USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

Терміново потрібна кров постраждалому в ДТП 21- річному лучанину

13 Грудня 2015 11:53
Дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої сильно постраждав 21-річний пішохід, сталася вчора ввечері поблизу Київського майдану у Луцьку. Винуватці ДТП втекли з місця пригоди. Постраждалий у важкому стані, лікарі борються за його життя.

Про це написав Вконтакте учасник групи"Я люблю Луцьк" Вадим Розовик.

Як зазначає користувач, автомобіль Audi збив пішохода, внаслідок ДТП юнак опинився в реанімації Луцької міської лікарні.

«Потрібна будь-яка інформація про власників автомобіля, або про юнаків які у ньому перебували на час ДТП. З місця аварії вони втекли. Цей автомобіль не перший раз «форсажить» вулицями нашого міста. Досить часто він був помічений біля НК «Голлівуд», у селі Підгайці, ймовірно, що це може бути місце проживання. Зараз лікарі борються за життя 21 річного хлопця, і лише чудо може його врятувати, а я хочу лише одного, щоб винуватець відповів за свій вчинок. Хто щось знає або володіє інформацією, телефонуйте на номер 0509749779 або 0955460914, або повідомлення в ЛС», - йдеться у дописі лучанина.

Також просять всіх небайдужих прийти на проспект Волі у Станцію переливання крові і здати кров на ім'я Михайла Гапича.

«Потрібно багато крові, тому запрошую усіх небайдужих прийти на проспект Волі у станцію переливання крові і здати кров на ім'я Гапич Михайло», - йдеться у дописі.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
111 Показати IP 13 Грудня 2015 14:04
Група крові???
Знайома до 111 Показати IP 13 Грудня 2015 14:39
Група крові не потрібна!Кров приймають будь яку поки!Кров потрібна для плазми
Ас до Знайома Показати IP 13 Грудня 2015 17:24
Два дні тому Лучанка писала що пішоходи ходять так будто вони безсмертні...вчіть дітей переходити дорогу ніби по ній тільки дибіли рухаються
Знайома до 111 Показати IP 13 Грудня 2015 20:39
Хлопець переходив дорогу на зебрі!!!не повчайте людей не знаючи ситуації,та і самої людини!!!І тим більше у такій складній ситуації,коли в хлопця життя висить на волосині!Поки біда далеко від нас,всі ми гарні вчителі!
Ас до Знайома Показати IP 13 Грудня 2015 23:08
Все вже сталось те що сталось.нехай видужує і проживе 100 років...зрозумійте в Украіні офіційно 2 000 000 дуріків на обліку вони неадекватні по тротуарах іздять не то що людину на зебрі збити я звертаюсь до батьків в яких дітки щоб розказували як дорогц переходити
ххх Показати IP 13 Грудня 2015 17:40
Винуватців знайшли
лучанка Показати IP 13 Грудня 2015 18:14
В понеділок до Обласної ради і у всіх мордатих м*сорів по 2 літри беріть
Марі Показати IP 13 Грудня 2015 21:19
Це добра справа здати кров,лише тільки дай бы Бог аби гепатиту не занесли!!!! Коли мені потрібна було переливання, я молила аби від мого донора кров була, але ні,неможна, і отримала такий собі "подарунок "від наших професіоналів.. Як набридло усе це що в нас в медицині робиться!!!!
До Марі до Марі Показати IP 13 Грудня 2015 23:03
Гепатит с зараз лікується,в Києві!Індійськими препаратами!Пошукайте в інтернеті інформацію!
До Марі до Марі Показати IP 13 Грудня 2015 23:06
Американці рік назад винайшли ліки!99% здорових після лікування.А зараз ліки доступні у всьому світі!Тільки в Україні про них мовчать,бо не вигідно,щоб всі здорові стали)
Просто Показати IP 14 Грудня 2015 11:20
Дай Бог потерпілому здоров'я,щоб вижив А винуватців,ще й таких які втекли,треба накарати
уася Показати IP 15 Грудня 2015 11:49
чув вже зловили того довбня на ауді, машину в лище сховав, його взяли, кажуть що то штунда з бапистів тих нехристів, ще й наркоман.
Анна Показати IP 16 Грудня 2015 01:17
то скиньте хоч якусь інформацію про те що зловили, шановний Волиньньюс доведіть діло до кінця!!!!!!!!чи у вас тільки розуму вистачає писати про новини а як далі вам не цікаво і часу не витрачаєте. напишіть статтю про те чи винуватці покарані- чи у нас далі твориться корупція?
Вася Показати IP 16 Грудня 2015 18:36
Паша Клець, з Підгаєць, 21 рік, синочок пастора, мразь рідкісна, завжди їздив так, як ніби правил для нього не існує! Так мало того, він спеціально хотів налякати пішохода, а обернулось все трагедією!Надіюсь отримає по заслугам!
Сергій Показати IP 16 Грудня 2015 19:30
Так, синочок підставив батю конкретно. Але штундою він не був, в церкву до них неходив, просто дітьо верующіх батьків, видно недовиховав його папаша. Придурок рідкісний, носився по місту, порушуючі всі закони, от і допорушувався. Надіюсь його посадять, буде уроком. З їхньої сім'ї нормальний тільки Давид, а всьо решта пустоголові. Шкода що Міша опинився в той час у тому місці, чому з життя йдуть такі люди.Краще б на його місці було таке придурошне дітьо, щоб потім через тупі понти не страждали інші люди. Мішику, спочивай з миром, хай земля буде тобі пухом, друже, ти лишишся у наших серцях.