USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У ГПУ працюватимуть без стажу роботи у відомстві. Рада дозволила

28 Грудня 2014 12:36
Генпрокурору Рада дозволила призначати прокурорів та заступників без стажу роботи у відомстві. Про це інформують наші колеги з ТСН.

Сьогодні, 28 грудня, народні депутати України під час засідання ВР дозволили генпрокурору у виняткових випадках призначати на посади в органах прокуратури людей, у яких немає визначеного законом стажу роботи в прокуратурі, і які молодше встановленого віку. За зміни в закон про прокуратуру проголосували 283 народних депутатів.

Закон передбачає, що генпрокурор зможе призначити на посади своїх заступників, їхніх помічників прокурорів усіх рівнів, їхніх заступників, начальників управлінь осіб молодшого віку, ніж це передбачено законом, та у яких немає передбаченого законом стажу роботи в органах прокуратури або на судових посадах, але у яких є відповідний стаж роботи в галузі права. При цьому в законі не вказані "виняткові випадки", в яких генпрокурор може приймати таке рішення.

Нагадаємо, Рада погодилася розглянути зміни в Бюджетний кодекс щодо децентралізації фінансів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Йухан Показати IP 28 Грудня 2014 13:10
міністр охорони здоровья грузін за освітою вчитель історії!
Анонім до Йухан Показати IP 28 Грудня 2014 14:05
І що? Головне, щоб СХЕМИ і СИСТЕМУ розвалив. А далі видно буде.
Дончанин до Анонім Показати IP 28 Грудня 2014 14:32
Особенно с учетом того, что Йухан упомянул министра, который работал в правительстве того, кто находится в официальном международном розыске.
мда Показати IP 28 Грудня 2014 15:42
що то за країна де прокурором може бути стоматолог... а генпрокурором мєнт,який ні дня в прокуратурі не працював... Це Україна !!! Здобули )))
оля до мда Показати IP 28 Грудня 2014 16:17
о що здобули то здобули-всі сміються з нас,щоб в уряді були іноземці яких розшукує інтерпол і які все розвалили в соїх країнах.Що не було достойних українців?
Анонім до оля Показати IP 28 Грудня 2014 17:03
Олі, дончане, хватить п..ти!!!
Бакс Показати IP 28 Грудня 2014 17:06
Хай буде хто хоче міністр Квіташвілі, але хай розгоне цю мафію. Чого Плавикс у Польщі в 8 раз дешевший ніж в Україні, а за рецептом в10?
Не грузин Показати IP 29 Грудня 2014 15:26
Зараз в ГПУ рулять менти адвокати юристконсульти і інші "фахівці" хто пройшов грошовий відбір, а тепер будуть грузини,що перебувають в розшуку. Настав час загального безладу як і в державі. Прокуратуру модно топтати і вишукувати винних у всіх негараздах але настане час і за це відповісти.