USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

«Це довгий шлях», – Епіфаній про визнання церквою ЛГБТ

23 Грудня 2018 18:18
Україна буде «відходити від консервативної російської традиції», в тому числі і в плані неприйняття ЛГБТ, але цей процес буде поступовим.

Про це заявив глава ПЦУ Епіфаній в розмові з російським пранкери Лексусом, який представився європолітиків Девідом Макалістером, головою комітету закордонних справ Європейського парламенту, пише Страна.

На питання про те, які реформи в церкві щодо ЛГБТ будуть проводитися в Україні, Епіфаній відповів, що він за те, щоб «ми почали реформи в церкві».

«Щоб не було цього консерватизму, щоб ми відходили від цієї російської традиції, щоб церква була відкритою, щоб церква була духовним поводирем українського народу. Тому що ми рухаємося в бік Європи і тому ми повинні відходити від тієї російської консервативної традиції. Церква повинна бути більш відкритою. тому що російське православ’я настільки консервативно, тобто воно далеке від людей. А моя позиція в тому, що ми повинні бути з людьми, ми повинні розуміти їхні проблеми», – заявив Епіфаній.

У той же час, за його словами, питання ЛГБТ складне, і церква не повинна його «піднімати на початку шляху». «Тому що ви знаєте, як українське суспільство сприймає це питання. Тому зараз як би треба працювати над цим. Це довгий шлях, ми будемо спілкуватися, і шукати відповіді на складні питання», – зазначив глава ПЦУ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анатоль_ Показати IP 23 Грудня 2018 18:21
Який ше шлях? Тож грiх! Шо вiн меле?
× до Анатоль_ Показати IP 23 Грудня 2018 19:17
Фактично те ж саме він і сказав. ЦЕ ПИТАННЯ НАВІТЬ ПІДНІМАТИСЯ НЕ БУДЕ, ОСЬ І ВСЕ.
Стас Показати IP 23 Грудня 2018 18:58
Анатоль весь такий святий і праведний!!!! Смішно)))
Владик до Стас Показати IP 23 Грудня 2018 21:01
Анатолю треба щось їсти і пити, от він крисою і підробляє ... Іншого цей мєнт у відставці робити не вміє
хохо Показати IP 23 Грудня 2018 19:20
є Біблія і Слово Боже каже що мужеложство то гидота перед Лицем Його!!! що ж ти мелиш? що розглядати будеш? кого розуміти?????
cаша Показати IP 23 Грудня 2018 19:21
То страсть,шо возникла из скверны, мучения грешников будут безмерны.
Анонім Показати IP 23 Грудня 2018 19:29
Там де платять доларами гріху нема, там все правильно по закону! Бо самі собі пишуть закони!
Реаліст Показати IP 23 Грудня 2018 19:53
Можливо, я не правий, але складається враження, що нова церква не по церковних правилах жити збирається, а буде якимсь монстром-симбіозом церкви, політики, ще Бог знає чого... Так не повинно бути.
Петя Показати IP 23 Грудня 2018 21:35
Константинопольский патриархат причислил Петра Порошенко к лику бухих.
1 до Петя Показати IP 23 Грудня 2018 23:20
Ага, а пиню к лику ботоксних...
Сусід Показати IP 23 Грудня 2018 21:59
Судячи з коментів - провокація пранкерів вдалася.
Лучанин до Сусід Показати IP 24 Грудня 2018 09:37
А яка різниця з ким говорити: хіба повинна думка мінятись на Біблійні істини? Виходить в храмі віруючим треба казати, що гомосексуалізм - то гріх, а іноземним політикам - що це консервативна позиція руської церкви, від якої треба відходити? Тоді потрібно, ще кілька варіантів Біблій видавати, і кілька версій Христа потрібно щоб було. Тут напрошується відповідь, що Єпіфаній, це якийсь не справижній пастир, і можливо він і не переміг би, і може через те Філарет натиснув на Михаїла, щоб той зняв свою кандидатуру(хоча і цей не ідеальний, але вже таки більш традиції шанує)
Максим Показати IP 24 Грудня 2018 19:55
Позор!! Ніхто і не очікував іншого