USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У Києві водій на Hummer на смерть збив восьмирічну дитину і хотів утекти

25 Липня 2018 08:44
Ввечері у вівторок, 24 липня, на бульварі Лесі Українки в Києві водій на автомобілі Hummer збив на пішохідному переході восьмирічну дівчинку та намагався втекти з місця ДТП.

За інформацією dtp.kiev.ua, водій проїхав на червоне світло світлофора, протягнув дитину ще 50 метрів, зірвав номери з автомобіля і намагався втекти.

Після погоні патрульна поліція затримала порушника. Від самосуду його врятували кілька екіпажів поліції.

Як повідомляє спільнота Київ оперативний, водієм виявився колишній боксер Кирило Островський.

Пізніше в поліції повідомили, що в результаті отриманих травм дитина померла.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
ігор луцький Показати IP 25 Липня 2018 09:55
Законослухняний громадянин України,платник податків...Отримає умовний термін за вбивство дитини.
123ЙО Показати IP 25 Липня 2018 10:00
Коли вже таки відбудеться суд Лінча над такими ублюдинами ? Хоч один суд Лінча, але до кінця !!!
Та до 123ЙО Показати IP 25 Липня 2018 11:06
ви Шо, суд Лінча? Коли тільки приступила до роботи нова поліція і при затриманні тьох обдовбаних уй..бків, які гасали на машині по Києву, становлячи реальну загрозу життю людей, одного з них застрелили , ви ж всі вили по всій країні про невинно убієнного, і були готові розтерзати того поліцейського. От тепер самі й лінчуйте подібне б..ло, яке відчуває повну безкарність.
Правильно до Та Показати IP 25 Липня 2018 11:52
В Америці почухатись захочеш то тебе поліцейський зрешетить а у нас усі вимагають поваги до себе і дотримання своїх прав хоч про обов'язки ніхто не знає! Цю ситуацію з водіями вирішать тільки арешти +штрафи. Конфіскація прав пожиттєво за декілька порушень пдр. І реальні позбавлення волі.
Коза до Та Показати IP 25 Липня 2018 17:08
Угу, правда. Поліція сказала зупинитись - зупинись. А то потім плакався водій - вони вбили дитину. Чого ж ти за того хлопця не подумав, коли тиснув на газ. А тим випадком зв"язали руки поліції. Все продумано.
Лучанка до Та Показати IP 25 Липня 2018 17:56
Під судом Лінча в наш час розуміється не робота поліції, а вирок приведений в дію самими людьми. І поліцію тут не вмішують. І що ж ви хотіли сказати?
Революция гидности Показати IP 25 Липня 2018 10:25
Кріматонічого в кращу сторону непоміняла .Типовий мажор.