USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.85 9.95

У Києві шукають суддів, які хочуть повернути Януковича. Захопили суд

7 Квітня 2014 11:23
Близько 30 представників “Правого сектору” наразі знаходяться у будівлі Верховного суду України, передає кореспондент УНН.

Активісти відшукують по всій будівлі ВСУ суддів, після чого виводять на вулицю.

Своєю чергою суддів, які щойно прибувають, до будівлі не пропускають.

Нагадаємо, з’їзд суддів у Верховному суді України вже перенесено на 13.00. Будівлю ВСУ наразі пікетують “Правий сектор” та “Демократичний альянс”, які зірвали з’їзд, що був запланований на 10.00.

Наразі представники громадськості та ЗМІ зайшли до будівлі, щоб перевірити інформацію, чи відбудеться з’їзд, на якому планувалося обрати чотирьох суддів, які, на думку активістів, "змогли б вплинути на конституційну реформу і повернути В.Януковича до влади".

Як передає кореспондент УНІАН, спочатку самооборонівці заблокували центральний вхід до будівлі, а коли побачили, що учасники з'їзду заходять з іншого - заблокували і той вхід.

Крім того, активісти зірвали металеву хвіртку і зайшли на територію Кловського палацу, де розміщується ВСУ.

Судді залишили будівлю, враховуючи розвиток подій.

Декілька представників самооборони пройшли у приміщення, щоб пересвідчитись, що в ньому нічого не відбувається. Ті ж, хто залишився у дворі, скандують: “Люстрація”.

Кількох суддів, які перебували в приміщенні, активісти випускають під вигуки “ганьба”, створивши для них коридор.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Знаючий! Показати IP 7 Квітня 2014 11:40
Хлопці, записуйтесь у Правий сектор! Зарплата - 3000 грн. Інформація достовірна.
Анонім до Знаючий! Показати IP 7 Квітня 2014 12:55
Иди ты со своим ПС задолбал
Дід Панас Показати IP 7 Квітня 2014 12:41
Масові заворушення караються, можете отримати до 8 років. Але ж то правий сектор, це ж ван не на сході, в Києві своїх не садять.
куда катимся до Дід Панас Показати IP 7 Квітня 2014 13:01
Они хорошие им можно. Ето же правильные укры, а на востоке "убогие" должны подчиняться "хазяэвам" с запада, а лучше всех в концлагеря. Я одного не пойму в каком веке я живу и почему черное считается белым ?
Olha Показати IP 7 Квітня 2014 13:04
А шо,хунту тільки бандюки захищають?
титушко Показати IP 7 Квітня 2014 13:08
вот смотрю новости(24kanal)i мне кажется что наш ПМ под коксом,нос опухший, глаза,речь заторможена-ау спецы кто скажет?
титушці Показати IP 7 Квітня 2014 14:13
Так вони наркоти в більшості своїй і є.
333 Показати IP 7 Квітня 2014 15:20
Вибачте, можливо це не гуманно, але їх всіх (правий сектор) пора вже ліквідовувати. Можливо це не деже коректно сказано, але зато точно. Це все вже переходить всі межі. На сході одні розколюють Україну, а тут інші. Чому б це не замовлення Росії???
ми Показати IP 7 Квітня 2014 15:35
коли вже відправлять за грати цих бандитів?
ага до ми Показати IP 7 Квітня 2014 17:28
Тільки разом с попередніми тролями - дідомпилипом,ми,тітушко,оlha,анАнімом.....