USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.65 39.85
  • PLN 9.72 9.85

Тимошенко наголошує на введенні воєнного стану на Донбасі

6 Лютого 2017 17:24
Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала ввести воєнний стан в Донбасі.

Про це вона заявила під час засідання погоджувальної ради парламентських фракцій, пише 7днів з посиланням на телеканал «112 Україна».

«Нам потрібно точно прийняти закон про окуповані території, потрібно ввести воєнний стан у Луганській і Донецькій областях, припинити це хамство з торгівлею з окупованими територіями.

Нагадаємо, сьогодні депутат від БПП Ірина Луценко заявила про можливість введення воєнного стану в Україні. Раніше в "ДНР" повідомили, що українські силовики концентрують важке озброєння в Донбасі. 3 лютого в ОБСЄ заявили про можливість виникнення в Авдіївці гуманітарної катастрофи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Настя.. Показати IP 6 Лютого 2017 18:00
Та Вы шо...не ужели...Давно пора..дураков делаете с людей..
дідо Показати IP 6 Лютого 2017 18:01
Тімашєнка жодного разу за три роки війни не була на фронті. Цим все сказано... зате Трампа ловила біля туалету.
В.Путенко до дідо Показати IP 6 Лютого 2017 19:14
І шо вана біля туалету хатела від Трампа?
гiсть Показати IP 6 Лютого 2017 18:02
коментар було видалено
ошуканий Показати IP 6 Лютого 2017 18:17
все не вгомониться
До дідо Показати IP 6 Лютого 2017 19:25
Краще не бути ніж бути як був Мудрик,Кобилинський
Гена Показати IP 6 Лютого 2017 19:31
И ЕЁ С*КУ НА ПЕРЕДОВУЮ.......
gtnhj до Гена Показати IP 6 Лютого 2017 19:41
И ТЕБЯ...
Totti Показати IP 6 Лютого 2017 19:45
пусть сос*т порошенку и всем желющим!сами войну сделали!!!ненавижу!!!!!!!
valera до Totti Показати IP 6 Лютого 2017 20:44
війну зробили такі недоумки як ти tott
патриот до valera Показати IP 6 Лютого 2017 21:26
Скорее всего, такие как ты...
хохол Показати IP 6 Лютого 2017 20:58
всех депутатов и чиновников на фронт в авдеевку,морозить жоп*,а жителей авдеевки в их котеджы.хватит жрать икру,а пора им попробовать баланду.
патриот Показати IP 6 Лютого 2017 21:23
А бо... Нех* было войну начинать, что бы сейчас народ страдал... Спасибо Америке за майдан, а вам кастрюля годовые за войну.
i44 Показати IP 7 Лютого 2017 06:21
война идёт богатым,продажным людишкам которые думают о своём кармане и пока эти людишки будут особено те хто всё мечтает о светлом европейском будущем то всегда будут революции ,война
ввв Показати IP 8 Лютого 2017 14:20
Свять,свять,свять.ВРОВКА вийшла на тропу війни.А ще якихось кілька років назад була замішана в скандалі щодо дачі хабарів представникам генерального штабу Росії .Не вже ,с4чка,забула !!!Скоро вибори, ось гадюка і "мозги пудрить" потейційним виборцям.