Три ківерцівські біди – школу, дитсадки та каналізацію – не вирішать через кризу?
![](/files/news/2008/11-24/3313-1u.jpg)
Дитячі мрії про нову школу №1 у Ківерцях так і не збулись у кількох поколінь дітей, що уже давно стали випускниками установи. Про це розповіла голові облдержадміністрації Миколі Романюку член батьківського комітету ЗОШ№1 Оксана Нікітюк, – 24 листопада інформує репортер «Волинських Новин».
Школа №1 є найстарішою у Ківерцях. Збудована установа ще за Польщі, – розповіла пані Нікітюк. Відбудова навчального закладу тягнеться ще із 1990 року і ніяк не може завершитися. «Для початкових класів умови задовільні, а от для дітей 5-11 класів немає ні спортзалу, ні їдальні, ні нормальних туалетів», – зазначила член батьківського комітету.
Тому громада зі складу батьків та вчителів ЗОШ №1 прохала у Миколи Романюка грошей на будівництво установи.
Проте волинський губернатор чесно зізнався, що не знає, яка ситуація буде із виділенням державних субвенцій на наступний рік. За його словами, криза ще й не почалася, а глава держави уже говорить про проблеми із виконанням бюджету. «Це тільки бруньки кризи», – зазначив пан Романюк. «Якщо будуть субвенції, то вирішимо це питання», – сказав пан Романюк.
Також до голови ОДА звернулася громада, яка прохала профінансувати зведення додаткового приміщення на території дитячого садка №1. Ця дошкільна установа скоро святкуватиме 65-річчя. Голова Ківерцівської РДА Леонтій Кричкевич зауважив, що наразі у Ківерцях нереально влаштувати малечу в дошкільні заклади. Наразі на черзі стоять 400 дітлахів.
Микола Романюк знову ж не обіцяв грошей, але запевнив, що у садочку з’являться туалети у приміщенні та пральна машина. Зі слів пана Романюка, на Волині приблизно 40% шкільних туалетів розташовані надворі.
Ще однією «ківерцівською бідою», як сказав пан Кричкевич, є каналізаційна. І знову ж проблема полягає у нестачі грошей. «Коли будуть субвенції – допоможемо», – сказав волинський губернатор.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Школа №1 є найстарішою у Ківерцях. Збудована установа ще за Польщі, – розповіла пані Нікітюк. Відбудова навчального закладу тягнеться ще із 1990 року і ніяк не може завершитися. «Для початкових класів умови задовільні, а от для дітей 5-11 класів немає ні спортзалу, ні їдальні, ні нормальних туалетів», – зазначила член батьківського комітету.
Тому громада зі складу батьків та вчителів ЗОШ №1 прохала у Миколи Романюка грошей на будівництво установи.
Проте волинський губернатор чесно зізнався, що не знає, яка ситуація буде із виділенням державних субвенцій на наступний рік. За його словами, криза ще й не почалася, а глава держави уже говорить про проблеми із виконанням бюджету. «Це тільки бруньки кризи», – зазначив пан Романюк. «Якщо будуть субвенції, то вирішимо це питання», – сказав пан Романюк.
Також до голови ОДА звернулася громада, яка прохала профінансувати зведення додаткового приміщення на території дитячого садка №1. Ця дошкільна установа скоро святкуватиме 65-річчя. Голова Ківерцівської РДА Леонтій Кричкевич зауважив, що наразі у Ківерцях нереально влаштувати малечу в дошкільні заклади. Наразі на черзі стоять 400 дітлахів.
Микола Романюк знову ж не обіцяв грошей, але запевнив, що у садочку з’являться туалети у приміщенні та пральна машина. Зі слів пана Романюка, на Волині приблизно 40% шкільних туалетів розташовані надворі.
Ще однією «ківерцівською бідою», як сказав пан Кричкевич, є каналізаційна. І знову ж проблема полягає у нестачі грошей. «Коли будуть субвенції – допоможемо», – сказав волинський губернатор.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.