USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У маршрутках Луцька з’явиться безплатний Wi-Fi

16 Травня 2014 10:34
У декількох маршрутних таксі Луцька підприємство ПП «АТП №1» встановило обладнання для надання пасажирам безплатної послуги з підключення до мережі Інтернет. Зокрема, на маршруті №11 наразі можна уже безплатно користуватися Wi-Fi.

Керівник підприємства Олександр Шаміс зазначив, що якщо послуга стане популярною, кількість автобусів з безплатним Wi-Fi збільшиться.

Шукайте позначку Wi-Fi у салоні автобусів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
... Показати IP 16 Травня 2014 10:43
хах))) тепер сідай в маршрутку в 15 і катайся цілий день))) хай ще розетки поставлять)))))
123 до ... Показати IP 16 Травня 2014 14:15
І тим вай-фаєм вони мотивуватимуть підвищення вартості проїзду...Та 90% пасажирів він там нафіг не здався.
ВВК до 123 Показати IP 16 Травня 2014 17:19
Катайся тролейбусом. І проїзд дешевий і "вай-фая" немає...
несвiдома Показати IP 16 Травня 2014 10:43
Будемо рад1сно читати новини хунти про пАкращення нашого життя)
лучанин до несвiдома Показати IP 16 Травня 2014 12:13
що ти мелеш, придурошне? )))
лучанин Показати IP 16 Травня 2014 10:44
І як швидко запустится сайт, хоча б з погодою чи МАК щоб взнати розклад інших маршруток?!
Мішка Показати IP 16 Травня 2014 10:50
То нічо що в салоні скоро буде пекло, повно пилу і колодки дико пищать, зате є інтернет! Блєск і ніщета...
Всюди оси Показати IP 16 Травня 2014 10:57
Кондуктора в кожну маршрутку, а не вайфай!
Анонім Показати IP 16 Травня 2014 14:00
бачу яке лайно джипиес впевнений що і вай фай не далі піде....
Оксана Показати IP 16 Травня 2014 17:56
Навіщо в маршрутках той вайфай, краще салони в них поприбирайте, і накриття на сидіння поміняйте.....знайшли на що тратити гроші......вай фай......аж смішно))))