USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.85 9.95

У дитсадку на Волині вибухнув котел

15 Січня 2015 14:19
У котельні дитячого садочка села Лудин Володимира-Волинського району вибухнув твердопаливний котел. Аварія сталася ще 9 січня, але інформацію від громадськості приховали.

В результаті інциденту постраждав кочегар, якого з опіками І-ІІ степенів госпіталізували у травматологічне відділення Володимир-Волинського ТМО.

Згідно з неофіційною інформацією, ймовірною причиною вибуху котла є промерзла батарея в системі опалення.

Незрозуміло чому саме замерзання батареї в системі опалення стало причиною вибуху котла, адже на різдвяні свята температура повітря була плюсовою.

Тож питання про те, що стало причиною вибуху котла: недотримання елементарних правих техніки безпеки чи несправність опалювальної системи, залишається відкритим.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що в оселі волинянина вибухнув котел.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Анонім Показати IP 15 Січня 2015 14:24
По Волыни мчится тройка - Валька, Людка, Перестройка... Добре що не постраждали дiти!
Просто мама до Анонім Показати IP 15 Січня 2015 16:42
Цей садочок взимку не працює. В Луцьку садочки закривають на літо, а в селах - на зиму. Бо взимку роботи немає, а влітку всі на городах, тому діток водять в дитячий садок.
знаюча до Просто мама Показати IP 15 Січня 2015 17:38
Шановна ви помиляєтесь! Це садочок на 4 найблищі села, там цілий рік перебувають діти від 2 до 5 років! Він був закритий на період різдвяних свят! А з 15 січня мав почати роботу! А те що в даному інциденті винна недолуга завідуюча і не зовсім компетентний кочегар, то це факт!
М-да Показати IP 15 Січня 2015 14:30
наекономили...
123 Показати IP 15 Січня 2015 14:44
От, дурні. Хотіли зекономити, що в селі дров немає чи ліньки було кочегару на роботу ходити?
падазрітєльний Показати IP 15 Січня 2015 15:41
Думаю, що без горілочки там не обійшлося...
Мавр Показати IP 15 Січня 2015 19:40
Твердопаливні котли - дуже небезпечні. Їх повинні монтувати лише кваліфіковані монтажники. І за ним постійно треба доглядати. Досить вестись на таку ''економію''.
Анонім Показати IP 15 Січня 2015 19:44
На різдвяні свята температура була вночі з 06.01.15 -20!!! Наступна ніч - -10!!!!. Вже вкотре бачу такі дрібненькі нехороші неточності.
житель Показати IP 15 Січня 2015 22:20
А чому з тексту забрали Карпюка, який проінформував про замерзання батареї. А він хоч був там, бачив що сталося, що дає інформацію. Нічого не робить, проїдає державні кошти і гадить на свій район.
З Лудина до житель Показати IP 16 Січня 2015 09:48
Гадить район погана начальниця віділу освіти Алка Мельник - яка ні разу в дитсадку не була і поняття немає, що тепер робити із тим, що сталося. Думали журналісти не пронюхають інформацію, а ті пронюхали - гнати таке начальство. Карпюк молодець раз від людей не ховає правду!
Анонім до З Лудина Показати IP 16 Січня 2015 18:50
По -перше не Алка, а по-друге садочок знаходиться на балансі сільської ради, а не відділу освіти. І думати про те,що сталося буде сільський голова. Знайдіть краще "начальство", тоді будете гнати те, що є.
сг до Анонім Показати IP 16 Січня 2015 19:26
що є
Анонім до Анонім Показати IP 4 Лютого 2015 19:51
Голова с/ради взагали ничого не робить для села. Ще николи село без води не було а школа без опалення ! А даний голова докерувався!!! Та мовчати просто... Йому вигода- зарплата то регулярно отримуеться!!!
сг до З Лудина Показати IP 16 Січня 2015 19:24
годі шукати винних з числа керівників ви себе послухайте
сг до житель Показати IP 16 Січня 2015 19:33
так краще йому ....... влада!!!!!!!!!!
обс Показати IP 15 Січня 2015 23:16
можливий варіант причини ---пропала алектроенергія, насос не працював, котел закипів, група безпеки_ двохходовий клапан-- не змонтована, котел бухнув і похоже крепко. Або монтував кулібін, або зекономили 1500 грв на клапані, авони в твердопаливних котлах повинні бути обовязково
Анонім Показати IP 4 Лютого 2015 19:41
А у с.Лудин ще й школа без плитки. Учни без чаю понад два м. Зато вчители чаюють у кабинетах... Бардак. Про дитей нихто не думает.