травня 2017 13:04
Приховування доходів і майна - це і є кримінал. Хто робить подібне, постійно і регулярно? Ну, звичайно ж судді і прокурори. Приклади? Та скільки завгодно!
Читач Показати IP 30 Травня 2017 22:20
Найголосніше за всіх кричали тримай злодія ті на кому шапка горить!!!!