USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Тіла 9 жертв збитого «Боїнга-777» досі не знайшли

8 Листопада 2014 18:03
Тіла 9 жертв збитого над Доннеччиною "Боїнга" досі не знайшли, - повідомляє Еспресо.TV.

Про це в Харкові заявив міністр закордонних справ Нідерландів Берт Кундерс.

"Нині не можна з упевненістю сказати, коли ми зможемо - та й чи зможемо взагалі виявити тіла останніх дев'яти жертв. Однак ми зробимо все, що в наших силах, працюючи разом з місцевою владою, щоб це стало можливим", - каже Кундерс.

З його слів, пошукові заходи на місці падіння авіалайнера планують продовжити.

Зазначимо, сьогодні, 8 листопада, з Харкова в Нідерланди вилетів літак з останками загиблих в авіакатастрофі "Боїнга-777" в Донецькій області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Дончанин Показати IP 8 Листопада 2014 18:43
коментар було видалено
Анонім до Дончанин Показати IP 8 Листопада 2014 18:48
Тупорила вата, ти ще тут? Що Пуйло , ще сьогодны тобы не заплатив? Месье, же не манж па сис жур. Гебен зи мир битте этвас копек ауф дем штюк брод. Подайте что-нибудь бывшему депутату Государственной думы.
Дончанин до Анонім Показати IP 8 Листопада 2014 18:54
Ла, Ла, Ла! - и ничего более в твоем посте. Если не согласен, то разъясни более ясно. ибо получается именно так, как говорят нормальные люди в подобных случаях - Свидомит общается на уровне собственного интеллекта!
Анонім до Дончанин Показати IP 8 Листопада 2014 19:00
Нажаль по угрофінськи не можу. Вчи українську
Дончанин до Анонім Показати IP 8 Листопада 2014 19:21
Та що тобі сказати? Якщо ти тупе бидло, то з тобою не має ніякого сенсу і розмовляти.
Анонім до Дончанин Показати IP 9 Листопада 2014 09:57
Выучи язык, которым пользуешься. Тогда поймешь, что "быдло" - это лично ты, а не я. Это, так, личное, а по сути - ты хамло, как и все свидомиты в том случае, когда им сказать нечего. Ибо ты не способен признавать собственные ошибки.
Анонім до Дончанин Показати IP 8 Листопада 2014 19:02
До ла-ла-ла ще добав путін х...о! л-ла-ла!
Дончанин до Анонім Показати IP 8 Листопада 2014 19:23
Этот твой пост является максимом, на что способен твой мозг.