USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Триває конкурс із обрання головного лісівника Волині: активістів не пускають

13 Листопада 2015 15:00
Громадських активістів із Волині не пускають на відкритий конкурс щодо заміщення посади начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства. Про це повідомляє «Вголос».

Так, сьогодні, 13 листопада, Агентство лісових ресурсів України проводить конкурс на заміщення посади начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства. Серед кандидатур, які подано на розгляд, троє претендентів: теперішній виконувач обов’язків начальника управління Олександр Квартирко, Роман Ляхович, Володимир Радіон.

Одного з цих кандидатів (Олександра Кватирка) звинувачують в розтратах, другий (Роман Ляхович) - син колишнього заступника скандально відомого Богдана Колісника, про третього йшлося під час нещодавнього мітингу під обласним управлінням лісомисливського господарства.

Наразі громадських активістів із Волині не пускають на відкритий конкурс.

Водночас у кулуарах лісового агентства було помічено народного депутата України від міста Луцьк Ігоря Лапіна, який без жодних перешкод потрапив у будівлю. Чому нардеп присутній на цьому конкурсі в сесійний день, невідомо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
лучанин Показати IP 13 Листопада 2015 15:32
Лапін хоче мати свою долю,. всього йому мало
кабан Показати IP 13 Листопада 2015 15:54
Коли закінчується термін подачи ЗАЯВ?
Колібрі Показати IP 13 Листопада 2015 16:06
А в прокуратуру,що не так???? КАСЬКО ЛИШЕ ПО ТВ такий "класний",а вимагає від найнижчого працівника ДОСВІД НА ДЕРЖ.СЛУЖБІ!!! ДЕ ЙОГО ВЗЯТИ,ДЕ????От і рехформи...
ьт до Колібрі Показати IP 13 Листопада 2015 16:16
А звідки у Вас така інфрмація. На кандидатів у Волинську прокуратуру зам.генерального такого не питав.
кет Показати IP 13 Листопада 2015 16:13
А для чого там гавкуни то що, базар чи держ установка?
Л Показати IP 13 Листопада 2015 16:14
Лапін хоче камня, а камні в лісі, от чого він там
фокс Показати IP 13 Листопада 2015 16:17
За чий рахунок такий активiсти приiхали?????
ліс Показати IP 13 Листопада 2015 16:36
за які гроші ті пр*дурки іздять хай розкажуть і хто там є. цікаво?
ага - попались Показати IP 13 Листопада 2015 17:54
Шеремета головний ідіолог і консультант Радіон Ребар Косянчук головні кошильки і організатори концерту. Хлопці купіть собі ще в Києві по кілограму масла коли приїдете щоб могли змастити собі одне місце - легше ввійде.
Анонім Показати IP 13 Листопада 2015 18:47
Лапін приїхав прямо з приймальні Гунчика, де з Колісником вибивали підтримку шановному Кватирку. "Форточка" навіть не прикривав, що вже все вирішено і конкурентів в нього немає. ВСЕ ЯК ЗАВЖДИ -"СПРАВЕДЛИВО". А Радіон достойна людина і немає криміналу як цей в свої 34 роки. От і подумайте, що далі буде з Волинським лісом. А всі ці гидотні коменти Вас не красять пане Кватирко і Ваших "соратників" . Маєте що сказати говоріть в очі, але Ви на це не здатні!!@
укроп Показати IP 13 Листопада 2015 19:06
Лапін розуміє що на наступних виборах його не вибируть і старається вірвати побільше!!!
Лісники Показати IP 13 Листопада 2015 19:17
КВАТИРКО наш начальник
Мар'яна до Лісники Показати IP 13 Листопада 2015 21:07
кватирко ваш начальник ТУАЛЕТУ
Лісники до Лісники Показати IP 13 Листопада 2015 21:09
Але не надовго...
root Показати IP 13 Листопада 2015 20:16
Не хотів би бути на місці "форточки". І як батько то непутящий і як чоловік то він нікудишній. Коротше*імно
Правда Показати IP 13 Листопада 2015 23:22
Скоріш, за все виграє кватирко. Вся суть у рівняні - кватирко+колісники*бакси/рєшал= посада. сума- від 500 до 1 000 000 000 доларів. Господи, коли буде справедливість?
Анонім до Правда Показати IP 13 Листопада 2015 23:35
Рівняння правильне і в Києві вже вирішене. Тепер все залежить від нашого обласного очільника. Побачимо наскільки він цінить думку волинян.
Божа кара Показати IP 13 Листопада 2015 23:28
На мою думку, кватирко, колісники дуже скоро будуть відповідати за свої вчинки.
скоріш за все Показати IP 13 Листопада 2015 23:34
Прокуратура, СБУ, МВС, чому ви мовчите? На цей сімейний "клан" (колісники-кватирко) давно заведені кримінальні справи. Волинський народ їх не хоче бачити (навіть в живих). Зробіть велику послугу поліському краю, засадіть цю сволоту, навіки. Робіть свою справу. Щоб вони здохли...
петро Показати IP 13 Листопада 2015 23:40
Ось як кватирко відповів на питання про колісника. Зрештою, якщо більш конкретно по претензіях, то вас відносять до «клану Колісника». Наскільки це правда? Як це зрозуміти, «клан Колісника»? А що є такий клан? Він є засуджений, чи в нього є кримінальні справи – який це клан? Так, я при ньому працював 12 років. Я пройшов, як це називають, його школу. Але я є людина, яка приймає управлінські, державницькі рішення без чиєїсь думки і, виключно, опираючись на власний досвід. Чесно кажучи, я це не зовсім розумію… «клан», в чому полягає цей «клан»? І після цих слів, хтось ще повірить що воно не маріонетка колісника?
Анонім Показати IP 14 Листопада 2015 09:45
Знову якась купка на чолі з Колісником не дає спокою Волинянам. Пане Губернатор невже Ви допустите знову цю свору до влади??? Це ж насмішка над всією областю. Навіть якщо це правда, що Ви збираєтесь на нову посаду до Києва, Ви немаєте права так вчинити зі своїми земляками. Настільки нагло і цинічно ще ніхто не прокладав собі шлях до влади , як його прокладає Кватирко. Ви бачите лише маленьку частку того, що він чудить в лісгоспах. Складається думка, що Кватирко в області керує прокуратурою, поліцією і перепрошую, але і Вами.
Анонімам Показати IP 14 Листопада 2015 12:14
Оживилися, лісокради? Знаєте, що як прийде молодий, незалежний і енергійний то виведе вас на чисту воду. Кватирко добре розбирає ться і в лісі і в виробництві, дай Бог йому сил порахувати ті збитки які за рік нанесли горе-керівники в "бунтівних" лісгоспах і передати справи у відповідні органи. А то менше десятка людей бояться відповідальності і мутять цілу область, не жаліючи грошей на статті та активістів. Не треба думати, що народ бидло і нічого не розуміє.
Анонім до Анонімам Показати IP 14 Листопада 2015 12:30
Незалежний, той що розбирається... Ото насмішили. Хоч не розказуйте про це нікому. Ви ще забули уточнити, що вчиться в Академії Президента. Скоро на місце Ковальчука буде мітити