USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.87

У Кремлі відреагували на загарбницькі заяви Кадирова

25 Січня 2022 12:32
У Кремлі відреагували на заяву глави Чечні Рамзана Кадирова про те, що він на місці президента Росії «забрав би Україну».

Так, у Кремлі вважають, що Кадиров як громадянин може говорити що завгодно, але не може робити це від імені всієї Росії, пише «Політика країни».

«Як і всі громадяни Росії, Рамзан Кадиров може виставити свою кандидатуру на наступних президентських виборах. Це право закріплено в Конституції за кожним громадянином. Але загалом я хочу нагадати, що основи зовнішньої політики Російської Федерації формулює глава російської держави, і на нашу загальну радість, главою російської держави, куди як суб’єкт входить Чеченська республіка, є Володимир Володимирович Путін», – сказав прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков.

Раніше Кадиров заявив, що якщо український президент Володимир Зеленський продовжить свою антиросійську політику, то Україну слід приєднати до Росії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Лучанин Показати IP 25 Січня 2022 12:59
Реагували на загарбницькі вислови, а на те, що той хоче президентом стати. Бач який мрійник...
Поздно Показати IP 25 Січня 2022 13:01
Многие уже обделались и улетели с Куева. А другие ещё не улетели.
Гнилий ботокс до Поздно Показати IP 25 Січня 2022 15:33
Как погодка нонче в мааацкве? По чем проклятьій доллар? А ха ха ха.
Анонім до Поздно Показати IP 25 Січня 2022 16:26
Кидай ті наркотики, полудурку.
скептик Показати IP 25 Січня 2022 13:22
бобіку дали по носі і показали на його місце в буді
Ха?! Показати IP 25 Січня 2022 13:31
Попустили кадирку.
Народна прокуратура Показати IP 25 Січня 2022 14:00
"...главою держави, на НАШУ ЗАГАЛЬНУ РАДІСТЬ є Путін...". Оце хлопці віртуози у облизуванні свого хана. Один гавкає, як пес, намагаючись демонструвати свою кровожерність у підтримці психованого фюрера, а другий демонструє чудеса словесної еквілібристики. І це у 21 столітті. Клоуни!
Олесь Показати IP 25 Січня 2022 14:55
Щоб стати мужиком то треба вбити росіянина ....так казав його бать якщо непомиляюся . / шезофренік неадекватний , як його земля носить придурка.