USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку побільшає маршруток з Wi-Fi

4 Липня 2014 12:26
До 15 липня ще у чотирьох луцьких маршрутках з'явиться Wi-Fi.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що луцьке АТП №1 обіцяло облаштувати маршрутні таксі №11 безкоштовним Wi-Fi. Однак тоді користувачі не могли отримати доступ до мережі. Точка доступу дійсно була, але при спробі відкрити веб-сайт на екрані смартфону, з’являлося повідомлення про те, що на особовому рахунку користувача недостатньо коштів для користування послугою.

Підтриємство, як і обіцяло, цю проблему вирішило.

Окрім того, нині, для покращення обслуговування мешканців Луцька планується оснастити всі автобуси ПП «АТП №1» системою безкоштовного доступу до Інтернет-послуг. Про це інформує Слово Волині.

«Для вивчення попиту, системою Wi-Fi обладнали один автобус на маршруті №11», - розповів Олександр Шаміс, директор ПП «АТП №1».

Окрім того, додав, що до 15 липня підприємство планує обладнати ще чотири автобуси системою Wi-Fi.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Міша Показати IP 4 Липня 2014 12:32
Ви посадіть туди чистого водія, зробіть поїздку пасажирів комфортною, а не піхайте той ванючий вайфай
0332 Показати IP 4 Липня 2014 12:42
Краще б за ці гроші кондукторів понаймали.
Обєктивний до 0332 Показати IP 4 Липня 2014 13:38
Для чого? щоби смерділо ще більше і ноги обдопкувало? Електронні засоби оплати запровадити треба - за ними майбутнє
титушко до Обєктивний Показати IP 4 Липня 2014 16:06
+1000 но это в условии когда весь транспорт собственность города смтр таллин
титушко до Обєктивний Показати IP 4 Липня 2014 16:12
кстати минские автобусы по комфорту качеству и цене составля2т конкуренци2 skania в северной европе.заводятся при >минусах.Тарту закл2чил договор с МАЗ на полное обновление горавтопарка
Андрій Показати IP 4 Липня 2014 12:52
Ви написали :"планується оснастити всі автобуси ПП «АТП №1»" а може варто більш детально взнати які ще маршрути і до якого числа. Це людям цікаво.
my_gift Показати IP 4 Липня 2014 14:10
Дуже зручно користуватися Вайфаєм, висячи на одній нозі...
титушко Показати IP 4 Липня 2014 16:03
главное что б не ставили кондиционеры
Маша і Медвідь Показати IP 4 Липня 2014 21:46
На фіга мені вай-Фай в маршрутці в таких нелюдських умовах???????? Нема куди гроші засунути????