USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

У Києві тисячі людей вийшли на Марш єдності за Україну

12 Лютого 2022 16:46
Тисячі людей у Києві долучилися до Маршу єдності, заявивши про готовність об’єднуватися та чинити опір на тлі загрози загострення російської агресії.

Про це повідомляє Суспільне.

Хода у Києві стартувала з парку ім. Тараса Шевченка до алеї Героїв Небесної Сотні. Серед учасників акції можна було побачити десятки людей із прапорами України та національною символікою. Окрім того, група людей також розгорнули білоруські біло-червоно-білі прапори.

«Ми хочемо показати, що українці не бояться погроз Путіна, не приймають його ультиматумів і чинитимуть опір незалежно від ситуації, яка може скластися з політичним керівництвом держави», – сказав координатор Руху опору капітуляції Андрій Леус.

Він додав, що оскільки за результатами «нормандських» перемовин, які відбулися 10 лютого, Україна не пішла на поступки РФ, то акція носитиме не протестний, а мобілізаційний характер.

Одна з учасниць маршу Ганна Федькун розповіла, що вже протягом восьми років, з початку агресії Росії, відчуває тривогу за Україну. А зараз, на тлі нової загрози Росії, це відчуття загострилося.

«Дуже важко сидіти вдома у своїй тривозі. Тому я прийшла сюди, щоб подивитися на цей натовп людей та розуміти, що я не одна така, щоб подолати тривогу і показати світу. що ми не здамося», – сказала вона.
Нагадаємо, у ЗМІ з'явилася інформація про ймовірну дату вторгнення Росії в Україну. Натомість у МЗС наголошують, що вживають всіх заходів із протидії агресивним діям Росії і закликають українців зберігати спокій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Blumberg Показати IP 12 Лютого 2022 17:07
Ну фсьо. Налякали Путена.
Анонім до Blumberg Показати IP 12 Лютого 2022 19:40
Дідо, біжи здавайся, може в вертухаї запишуть.
Нестор Махно Показати IP 12 Лютого 2022 17:18
Роздайте зброю,дамо відсіч ворогу!!!
Скептик до Нестор Махно Показати IP 12 Лютого 2022 17:54
А кого більшість порахує ворогом?
Анонім до Скептик Показати IP 12 Лютого 2022 21:01
Переважна більшість тверезо розуміє, що ворог це масквабад. Був, є, і буде завжди.
Анонім до Нестор Махно Показати IP 12 Лютого 2022 19:41
Зброя ВЖЕ ДАВНО на руках у тих, хто повинен захищати, - ЗСУ. Зустріч буде те що треба, чорнозем тебе чекає Ванюшька.
ЗCУ до Анонім Показати IP 13 Лютого 2022 18:59
А ви долучитися не бажаєте? В теробороні вже зареєструвалися?
А тим часом Показати IP 12 Лютого 2022 17:52
Порошенко на бронированных автобусах вывозит за границу валюту и семью.
гнилий ботокс до А тим часом Показати IP 12 Лютого 2022 20:17
Зараз шизофренію лікують, просто пий ліки які тобі призначив психіатр.
Дмитро Показати IP 12 Лютого 2022 18:18
Немає ворога, гіршого за внутрішнього
Анонім до Дмитро Показати IP 12 Лютого 2022 20:16
І дочого тут твій висер?
Юра Рабон Показати IP 12 Лютого 2022 18:26
Голівоньки і горлянки повідтинаємо, хай своєї паскудної крові нап'ються!
Дідо Показати IP 12 Лютого 2022 18:39
А де каструлі? І дерев'яні автомати?
Ще не зовсім свідоми Показати IP 12 Лютого 2022 19:03
Щасливі люди. Заздрю. Час мають. А у нас в суботу приборка, прання, ринок....
Дивізія до Ще не зовсім свідоми Показати IP 12 Лютого 2022 20:14
Вірю. В ходячих желудків так завжди, кишкоблудство і найпримітивніши потреби переважують ...
Дідо Показати IP 12 Лютого 2022 19:55
Уих перших на фронт відправляйте, а то ходити всі можуть, воювати щось не видно щоб їхали на схід
ВіктоРІЯ до Дідо Показати IP 12 Лютого 2022 20:16
Старче, в армії повний боєкомплект, нова зброя, мотивовані воїни, підтримка і довіра українців. Твоя жовч недоречна, тільки тебе розїсть, і все, олух старий.
Дідо до ВіктоРІЯ Показати IP 13 Лютого 2022 12:52
Гнильнакаблуках це ти? Тепер ти вже Вікторія?
Дідо до Дідо Показати IP 13 Лютого 2022 12:54
Чи ВікоР-ія?
Всезнайко Показати IP 12 Лютого 2022 20:14
На луцький стадіон більше влазить, як там вийшло.
Нелох Показати IP 12 Лютого 2022 20:35
СРОЧНОЕ СООБЩЕНИЕ!!! Украинцы! Кина никакого не будет! Россия нападать на Украину не будет. Зеленский сдулся. Оружия у него нет, доказательства нет, что Россия нападает. Одни фейки… Расслабьтесь, украинцы! Занимайтесь своими домашними делами, воспитывайте своих детей. И поберегите свои нервы от полудурков, которые управляют Украиной. Все расходимся, деревянные автоматы сдаем)))
Просто Показати IP 12 Лютого 2022 22:13
Цікава ціна на одиницю за марш.