USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.85 40.20
  • PLN 9.85 10.10

«Так тікав, що аж диван згубив»: у Луцьку водій зачепив авто і втік

10 Березня 2018 11:54
Водій за кермом «Рено» зачепив авто на Київському майдані у Луцьку, а втікаючи загубив диван, який перевозив на даху.

Про це у Фейсбуці написав водій автомобіля, який лишився без дзеркала. Окрім того, зі слів чоловіка, водій «Рено» втікав, ігноруючи сигнали водіїв і світлофори, біля заправки «Shell» на вулиці Рівненській загубив диван, який віз на даху.

«Це чудо, крім того, що збило мені зеркало на Київському, тікаючи, згубило свій диван на Рівненській біля Шелла. На сигнали не реагував і пролетів на всі світлофори», - йдеться в дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Лучанин Показати IP 10 Березня 2018 14:18
Значить був бухий, а зараз прийде додому скаже з горя випив бо диван згубив, п**лу по всіх статтях адмінкодексу в тому числі і по 130, нехай в суді доводить свою невинність, чи треба чекати поки когось збє.
vxcvcvxcvxcvx Показати IP 10 Березня 2018 19:17
Бляхииииии.... Зновууууу......
тиць-здиць до vxcvcvxcvxcvx Показати IP 10 Березня 2018 19:40
на бляхах було зачеплене авто
Дєло буде розкрито Показати IP 10 Березня 2018 19:58
Обісраний з переляку десь заліг на дно в маневицьких болотах. Але від кари не втече ! По перше - по запаху знайдуть. А по друге - в загубленому дивані жінка гроші ховала, а воно той диван згубило. Вона його сама під конвоєм в поліцію приведе ...
Анонім Показати IP 10 Березня 2018 20:08
Да а рано грузився його назад
кіноман Показати IP 10 Березня 2018 20:26
Нова серія фільму ПЕРЕВІЗНИК. В головних ролях: Іван, диван, баян. Продовження слідує.
Водій Показати IP 10 Березня 2018 20:26
Мужики, проявимо солідарність і вирахуємо бидло сцикливе. Воно вартує, щоби йому не тільки дзеркало обламали, але і роги
Yurik Показати IP 10 Березня 2018 21:45
Ті бляхи вже за...ли
Донцов Показати IP 10 Березня 2018 22:02
Кумарять ті бляхи! За них вже проїхати не можливо! Пора щось з ними робити!
Донцов Показати IP 10 Березня 2018 22:29
Кумарять ті бляхи! Вже проїхати немає як! Пора з ними щось робити!
Лучанин Показати IP 10 Березня 2018 23:27
Які бляхі??це чорт з Луцька,часто бачу його зранку на Києвському майдані((((
Авто Показати IP 11 Березня 2018 08:31
Є інформація де він живе - їдемо і робимо пред'яву!
91-13 Показати IP 11 Березня 2018 08:49
Ну все, машину на запчастини розкручує !
лучанин Показати IP 11 Березня 2018 10:08
А де наша поліція, порушення ПДР зафіксовано, що Вам треба, в старі часи гайці давно вже б забрали авто на арештмайданчик і виписали кучу протоколів
Луцький Показати IP 11 Березня 2018 10:47
Водій живе на Київському майдані 13. Постійно рено поставить то в арку то посеред дороги
Луцький Показати IP 11 Березня 2018 11:01
Зараз машина стоїть на парковці біля ОДА
Да Показати IP 14 Березня 2018 23:32
Ой,то мій сусід,Київський майдан 13!він реально хворий,він в дворі хотів вдарити дитину мого сусіда!