USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.20 39.60
  • PLN 9.76 9.94

У Ковелі водій побив патрульного. Відео

12 Травня 2018 23:17
У Ковелі затримали водія, який порушив ПДР і наніс ушкодження інспектору, повідомляє прес-служба волинських патрульних.

12 травня близько 11 години на вулиці Брестській екіпаж патрульних виявив Mitsubishi Pajero, водій якого припаркувався ближче, ніж за 10 метрів до пішохідного переходу. Цим порушив п. 15.9 Правил дорожнього руху, тож інспектор поінформував чоловіка, що винесе відповідну постанову.

Однак під час спілкування порушник почав грубо висловлюватись на адресу полісмена, вийшов з автомобіля та наніс йому удар по голові.

На вимогу припинити чинити опір не реагував, тож був затриманий з допомогою спецзасобів.

Коли опинився в кайданках на землі, продовжував лаятись, ображати честь і гідність патрульних та погорожував «останнім днем роботи в тій поліції».

За фактом нанесення тілесного ушкодження правоохоронцю було викликано слідчо-оперативну групу: за опір йому може загрожувати кримінальна відповідальність.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
боголюбы Показати IP 12 Травня 2018 23:29
полиции респект. желаю довести дело до логического конца. безнаказанность порождает вседозволенность.
1111 Показати IP 12 Травня 2018 23:35
Водій реальний мудак
Ввв Показати IP 12 Травня 2018 23:47
А водій і справді якийсь неадекватний попався
Анонім Показати IP 12 Травня 2018 23:48
Інвалід,а таку машину має,напевно назбирав з пенсії,хамило,колгоспник,"порадок к*нчаний"))))
—— Показати IP 13 Травня 2018 01:13
Водій як видно на уривках!!!! Відео дійсно схожий на мудака... але чому уривки? А не повне відео!!!
Ірина Показати IP 13 Травня 2018 07:42
Хлопці молодці! Але треба було ще мордою по асвальті протянути це б*дло, він рахує що цому все позволено і закон має свій. І нехай ще відповів би за свої злодіяння та за згвалтування молодих дівчат, коли був на посаді. Базярук це нечисть
Віктор Показати IP 13 Травня 2018 08:09
Водій бидло,поліцейські молодці.
Колодяжно Показати IP 13 Травня 2018 08:13
То таможенік, дружить з городскім начальством, а тут на тобі, ай молодці молоді мєнти, може й буде порядок тікі таких ще треба в городське начальство ну в суд, бєлий дом, пятієтажку, пракурорами, падаткову ну таможеніками це нереально там міліонєри засіли
Анонім до Колодяжно Показати IP 13 Травня 2018 08:50
А ти реално талковий,як базариш так і пишеш,гарадскій пацик з сусіднього села.
До Віктора до Колодяжно Показати IP 13 Травня 2018 16:51
Водій неадекват 100-відсотковий. На жаль, патрульні сьогодні виконують роль парковщиків, а не слідкують за порядком на дорогах. Може, на більше вони і нездатні. Контролю за обмеженням швидкості в населених пунктах немає. Та й зупинити смертника-пацана на євробляхах слабо.
Перехожий Показати IP 13 Травня 2018 08:23
В США вже б підстрелили того правопорушника. А в нас найгуманніша держава у світі, поліцейського можуть послати, відлупцювати і ще й заставити завести додому злочинця .
Дмитро Показати IP 13 Травня 2018 09:59
Перший раз кажу поліцаям респект, може це лише тому що водій мудак!