• EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Ковелі відбувся чемпіонат області з веслування на байдарках та каное

8 Червня 2018 22:25
У Ковелі відбувся відкритий чемпіонат Волинської області з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат 2002-2003 та 2004-2005 р.н.

У змаганнях взяли участь близько ста перспективних спортсменів, повідомляє КовельPost.

Юнаки двох вікових категорій змагалися на дистанціях 1000 та 500 метрів, а дівчата – на 500 та 200 метрів в каное-одиночці, каное-двійці, байдарці-одиночці та байдарці-двійці.

Серед каноїстів-юнаків 2002-2003 р.н. в індивідуальних гонках на дистанціях 500 метрів та 1000 метрів рівних не було ковельським веслувальникам.

Першим на фініш прийшов Сергій Яковлєв, другим - Тарас Семенюк, а третім - Василь Змієвський. На дистанції 1000 метрів Василь Змієвський став срібним призером обласного чемпіонату, а Тарас Семенюк здобув "бронзу".

Серед дівчат старшої вікової групи Анна Марчук перемогла на дистанції 500 метрів, на двохсотметрівці стала другою. Наталка Грабовець на дистанції 200 метрів здобула "золото", а на п'ятсотметрівці - "срібло".

Серед молодших байдарочників призові місця посіли: Анна Дудка (друге місце на 200 та 500 метрів), Ангеліна Глебець (третє місце на 200 та 500 метрів). Марко Смусь переміг своїх ровесників на дистанції 1000 метрів, та виборов "срібло" на п'ятсотметрівці.

Серед каноїстів молодшої вікової категорії кращим став Максим Кушнєрук (на дистанціях 1000 та 500 метрів). Дмитро Федорук двічі фінішував другим, а Максим Примачук виборов бронзу (на дистанції 1000 м).

Крім індивідуальних гонок відбулися заїзди в дуетах. Призерами чемпіонату стали: Сергій Яковлєв з Тарасом Семенюком (перше місце), Дмитро Мирончук з спортсменом із Шацька Богданом Лопуховичем (друге місце), Олександр Ксюк в дуеті із Василем Змієвським (третє місце), Назар Бензель та Дмитро Федорук (перше місце), Василь Кімлайчук та Андрій Змієвський (друге місце). Анна Марчук в дуеті з Наталкою Грабовець стали срібними призерами. Марко Смусь здобув перемогу зі своїм напарником з Луцька.

Старший тренер з веслування Волинської області, заслужений тренер України Василь Прохорук від себе особисто та від федерації дякує усім тренерам за високу підготовку спортсменів та пропаганду здорового способу життя.

Усі переможці та призери змагань у складі збірної команди Волинської області візьмуть участь у чемпіонаті України. Він відбудеться 13-17 червня на ковельському водосховищі.