USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Трасу поблизу Ягодина обіцяють знову заблокувати

26 Травня 2014 00:29
Блокування траси міжнародного сполучення Київ-Варшава поблизу села Ягодин відбудеться 26 травня, - про це у рубрику Повідом новину Інформаційного агентства Волинські Новини поінформували користувачі видання

Попередньо 23 травня вже відбулось подібне блокування. Тоді понад 200 людей, більшість з яких – матері та дружини мобілізованих солдатів - вимагали, щоб їхніх чоловіків повернули додому, а головне – вивели з району бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції.

"Через те, що не були виконані вимоги мітингуючих, блокування відбудеться повторно. Цього разу люди готові блокувати дорогу до кінця", - кажуть волиняни.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
розум Показати IP 26 Травня 2014 00:45
Молодці. Якщо самі не постоять за себе - ніхто не допоможе. За що там вбивають наших хлопців? Невже там самі не можуть розібратися. А тепер уявіть,що до нас приїхали із Східної України і почали порядки наводити? Що б ми на це сказали? Вже Свобода докерувалася і докричалася. Тягнибок своїми гаслами, нікому не потрібними, спровокував все це. А не кричати треба було, а економіку піднімати разом, а то тільки і розмови було,що всі мають говорити українською мовою. А зараз всі так російською говорять, що ніби у всіх вона рідна. Але ж , хлопці, запізно трохи. Загралися ви всі, а прості люди гинуть ні за що. Просто так, заради ваших амбіцій. Молодці жінки, повертайте своїх рідних додому, крім вас це ніхто не зробить. І хай всі ваші рідні повернуться живими, бо вони того варті.
інтелект до розум Показати IP 26 Травня 2014 08:51
коли прийдуть сюди, побачимо, як ви окупанту будете перекривати дорогу. хлопці гинуть за те, щоб ця нечість не пішла далі і вам не довелось жити, як зараз в криму.
розум до інтелект Показати IP 26 Травня 2014 09:26
А нечисть - це хто? Ви хоча б вникніть в суть питання.Українці воюють з українцями. Чи для вас Східна Україна - це нечисть. Вже забули, як в Луцьку на сцену виводили Башкаленка і обливали водою в лютому місяці. Це дуже інтелігентно, а головне з інтелектуальним підходом. А тепер ще щось хочемо доказати, Почніть із себе. А Схід має своїх людей і вони самі здатні навести в себе порядок.А Гузь уже навів: сів в крісло і мовчить, мегафон уже покинув. На Заході дайте толк, а тоді вже іншим допомагайте.
вбивчий до інтелект Показати IP 26 Травня 2014 10:19
А давай ти краще розповіш про маскарадників з ПС та Самооборони? Чи вони вже на місці? Чи вже перешкоджають "окупантам"? Коли вже перший бій з "нечістю"? Репортаж вже скоро?
Анонім Показати IP 26 Травня 2014 00:46
і правильно зроблять, а то звикли ставитися до народу як до бидла. Хіба не через це піднявся Майдан.
Олена Показати IP 26 Травня 2014 00:54
А хто захистить Україну й тих самих що перекривають трассу? чоловіки не повинні під спідницями сидіти
розум до Олена Показати IP 26 Травня 2014 01:00
Не треба дурниць робити - не треба буде захищатися. І від кого? Самі від себе. Чи громадянські війни - це норма життя. А для захисту зовнішніх кордонів України є професійна українська армія, яка повинна це робити. Думати завжди треба.
Дончанин до Олена Показати IP 26 Травня 2014 01:08
"А хто захистить Україну й тих самих що перекривають трассу?" От кого? Мы к вам лезем со своим уставом? Хотя, даже сравнивая ваши и наши сказки, я сомневаюсь в том, что у нас различный менталитет, хотя бы в своей основе. И вообще, мое понимание слова "Полищук", впитанное еще с детства, явно расходится с тем, что я читаю в некоторых здешних постах. Без обид, но имеем то, что имеем.
інтелект до Дончанин Показати IP 26 Травня 2014 08:52
Дончанин - це троль.
Лучанин до Олена Показати IP 26 Травня 2014 01:22
Відправ свого чоловіка та свого батька, брата, племінника на передову. От вони нехай захищають Україну від віртуальних ворогів хунти.
Дончанин Показати IP 26 Травня 2014 01:41
А в заключение к сказанному, вот вам живой пример отношения ребят к происходящему: Российских журналистов вчера удалось освободить. Когда их выводили, никто не знал куда и для чего. Так вот, солдатики, натягивая на их головы мешки и заковывая их в браслеты, сунули в карман одному из них сигареты и спички. Такие вещи не забываются.
читав до Дончанин Показати IP 26 Травня 2014 08:47
всунули, але не в "карман", а в ср-ку.
!!! Показати IP 26 Травня 2014 06:37
Куди дітей посилати, щоб по ним своя ж нацгвардія стріляла.
інтелект до !!! Показати IP 26 Травня 2014 08:54
ти путінский провокатор, проплачений троль. навіть терористи визнали, що напад на 51-шу скоїли вони.
Анонім Показати IP 26 Травня 2014 06:56
І навіть бронежилетів їм не дають
Яяя Показати IP 26 Травня 2014 07:38
Якщо там послали простих трудяг ,а не митників і прикордонників ,то правильно ,а якщо саме цих "захисників Вітчизни" ,то нехай йдуть на будівництво чи на шахту ,а не "доярами"
Крюгер Показати IP 26 Травня 2014 08:44
Війна, воювати, вбивати......... Не один десяток людей працював над цією технологією. І , напревеликий жаль, успішно. Ми маємо ситуацію, коли один житель України вбиває іншого. І за що, .... за пару шакалів, які не можуть поділити владу. Придумали собі мобілізацію, щоб захищати державу, але яку державу, чи вірніше чию ? З державного у нас лишилися піщані поля, убиті дороги, і знищені і ,вибачте,, "засрані" озера, одним словом, те, що не приглянулось нікому з можновладців.
Луцьк Показати IP 26 Травня 2014 10:14
Америці Україна потрібна лише як полігон, щоб ближче підібратися до Росії. Америка почала хазяйнувати ще за Юща і весь цей час робота не припинялась. Україну нашу просто здали! Страшнішого керівництва в нашій країні, як в останні 3 місяці ще не було в житті!!!!!!!! На їхніх руках кров мирних людей!!!!!!!!!!! Стравлюють Захід і Схід цілеспрямовано! Але горланять, що "Україна єдина" та прапори розвішують на кожному кроці!
111 до Луцьк Показати IP 26 Травня 2014 12:05
то ти поїдь і їм скажи на сході - Браття східняки я до вас з миром, з заходу, з Волині!!!!!! - Тільки як казав шахтар в Шустера - годинника вдома залиш, гаманець не бери і заповіт напиши. Якщо цю заразу не зупиняти там, то будем воювати тут, вдень на городі з сапкою, ввечері з автоматом в кущах.
Яяя до 111 Показати IP 26 Травня 2014 12:34
+1000000000
Забули вас до Яяя Показати IP 26 Травня 2014 16:28
То iншим iхати? Чому ви тут? Калiки? Мерщiй на схiд!